Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sytuacja uksztaltowala sie tak, ze nie bylo w zasadzie dobrego wyjscia, a cos wybrac trzeba.

Bylo dobre wyjscie, wybrac to za czym ludzie glosowali W ANKIECIE. A w tym przypadku cos chyba nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica 2 głosów jest bardzo nieznaczna. Gdy któryś termin wyraźnie prowadził oczywiście wtedy on zostałby wybrany. Tu niestety nie było takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Piotrek chce dobrze, a teraz nagle wszyscy go krytykują. Chętnie bym wpadł na taki zlocik, niestety wracam do domu z wakacji 12.08, więc raczej nie ma szansy żebym wyrwał się znowu za 3 dni na następny wyjazd. No ale mam nadzieję, że jeszcze inne zloty będą, a może uda mi się spotkać kogoś z forumowiczów na wakacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta miała posłużyc do wyboru terminu .Niestety nie spełniła swojego zadania, bo różnice pomiędzy opcjami były bardzo małe.

 

Tak, myśle że 5 głosów to decydująca róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać, że nie jest to tylko moja decyzja- podjęliśmy ją razem z Tomii'm kilka dni temu i czekalismy na decyzje o lokalizacji.

 

Teoretycznie (podkreślam to słowo i niczego nie obiecuje) jeszcze jest możliwa zmiana terminu (jeszcze dzisiaj- potem byłoby to bardzo kłopotliwe). Ale żeby w ogóle poważnie to rozważyć musiałaby być pewność, że te osoby, którym tak bardzo nie pasuje sierpień byłyby we wrześniu. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której potem i tak by się nie zjawiły.

 

po to się robi ankietę aby wybrać SPRAWIEDLIWIE.

We wcześniejszych postach napisałem jak było z tą ankietą. A przywoływanie w tym kontekście sprawiedliwości to IMO przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jeśli nie ma decydującej przewagi Admini mają prawo wybrać termin ostateczny i lokalizację. Wkońcu na ich głowach jest organizacja, nagłośnienie sprawy, wymyślenie jakichś gadżetów. I kiedy nie ma większości mogą i logiczne, że tak zrobią, wybrać sobie najodpowiedniejszą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propo gadżetów to jest szansa (nic nie obiecuję na razie), że będzie sponsor. Jestem po wstepnych rozmowach z jedną b. duża firmą z branży.

 

Chcę też publicznie podziękować kolibrowi1111 za zaangażowanie w organizację zlotu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stworzymy jakieś konkurencje to ja mam medale :ok: Przygotowywałem je do Zdworza, ale pech chciał, że ich nie zabrałem i w sumie do niczego by się nie przydały :ok: Więc coś można pokombinować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sierpień niestety i ja się nie piszę :ok: , ale najwyżej zrobimy sobie powtórkę we wrześniu na grzyby.Myślę że w Puszczy Kozienickiej jest sporo grzybnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a masz już deklaracje od tych co wolą sierpień, bo to jednak jeszcze wakacje są,

żebyście sami z Tomiim nie byli.

 

A na pewno lepiej to spotkanie robić w sierpniu, niż zakończenie sezonu i zbieranie grzybków

we wrześniu ?.

 

Ankieta pokazywała jednak inny termin, jak Marcin :ok: napisał.

 

Jacek.

 

PS.

 

Bo wybuchu entuzjazmu na sierpniową datę jakoś nie zauważyłem.

Raczej odwrotnie.

 

Ponadto, być może niektóre osoby zasugerowały sie tym, iż wygrywa termin wrześniowy

i swojej opinii już nie puszczały.

 

Moja opinia ( IMO) to połowa września, ludzie odpoczną po wakacjach i będą chcieli jeszcze

ostatni raz gdzieś pojechać.

 

Ale to tylko moje zdanie, admini zdecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.