Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

W Zdworzu wstępnie został zaproponowany termin 15-19 sierpnia (od środy do niedzieli)- 15 jest wolny. Miejsce: ponownie gdzieś w środku Polski. Czekamy na opinie i propozycje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzesien wydawałby się lepszy, ale nie ma tam żadnego dnia wolnego, o który można by się zahaczyć. Zwykły weekend, to raczej za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nie uzalezniac tego od dlugich czy krotkich weekendow. W wiekszosci zawodow pracuje sie na zmiany takze w dni czerwone wiec jezeli ktos nie moze to chocby byl dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend to nie da rady :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski termin bo w trakcie wojaży wakacyjnych. W związku z tym nie daje wszystkim równych szans.

Marcin ma racje , myślę że początek września będzie lepszym teminem , nawet na krótki zlocik piątek-niedziela.Tylko wtedy ci mają 400km. pewnie nie przyjadą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski termin bo w trakcie wojaży wakacyjnych. W związku z tym nie daje wszystkim równych szans.

 

Plany wakacyjne zawsze można zmienić, w naszym przypadku wystarczy zwinąć graty i przenieść się gdzie indziej, a chociaż dzieci nie trzeba będzie zwalniać ze szkoły (chociaż one to pewnie by się z tego cieszyły :hehe: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam :-]

Założyłam własne konto, aby nie występować jako jacek l, w końcu jestem niezależną jednostką :hehe:

Co prawda niektórzy mężowie uważają żony za swoją własność, ale u nas tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, witam Jolę serdecznie.

 

My się chyba skądś znamy jeśli się nie mylę.

 

Pozdrawiam , Troll. :-]:-]:hehe:

 

Ps. A patrzyliście w kalendarz na 15 sierpnia - w obie strony po 5 dni wolnego jest.

 

Albo zrobić 2 zloty, dla tych z góry mapy i dla tych z dołu, albo inaczej podzielić jakoś może ?

Ale to chyba zły pomysł jest. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Serdecznie powitać Jolę :-] ,

ale czy koleżanka nie mogłaby przejść najpierw do działu powitania. :hehe:

 

Wg mojej oceny wiele osób wykorzystuje także wrzesień jako miesiąc wakacyjny. Podejrzewam, że złotego środka nie wymyślimy. Proponuje rozpisać coś na wzór ankiety, z podaniem 2-3 terminów, gdyby się okazało, że 2 terminy mają obłożenie, to spróbować zorganizować 2 zloty. Jakby co to po pierwszym Naszym spotkaniu jestem chętny na kolejne i wydaje mi się, że sprawa odległości staje się drugoplanowa.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie termin jest nie tak ważny bo niestety praca w systemie, ale po co są urlopy. Jadę z Wami wszędzie. :-]:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kemping w Brennej - zrobimy reklamę i uzyskamy dobrą cenę na zlot i przyszłościowe wyjazdy . Proponuję też Borki ( centralne położenie ) a z terminem to będzie chyba problem lecz myślę że damy radę :hehe:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; większość z Was wybiera się nad nasz Bałtyk,mam taką propozycję. Tak zaplanujcie pobyt aby w dn.19-22 lipiec być w Sułominie/Wolina na X WESTERN PIKNIK.TO MOŻE BYĆ NASZE NASTĘPNE SPOTKANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.