Skocz do zawartości

Zarys I Rajdu Karawaning.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Maarec - mam dla Ciebie propozycję - sprzęt możesz sprawdzić na kempingu w Brzeźnicy - na pewno przy sprzyjającej pogodzie będę tam bywał jeszcze przed majówką, a myślę że i Edy się pojawią.

Z Częstochowy masz koło 45 km. Zawsze jak parę głów spojrzy to coś fajnego wymyśli a i zobaczysz sobie co my mamy i co ze sobą wozimy (pewnie w większości niepotrzebnie). Jak chcesz to mogę ci podesłać moją listę do pakowania przyczepy na wyjazdy dalsze i bliższe.

 

 

Co do przeglądu podwozia, zaczepu i hamulców możesz spróbować umówić się z Arielem z przyczepy-wiola w Knurowie. Może i w tym roku poprowadzi bezpłatne przeglądy dla forumowiczów?

Ja swoją budkę będę odbierał od andrewy w styczniu, więc w razie czego możemy się spotkać i pogadać :)

.....

 

 

odnośnie kempingu w Brzeźnicy - od dawna o nim myślimy, ewentualnie kierunek - pole obok hotelu Ostaniec w Podlesicach.

listę do pakowania - każdą chętnie poznam :] - maarec@wp.pl

przegląd podwozia itd - umówione z Andrewa1, z resztą do Knurowa nie mam czasu budki ciągać

co do spotkania - napisz na pw jak będzie bliżej - może znajdę chwile, aby podjechać zobaczyć na żywo forumowicza i speca od przyczep :]

 

...

 

nie zaśmiecam dalej tego tematu, szkoda czytających napalonych na CRO :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio ma rację, rezerwacją nie ma co zawracać sobie głowy. Na Istrii w niedalekich odległościach jest dużo campingów i w tym terminie-myślę-na pewno znajdzie się miejsca dla dużej ilości załóg

 

 

 

 

Rzeczywiście nie ma problemów na Istrii z miejscami na kempingach w tym okresie. Byłem w tym roku właśnie o tym samym czasie (pisałem o tym wcześniej), ale trzeba pamiętać, że właśnie na Istrii jest pozostawionych poza sezonem mnóstwo przyczep stacjonarnych (głównie słoweńskich) i po pierwsze najciekawsze parcele (nad morzem) często są zajęte, a po drugie trudno znaleźć razem miejsce na przeszło 20 zestawów :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten temat od dłuższego czasu i jesteśmy z rodzinką bardzo ale to bardzo napaleni na ten wyjazd napaleni jak tylko nabędziemy sprzęt (a raczej to nastąpi ) to na pewno się piszemy na ten wyjazd tym bardziej że w pracy ustalenia urlopowe na ten okres są już wybłagane !:blagac:u szefa

 

Ewa 0208 komunią się nie przejmuj tylko kupuj sprzęt ( bo jak mniemam też jeszcze nie masz ?) i w drogę mój mały 7 maja ma jechać na zieloną szkołę i też myślę przyjechać około soboty wieczorem albo niedzieli ale takie jak pamiętam są plany powrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiluś - trzymamy kciuki za owocne poszukiwania i udany zakup. Jakbyś miał coś do ocenienia i podyskutowania na Śląsku, to jest tu paru kolegów co na pewno pomoże skromny.gif.

Zawsze jak nie wyjdzie jest możliwość pojechania i wynajęcia mobil-home :), w tym okresie nie jest drogo, a towarzystwo pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodzi aby towarzystwo było OK bo to napewno gwarantuje dobrą zabawę a o to przecież właśnie chodzi :gitara:

 

Ostatnie wakacje spędziliśmy między innymi w Holandii bo planowaliśmy tam zakup jednak nic z tego nie wyszło a poza tym spotkała nas przykra przygoda w postaci wybitej szyby w samochodzie i kradzieży laptopa na parkingu przed kampingiem i to już dopełniło goryczy.

Zdani byliśmy na :biwak: a że pogoda nie dopisała za bardzo postanowiliśmy się przenieść do Włoch w drodze powrotnej trochę Austrii... ale to nie miejsce-na rozwijanie tego tematu.

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa 0208 komunią się nie przejmuj tylko kupuj sprzęt ( bo jak mniemam też jeszcze nie masz ?) i w drogę mój mały 7 maja ma jechać na zieloną szkołę i też myślę przyjechać około soboty wieczorem albo niedzieli ale takie jak pamiętam są plany powrotu

 

Gdyby to było takie proste smirk%281%29.gif

Próby w Kościele, spotkania, przygotowanie żarła dla Gości...

To trudniejsze niż kupno sprzętu (może już lada dzień :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o , witam Wilusiów, zapraszamy.Chyba wy oglądaliście moją poprzednią przyczepę w Górkach Wielkich ?

 

Witam Witam

 

Tak to My oglądaliśmy ta waszą przyczepkę w Górkach Wielkich . Jak dobrze kojarzę następny właściciel także chciał ją sprzedać ( czy już sprzedał )

W każdym bądź razie my jak widać ciągle w trakcie poszukiwań ale jestem dobrej myśli i na Rajd raczej pojedziemy swoją mam nadzieję :winner:

 

Gdyby to było takie proste smirk%281%29.gif

Próby w Kościele, spotkania, przygotowanie żarła dla Gości...

To trudniejsze niż kupno sprzętu (może już lada dzień :) )

 

Wiem Ewa że to nie takie proste bo mój synek miał w tym roku komunie i doskonale wiem jak to jest .

Ale jeżeli to co powiedziała mi żona okaże się prawdą to my też będziemy musieli wcześniej przyjechać bo zielona szkoła mojego syna podobno ma się zacząć 6lub 7 maja a nie za bardzo mi pasuje :sciana:

 

Puki co na razie o ty nie myślę pożyjemy zobaczymy

 

Wiluś: są ekipy które w ramach oszczędności kasy na paliwie jadą bez budek, jak za dawnych lat z namiotami. Tak więc nawet jeśli sprzętu nie nabędziecie to jedzcie ze szmatodomkiem. Liczą się ludzie nie sprzęt!

 

Powiem szczerze że po ostatnich wakacjach z namiotem na jakiś czas mam DOŚĆ życia namiotowego dlatego pomimo większych kosztów przejazdu wolę mieć przyczepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze ale wam zazdroszczę.

aż serce się kroii z zazdrości ale to brzydki odruch..

poczekam na rozwój sytuacji domowej i pracowej - nie wiem jak szkoły czy będą miały wolne - u mnie to problem nauczyciel i 3 uczniów.

wiec jeżeli nie będzie wolnego to nici z wyjazdu nawet polskiego :(

będę śledził temacik ale na razie nie widzę chętnych z Środka Polski.

 

 

oj UFOLZ ale w Polsce to na dwa - trzy dni chyba czas wygospodarujesz?

Wiesz - mamy do pogadania :)

 

Ja niestety odpadam na majówkę w CRO (portfel wyzionie ducha), ale w Polsce.... dam radę :) przyjemnie będzie znów zobaczyc wszystkie twarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My juz wiemy że mimo chęci odpuścimy Rajd :oslabiony: Powodem są plany wakacyjne i związane z tym finanse Ale jak się plany zmienią i byśmy mieli jednak w tym roku znów jechać do Chorwacji to w sezonie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.