Skocz do zawartości

Zarys I Rajdu Karawaning.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek, nie ma takiej opcji - odwołania imprezy :pub:

 

no dokładnie, nie przesadzajmy. w mojej głowie zawsze siedział przelicznik 1E = 4ZŁ, aktualnie jest lekko więcej, ja liczę, że może uda się do maja kupić za 4,20 - 4,30, zresztą 4,5 to też jeszcze nie tragedia, chodź nie powiem, że jak będzie 1E za 6 zł to się nie wybiorę :]

 

mnie bardziej martwi czy wiosna przyjdzie do kwietnia, skoro dopiero zaczyna wchodzić zima... a przyczepę obowiązkowo muszę sprawdzić przed 1 wyjazdem i to od razu za granicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie chce wychodzić inaczej, powiem Ci że nawet po górach i dziurach wychodzi trochę mniej bo wolniej jadę, a na autostradzie przy 90km/h nie chce zejść poniżej 14 - 15 l/100km diesla 2,9 i 190KM trzeba czymś nakarmić, ale to są już dywagacje do rozstrzygania w innym temacie :D

 

przyszło mi odszczekać ........... hau hau ............... mój pali nawet więcej ( jak pisałem poprzedni post to dawno nie ciągałem budy na dłuższe trasy)

mi wychodzi przy 70-80km/h 13-14 a przy 90-100km/h 16-17 i prawie po płaskim więc w górach będzie 24 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga ze Skały bardzo dokładnie przygląda sie tematowi. Wstępnie jesteśmy zdecydowani na udział w rajdzie :przyczepa:

Jak zapadną konkrety to się będziemy deklarować w 100 %. Na razie patrzymy jak sie sytuacja będzi e rozwijać (cena euro, urlop itd )

Pozdrawiamy gorąco i życzymy nam wszystkim dużo zapału w doprowadzeniu tego rajdu do skutku :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj hobbysto - miło będzie nam gościć Cię w naszym gronie skromny.gif.

 

Widzę, że śnieżna zima pozytywnie wpływa na chęć uczestnictwa w Rajdzie. Patrząc na śnieg za oknem po spędzeniu dziś 25 minut na odkopaniu swojego auta miło jest pomarzyć o ciepłej majówce w Chorwacji 270635636-JUMP2.gif.

 

Patriks według opinii niektórych tu na forum propaguje się picie alkoholu (po zdjęciach ze zlotów) więc cytrynówki nigdy nie za dużo ;)hahaha.gif

Weź wszystko co masz tylko na celników trzeba uważać slinka.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patriks według opinii niektórych tu na forum propaguje się picie alkoholu (po zdjęciach ze zlotów) więc cytrynówki nigdy nie za dużo ;)hahaha.gif

Weź wszystko co masz tylko na celników trzeba uważać slinka.gif.

 

30 załóg to minimum 60 dorosłych więc jest to 600l ,nie wiem czy Patriks tyle narobi.:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Na dzień dzisiejszy mam z 15 litrów malinówki i z 5 litrów cytrynówki :look: a ile zostanie do maja to :niewiem:

 

Oj, trza zakasać rękawy, obierać cytryny, zalewać obierki i brać się do roboty hehe%281%29.gif tyle, że na krzakach mam zero malin :sciana:

 

Tylko jak to przemycić te 600 litrów heheheh

 

A na poważnie to parę butli wezmę :-)

 

A powiedzcie, jaka jest brana pod uwagę opcja położenia kempingu - północ czy południe Istrii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według opinii niektórych tu na forum propaguje się picie alkoholu

 

 

coś mi umknęło chyba...

kto jest taki świętojebliwy? kogo w oczy kole ognista woda? jak pić nie może lub co gorsza nie potrafi - to niech na innych się nie wyżywa :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko jak to przemycić te 600 litrów heheheh

 

 

 

Zapomniałem,że CRO to nie EU :hmm:

 

po EU tu luzik:

 

3.alkoholu wysokoprocentowego - nie więcej niż 10l

4.alkoholi posrednich ( o zaw. alkoholu do 22% objętosci) -nie więcej niż 20l

 

5.wina i napoje fermentowane - nie więcej niż 90l ( w tym wina musujace - 60l) 6.piwo - nie więcej niż 110l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie wszystko uda to pojade jako pierwszy :)

doposaze swoje wozidlo o cos takiego:

http://jme.com.pl/JM...ilmy/MVI_m2.AVI

 

i to

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.