Jump to content
Piotrek

Zlot bis

Recommended Posts

Olo

No i elektrykaaaa :bzik:

koliber1111

czy są już jakieś plany na zlot?chętnie bym poznał kolegów,a muszę zaplanować wcześniej taki wyjazd.

koliber1111

dzięki za zaproszenie,ale w piątek muszę być w robocie,a jechanie na 1 dzień tak daleko nie za bardzo ma sens.mam nadzieję,że będzie jakieś spotkanie bliżej lub kilkudniowy zlot.

kiszon

koliber1111, to wyjedz z domu w piatek i masz weekend przd soba...

Piotrek

Dobra, czas leci a tu by wypadało coś wymyślić :) Dodałem ankietę, zobaczymy co się wyklaruje :)

szary11

Ja jestem za sierpniem bo to najdłuższy termin i mam wówczas nadzieję, że choć na 2 dni uda mi się wyrwać i wpasować :):)

koliber1111

za to we wrześniu jest już lużniej na kempingach i łatwiej ponegocjować ceny jako "grupa zorganizowana".

czy są jakieć bliższe informacje co do miejsca zlotu?

Piotrek

No co jest? Tlyko 13 osob jest zainteresowanych zlotem? :) Bardzo prosze, neich wszyscy którzy przewiduja przyjazd zagłosuja w ankiecie :)

jacol

A gdzie miałby sie odbyć? :)

Marcin T

Mi pierwszy i drugi termin nie odpowiada. Ponadto nie ma jeszcze wybranego i zlustrowanego kempingu a dobrze by bylo go obejrzec.

koliber1111

o ile zlot miałby być w centrum Polski mogę pomóc przy organizacji.mam trochę doświadczenia w organizowaniu tego typu imprez.

Piotrek

NA pewno będzie to gdzieś w środku Polski. Nie można wybierac kempingu nie znając terminu.

Koliber: porozmawiamy jutro na privie.

Piotrek

Odblokuje ankiete, może się coś jeszcze wyklaruje.

koliber1111

ponieważ nie ma "najlepszego"terminu może spróbujmy od drugiej strony.poszukajmy miejsca na zlot i przedstawmy propozycje miejsce,termin,plan.w sezonie wakacyjnym może być ciężko ze znalezieniem wolnego campingu mogącego przyjąć grupę i ustawić ją w miarę sensownie.organizowałem kilka zlotów samochodowych i robiliśmy w ten sposób.określaliśmy w przybliżenu termin i szukaliśmy miejsc i terminów.pojawiały się 2-3 propozycje spośród których dokonywano wyboru.

• Create New...