Skocz do zawartości

Wakacje 2012 Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam fajnego campingu na Istrii coś podobnego do tego byliśmy tam rok temu http://zaton.hr/ SUPER ale szukam czego bliżej

znalazłem cos takiego http://www.bivillage.com/en/offerte.aspx?gclid=COPZx6G67q8CFUrP3wodLCrczA bardzo proszę o opinie i bardzo proszę o propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam fajnego campingu na Istrii coś podobnego do tego byliśmy tam rok temu http://zaton.hr/ SUPER ale szukam czego bliżej

znalazłem cos takiego http://www.bivillage...CFUrP3wodLCrczA bardzo proszę o opinie i bardzo proszę o propozycje

 

Zerknij na PARK UMAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzieś mignęło mi na forum że Chorwackie bramki kwalifikują zestaw z przyczepą do kategorii 3. Potwierdzam też tak miałem wczoraj. Musiałem czekać na obsługę żeby to odkręcić. Wybierajcie bramki z obsługą czyli płatne gotówką. Trasa przez Czechy Austrię fantastyczna praktycznie 1000 km do Pagu autostradą. Jestem na Strasko na Pagu pogoda wspaniała. Przeprawa promem bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Gdzieś mignęło mi na forum że Chorwackie bramki kwalifikują zestaw z przyczepą do kategorii 3. Potwierdzam też tak miałem wczoraj. Musiałem czekać na obsługę żeby to odkręcić. Wybierajcie bramki z obsługą czyli płatne gotówką. Trasa przez Czechy Austrię fantastyczna praktycznie 1000 km do Pagu autostradą. Jestem na Strasko na Pagu pogoda wspaniała. Przeprawa promem bez problemów.

 

Witus zdjęcia, raz, raz. :calus:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 mam urlop ale chcę kończyć na Zatonie .. Posiedzę tu z 10 dni camping fantastyczny mieliśmy brać dwa miejsca bo brat ma namiot a mieścimy się na jednym i placu jest fura.

 

fcdc9ca4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem Bartek ... ja ten wyjazd organizowałem kompletnie na wariata nie wiedziałem kiedy i gdzie i na jak długo ... pogoda fantastyczna pozdrawiam !

 

7156748183_7c61aa82cb_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! co to jest to na zdjęciu ? Czym to przegonić ? Zlatują się skubańce na czas śniadania, siadają na kanapkach ... okropne toto ! Zaraz po zakończeniu śniadania znikają ;) Dziewczyny marudzą i jedzą w przyczepie. Zaraz skoczę do campingowego sklepu może coś mają na to. Wiecie co z tym robić przenieść stół na słońce ? Jarać szluga przy śniadaniu ? Każda pomoc cenna !

 

Normalnie ich nie ma jak rozrywam zgrzewkę z szynką czy innym jedzeniem wyrastają spod ziemi stadem :(

 

7162402303_127b3c53ca_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja się dołączam do tematu. My wybieramy się w sobotę rano w stronę Chorwacji ( 2 cepki plus namiot w sumie 6 dzieciaków). Jedziemy przez Słowację,Węgry. Nocleg planujemy po drodze,koło granicy Węgiersko-Chorwackiej. Odnośnie tego noclegu, mam właśnie pytanie o jakiś parking na nocleg. Czy przy samej granicy jest jakiś parking żeby spokojnie parę godzin przekimać w przyczepie i rano dalej w drogę?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy autostradzie jest dziesiątki dobrze wyposażonych miejsc parkingowych gdzie przenocujecie. Rozważ Czechy i Austrię jedzie się naprawdę szybko. Nawet Wiedeń mija się bokiem autostradą (kiedyś tak nie było). Wracam do kolejnego Ożujsko jutro zamykam z Pagu na Zaton. Pogoda wspaniała morze się ogrzało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nasza rodzina planuje taką trasę w tym roku, punkty B, C i E to oczywiście planowane noclegi. Generalnie Warszawa -> Budapeszt (przez Słowację) -> Balaton -> Istria (przez Zadar) i powrót przez Ljubljanę, Maribor, Graz z noclegiem w Bad Waltersdorf potem -> Brno -> Warszawa. Proszę o rady i sugestię czy wybrałem dobrą drogę na Węgry i czy dobrym wyborem są campingi w Budapeszcie i nad Balatonem. Generalnie wyjazd skoro świt 18.07.br i dotarcie do Budapesztu gdzie przez 2-3 dni będziemy zwiedzać i na jeden dzień zatrzymamy się nad Balatonem aby dzieciaki mogły popluskać się, a rodzice odpocząć. Potem prościutko na nasz ulubiony camping w miejscowości Medulin. Powrót planujemy na 12.08.br.

Edytowane przez Bart (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.