Skocz do zawartości

Zarys I Rajdu Karawaning.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

qrcze ale wam zazdroszczę.

aż serce się kroii z zazdrości ale to brzydki odruch..

poczekam na rozwój sytuacji domowej i pracowej - nie wiem jak szkoły czy będą miały wolne - u mnie to problem nauczyciel i 3 uczniów.

wiec jeżeli nie będzie wolnego to nici z wyjazdu nawet polskiego :(

będę śledził temacik ale na razie nie widzę chętnych z Środka Polski.

 

Nie wiem jak to jest z nauczycielami, ale jeśli chodzi o dzieci i lekcję, to podstawówka do której chodzi młodsza córka odrabia jakoś tak te dni, czy jakoś tylko 30 kwietnia, a pozostałe dwa dni są w gestii dyrektora i ma cały weekend wolny. Starsza chodzi do liceum i jest tak samo. Poza tym w szkołach ponadgimnazjalnych są matury i też z tego powodu mają dzieci wolne, no te które zdają niestety nie mają wolnego, tak to przynajmniej wyglądało z planu zajęć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byliśmy na Istrii. Przejazd podzielony na dwa etapy, z noclegiem w Słowenii. Mieszkaliśmy na Campingu Porton Biondi w Rovinij. (śliczne miasteczko) Z Rovinij wszędzie blisko. No i na Istrii jeszce nie płaci się za autostradę. Z całego wyjazdu mamy porobione notatki więc mogę wszystko co potrzebne napisać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Wam już zazdroszczę gdyby nie to że u mnie koszt samych przejazdów wychodzi prawie pod 1600 pln (auto z ogonkiem pali mi 15l/100km ) to chyba bym się dodatkowo z Wami na CRO wybrał.

nie przesadzaj to chyba w górach i po dziurach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W tym roku byliśmy na Istrii. Przejazd podzielony na dwa etapy, z noclegiem w Słowenii. Mieszkaliśmy na Campingu Porton Biondi w Rovinij. (śliczne miasteczko) Z Rovinij wszędzie blisko. No i na Istrii jeszce nie płaci się za autostradę. Z całego wyjazdu mamy porobione notatki więc mogę wszystko co potrzebne napisać.

pozdrawiam

 

Ed, tak trochę drogawo wychodzi w porównaniu do innych kempingów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle należy podkreslić,że ten Rajd będzie bardziej imprezą do zwiedzania, jeśli ktoś pragnie pomoczyć tyłek w ciepłym morzu to się zawiedzie.

Bywam w maju (po przeciwnej stronie morza -Włochy) i temperatura wody wynosi max 15stopni wiec tam będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wogóle należy podkreslić,że ten Rajd będzie bardziej imprezą do zwiedzania, jeśli ktoś pragnie pomoczyć tyłek w ciepłym morzu to się zawiedzie.

Bywam w maju (po przeciwnej stronie morza -Włochy) i temperatura wody wynosi max 15stopni wiec tam będzie podobnie.

 

Piotrek dobrze będzie, my z północy jesteśmy, zahartowani w Bałtyku. hehe%281%29.gif

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj to chyba w górach i po dziurach :-)

 

No niestety nie chce wychodzić inaczej, powiem Ci że nawet po górach i dziurach wychodzi trochę mniej bo wolniej jadę, a na autostradzie przy 90km/h nie chce zejść poniżej 14 - 15 l/100km diesla 2,9 i 190KM trzeba czymś nakarmić, ale to są już dywagacje do rozstrzygania w innym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak parę lat temu leciałem do Chorwacji zgazowanym autem, to nie miałem większych problemów z tankowaniem. Pamiętam, że tankowałem u nas, w Czechach ( okolice Znojma), a później w Chorwacji i jakoś dojechałem. Zresztą Twoje auto chyba jeździ trochę na benzynie? Czy już zapomniało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ja mam trochę lipę ze względu na mały zbiornik gazu...starcza na 200-220 km co za miedzą może być uciążliwe....

 

Dasz rade, fakt tankowanie co 200km jest uciążliwe ale możliwe , odszukam gdzieś plików ze stacjami LPG w Austrii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade, fakt tankowanie co 200km jest uciążliwe ale możliwe , odszukam gdzieś plików ze stacjami LPG w Austrii

 

Panowie przecież na forum wszystko już było http://forum.karawaning.pl/topic/1760-tankowanie-lpg-i-stacje-lpg-za-granicami/page__view__findpost__p__36217 zlosnik.gif.

 

Na razie trzeba omawiać konkrety, tankowaniem będziemy przejmować się w późniejszych terminach.

 

We wtorek będę na budynku niedaleko wspólnoty turystycznej Chorwacji. Z tego co na dzień dzisiejszy widzę zostaliśmy troszkę "zlani" - tzn. brak totalny odzewu z ich strony mimo wysłania 2 maili i pofatygowania się do nich osobiście. Zastanawiam się czy dalej ich naciskać czy olewamy i organizujemy wszystko sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

We wtorek będę na budynku niedaleko wspólnoty turystycznej Chorwacji. Z tego co na dzień dzisiejszy widzę zostaliśmy troszkę "zlani" - tzn. brak totalny odzewu z ich strony mimo wysłania 2 maili i pofatygowania się do nich osobiście. Zastanawiam się czy dalej ich naciskać czy olewamy i organizujemy wszystko sami.

 

Mimo że nie pojadę z Wami kibicuje temu pomysłowi bo bardzo mi się podoba i dlatego też wydaje mi się że na siłę nie ma co się prosić szczególnie że samemu załatwić sprawy z kempingiem nie powinne stwarzać większego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, jak będziesz w pobliżu to spróbuj jeszcze raz, ale nic na siłę. W tych materiałach, które oni przysyłali na początku sezonu mam namiary na ichniejszą informację turystyczną na Istrii. Napiszę do nich wieczorem z domu i zobaczymy co odpiszą. Ale jak się nie odezwą, to i tak nie ma problemu - damy radę ok.gif.

 

Edziu opisuj gdzie byłeś, co widziałeś i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedź z BiVillage:

the price for one pitch is 39,60 kuna daily (5,40 ÔéČ) and every persons costs 26,10 kuna (ca. 3,60 ÔéČ). On every pitch can be maximum 5 persons.

This prices are valid in the case that you come with 20 caravans and more.

Czyli jest tak:

cena za parcelę jest 39,60 Kun czyli około 5,40 Euro

i za każdą osobę 26,10 Euro czyli około 3,60 Euro

Warunek - minimum 20 przyczep, od tylu liczą grupę zorganizowaną.

Czyli pobyt dla 3 osobowej rodziny od niedzieli do soboty wyniesie około 97 Euro -> 420 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio zapytaj ich jak jest z dziećmi. Na ich stronie widnieje że dzieci do 7 lat gratis. Powyżej 7 lat do 14 roku 3,5 euro w tym terminie. Acha i rozumiem że w cenie parceli jest prąd i woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.