Skocz do zawartości

Zarys I Rajdu Karawaning.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam goraco wszystkich tak wlasnie sledze temacik ,a z tego co widze to jest tu duzo ziomali ze slaskiego mimo tego ze jestem nowy to i ja moze z zonka i dziecmi bysmy do was dolaczyli oczywiscie jezeli bedzie mozna I PRZYJMIECIE do zgranego grona . Tylko tyle ze ja bym wystartowal z Niemiec na Austrie wiec bym musial gdzies dalej do was dolaczyc bo w tamtych stronach nie bylem bylo by to pierwszy raz jezeli chodzi o Chorwacje :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również przez Niemcy, Austrię, Słowenię :slina:

 

Nocleg przelotowy pewnie w Austrii ( no chyba, że pod Monachium polegniemy hehe%281%29.gif ), być może po raz kolejny uda się w Słowenii i z ranka myk, myk. Już zaraz, już za chwilkę na miejscu :biwak:

 

Tylko te podjazdy na tej trasie w Austrii oraz zaraz za granicą Słowenia/Cro, starszym holownikiem ( nowszy ma za mało kg na haku ), boję się po trzykroć smirk%281%29.gif

 

No chyba, że przekonam Aśkę aby T4 jechać... trochę czasu jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony nie wiem dokładnie skąd jedziesz, ale jeżeli z Bayerów tak jak masz w podpisie to masz jakieś 650 km autostradami, więc podróż w miarę lajtowa. Jeżeli chcesz się spotkać z koleżankami i kolegami z forum to serdecznie zapraszamy - każdy jest mile widziany.

 

Patriks - już się cieszę na spotkanie waytogo.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriks siemka to jak wy przez Germanie bedziecie jechas to moze sie kolo MONACHIUM spotkamy to bysmy sobie razem polecieli na miejsce ,ale to jeszcze troche czasu jest to jak co to sie zgadamy :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriks - listy jako takiej (tradycyjnej - kopiuj-dopisz-wklej na razie nie ma). Na mojej nieoficjalnej liście, tych którzy tutaj wypowiadali chęć wyjazdu plus Ci którzy na zeszłorocznych spotkaniach też byli na ten wyjazd chętni jest trochę mniej niż 30 załóg. Już wiem, że w tej chwili parę załóg odpadnie z różnych względów, od finansowych do czasowo-urlopowych. Planowałem rozmawiać o miejscu dla 15-30 załóg i myślę, że taka ilość jest realnie do zebrania. W tym czasie miejsca dla nas nie zabraknie. Zobaczymy jak się potoczy sytuacja z cenami, po ile będzie Euro i ON, bo to może parę osób albo zniechęcić albo zachęcić do wyjazdu.

Pojawiły się już też ceny na 2012 rok na stronach większości Istriarskich kempingów - w maju są promocje:

np. Family Package (przy 7 dniach), parcela z prądem + 4 osoby - 18 Euro - Polari

 

lub

16 Euro - parcela z prądem + 2 osoby - kemping Medulin

lub

15,7Euro - parcela z prądem + 2 osoby - Bijela Uvala

Tak orientacyjnie :)

 

Jeżeli jest potrzeba to oczywiście możemy zacząć robić listę, ale może jeszcze trochę się wstrzymamy, to będzie ona wiarygodniejsza.

 

Czyżbyś z nową większą budka bał się o miejsce? Nie martw się w razie czego się posuniemy zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważnie czytam i obserwuję plany tego Rajdu, bo rozważamy od jakiegoś czasu pomysł majówki nad wodą w Chorwacji właśnie.

Toteż bardzo prawdopodobne, że się dołączymy - czas pokaże. :)

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze za wcześniej na tworzenie listy, ale myśleć powoli o tym trzeba. ja w sumie o tym weekendzie majowym w Chorwacji myślę w każdej wolnej chwili :] , przy sprzyjających warunkach daje sobie 80%, że się wybierzemy i na to liczę.

 

ja przyglądam się ceną euro, na razie nie jest wesoło, czekam na umocnienie złotówki, miejmy nadzieje, że przed majem to nastąpi, inaczej pewnie kilka załóg odpadnie, wiadomo że paliwo drożeje, nocleg i wyżywienie też.

 

w temacie tworzenia listy, ja od razu skromnie zasugeruję, że można by od początku robić jakieś "podlisty" z podziałem na miejsce spotkania / startu. Przykładowo, to co mnie interesuje :

 

Start Cieszyn, 27.04.2012, godzina ok 22 - 24.... jazda głównie nocą (opisane wyżej)

 

ewentualnie będzie trzeba porobić osobne tematy, gdzie ludzie będą się grupować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maj to będzie i nieco taniej powinno być na miejscu, miejmy nadzieję ( bo dotychczas ja bywałem w sezonie i nie mam porównania ). I nie chodzi mi o ceny noclegu ( bo to akurat jasna sprawa ) a ceny w knajpie, na straganie i w sklepach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już czasy że Euro było po 5 zł i też się jeździło.

Dziś w jakiś wiadomościach mówili, że w długofalowym okresie złotówka do Eura musi się umocnić. Ja wierzę, że to umocnienie nastąpi przed majem swiety.gif

I tego się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.