Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż 15 -19 sierpnia niestety ja napewno nie będe mógł przyjechać :ok:

Niestety co do września też nie moge sie na dzień dzisiejszy na 100% określić, ale napewno miałbym znacznie większe szanse. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok. Zmieniamy na 7-9 września. To już ostateczny temirn- jakiekolwiek zmiany teraz narobiłyby strzasznego burdelu, bo gdzieś zostałyby te dane.

 

EDIT: Gdy podjęta została decyzja o terminie sierpniowym (kilka dni temu) oba szły łeb w łeb. Teraz wobec tak dużego sprzeciwu tej dacie nie było innego wyjścia niż zmiana (dokonana dosłownie na ostatnią chwilę). To dla Was ten zlot. Mam nadzieję, że dzięki temu więcej osób dotrze na zlot (a ja prawdopodobnie nie załapię się na sprawdzian z analizy matematycznej :ok: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, absolutnie nie mam ambicji aby wkraczać w Wasze , Adminów i Moderatorów kompetencje.

 

Żeby to było jasne.Na pewno nie jestem też głosem większości, też dla jasności.

 

Tylko pamiętam, że przed 1 Spotkaniem dyskusja trwała dość długo, a przede wszystkim była strona na której chętni deklarowali swój przyjazd, nawet podając w % swoje szanse na pobyt.

Ja zdaję sobie sprawę, że wrzesień to gorący okres dla studentów, jednak będzie to krótkie,

weekendowe spotkanie.

 

A może 15-16 września byłby lepszy, grzyby urosną a Ci co mają dzieci ochłoną już po zakupach

książek, mundurków itp. A dlaczego to JUŻ musi zapaść ta decyzja ?

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista do zapisów dzisiaj będzie. Wszystkie te elementy co poprzednio też. Właśnie dostałem flagi- nie zrobię wszystkiego na raz. Dziś ledwo co wstałem to doszła zmiana terminu i kilka telefonów w tej sprawie. Nie, nie narzekam, nikt mnie do tego nei zmusza, chcę to robić, ale się nie rozdwoję. Tomii'ego nei ma, gdyby nie koliber to nie wiem czy bym z tym wszystkim wyrobił.

 

Na razie mamy termin i lokalizację. Wiadomo, że forma zlotu będzie zbliżona do poprzedniej. Szczegóły ttuaj sobie omóiwmy. Jak ktoś ma jakieś propozycje, pomysł, może coś zrobić (np. te osławione konkursy dla dzieci) niech się zgłasza.

 

Decyzja musiała być dzisiaj m. in. ze względu na zapowiedź w "Polskim Caravaningu" (ostatnio też była). Termin w treści zmieniany był dzisiaj na pół godziny przed wysłaniem numeru do drukarni.

 

I tak to był już najwyższy czas na podjęcie decyzji o terminie. Poprzednio był znany ponad pół roku do przodu :ok: Do zlotu mamy dwa miesiące- na pewno znajomośc daty z takim wyprzedzeniem pozwoli tak zaplanować czas, by więcej ludzi mogło się zjawić.

 

We wrześniu cały czas była mowa o terminie 7-9. pozycja "inny termin wrześniowy" (czyli obejmująca 3 weekendy) nie zdobyła zbytniej popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiemy, że się nie rozdwoisz, szanujemy za zaangażowanie i w ogóle.

 

Tylko zdziwiłem się, że tak szybko i kategorycznie ta decyzja zapadła.

Teraz rozumiem, że chodziło o powiadomienie w PC.

Tylko, czy sądzisz, że jak w PC podasz termin, to przyjedzie więcej ludzi niż poprzez dyskusję

na forum ?

No nie wiem.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio kilka osób z tego skorzystało. Na pewno nie będą to tłumy, ale zawsze coś. Oczywiście jest to przede wszystkim zlot forum, ale trzeba być otwartym na innych. (nie wspominając już o pewnej formie promocji dla strony) Niezależnie od tego i tak był to najwyższy czas by podjać decyzję. Ostatecznie mamy termin, za którym opowiedziało sie w ankiecie najwięcej osób (tematu znaczności tej różnicy już nie poruszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy termin i miejsce,teraz pora pomyśleć o całej reszcie zabawy.co do konkursów to mam kilka pomysłów

-mam pistolet pneumatyczny,puszek po piwie pewnie nie zabraknie więc konkurs strzelecki możemy zrobić.

-z tego co się zorientowałem kilka osób wędkuje-może wspólny wypad rano na ryby

-weźmiemy jakąś piłkę,pewnie się przyda.

w temacie konkursów dla dzieci wiele nie pomogę,bo moja curka ma dopiero 1,5 roku i dziecięce zabawy są dla mnie czarną magią.

 

mam dużego,gastronomicznego grila 120x60cm.mogę go zabrać,wieczorem się przyda.

 

jeśli ktoś ma pomysł na jakiś fajny konkurs lub inną formę spędzenia czasu czekamy na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koliber, jakby to Kiszon napisał, też doznałem deja vu. :ok:

Poczytaj posty o 1 Zlocie, w szczególności temat o wiatrówkach, odpada raczej.

 

Ale w ogóle fajnie może być.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

A czy te konkursy to naprawdę konieczne są, bo to zawsze sie o tym pisze ale na ogół nigdy

to nie dochodzi do skutku.

Przecież to tylko 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórze to, co pisałem poprzednio. Jeśli zrobi się to z głową i zapewni bezpieczeństwo odpowiednie nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.