Jump to content
Piotrek

Zlot bis

Recommended Posts

Piotrek

W Zdworzu wstępnie został zaproponowany termin 15-19 sierpnia (od środy do niedzieli)- 15 jest wolny. Miejsce: ponownie gdzieś w środku Polski. Czekamy na opinie i propozycje :ok:

Marcin T

Kiepski termin bo w trakcie wojazy wakacyjnych. W zwiazku z tym nie daje wszystkim rownych szans.

Piotrek

Wrzesien wydawałby się lepszy, ale nie ma tam żadnego dnia wolnego, o który można by się zahaczyć. Zwykły weekend, to raczej za krótko.

Marcin T

Proponuje nie uzalezniac tego od dlugich czy krotkich weekendow. W wiekszosci zawodow pracuje sie na zmiany takze w dni czerwone wiec jezeli ktos nie moze to chocby byl dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend to nie da rady :ok:

Andy
Kiepski termin bo w trakcie wojaży wakacyjnych. W związku z tym nie daje wszystkim równych szans.

Marcin ma racje , myślę że początek września będzie lepszym teminem , nawet na krótki zlocik piątek-niedziela.Tylko wtedy ci mają 400km. pewnie nie przyjadą :ok:

jola l
Kiepski termin bo w trakcie wojaży wakacyjnych. W związku z tym nie daje wszystkim równych szans.

Plany wakacyjne zawsze można zmienić, w naszym przypadku wystarczy zwinąć graty i przenieść się gdzie indziej, a chociaż dzieci nie trzeba będzie zwalniać ze szkoły (chociaż one to pewnie by się z tego cieszyły :hehe: )

Marcin T

Nie pasi :hehe: , mamy z zona urlop do 15 sierpnia i w tym czasie jestesmy na goracych plazach Baltyku.

A no i witamy Jole I, i lub 1 :-]

jola l

I ja witam :-]

Założyłam własne konto, aby nie występować jako jacek l, w końcu jestem niezależną jednostką :hehe:

Co prawda niektórzy mężowie uważają żony za swoją własność, ale u nas tak nie jest.

jacek l

O, witam Jolę serdecznie.

My się chyba skądś znamy jeśli się nie mylę.

Pozdrawiam , Troll. :-]:-]:hehe:

Ps. A patrzyliście w kalendarz na 15 sierpnia - w obie strony po 5 dni wolnego jest.

Albo zrobić 2 zloty, dla tych z góry mapy i dla tych z dołu, albo inaczej podzielić jakoś może ?

Ale to chyba zły pomysł jest. :-]

tomekk

Witam !

Serdecznie powitać Jolę :-] ,

ale czy koleżanka nie mogłaby przejść najpierw do działu powitania. :hehe:

Wg mojej oceny wiele osób wykorzystuje także wrzesień jako miesiąc wakacyjny. Podejrzewam, że złotego środka nie wymyślimy. Proponuje rozpisać coś na wzór ankiety, z podaniem 2-3 terminów, gdyby się okazało, że 2 terminy mają obłożenie, to spróbować zorganizować 2 zloty. Jakby co to po pierwszym Naszym spotkaniu jestem chętny na kolejne i wydaje mi się, że sprawa odległości staje się drugoplanowa.

Pozdrawiam

eeik

My sie piszemy byle po 20-tym lipca :-]:hehe:

dzidas

Dla mnie termin jest nie tak ważny bo niestety praca w systemie, ale po co są urlopy. Jadę z Wami wszędzie. :-]:hehe:

Paweł 66

A może kemping w Brennej - zrobimy reklamę i uzyskamy dobrą cenę na zlot i przyszłościowe wyjazdy . Proponuję też Borki ( centralne położenie ) a z terminem to będzie chyba problem lecz myślę że damy radę :hehe:

Pozdrawiam

Irek3

Witam; większość z Was wybiera się nad nasz Bałtyk,mam taką propozycję. Tak zaplanujcie pobyt aby w dn.19-22 lipiec być w Sułominie/Wolina na X WESTERN PIKNIK.TO MOŻE BYĆ NASZE NASTĘPNE SPOTKANIE.

Marcin T

Za pozno juz na takie zmiany kiedy pracuje sie w grupie :hehe:

• Create New...