Skocz do zawartości

Zlot bis


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Musi to być centrum Polski. Do Świnoujścia mam ponad 700km i na 2 dni niezbyt uśmiecha mi się jechać taką drogę :ok: Z południa Polski pewnie też za wielu chętnych by nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i zaczyna sie... dalem propozycje .. nie musi sie podobac... ale jesli chodzi o wypo i usytuowanie Trampa to wiele campingow niech sie schowa... szary11, jesli bierzesz to pod uwage to moze cos kolo ciebie?? inni powiedza wowczas ze gonic tyle km to przesada.... rozumiem ze centrum .. ale do centrum ja tez mam ze 500km.. i jakos nie zraza mnie to.. ale..... widac mam inne zdanie na ten temat

 

panowie organizatorzy :ok: od was oczywiscie zalezy to gdzie i kiedy.. ale, znalazlem i zaproponowalem bo uwazam Trampa za godnego uwagi.... the end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrum byłoby najlepsze(wszyscy mają daleko) ale o ile nie znajdą się chętni do organizacji pomysł padnie.organizacja to nie tylko "lustracja".trzeba dogadać warunki,oznakować dojazdy,wymyślić jakieś zabawy,konkursy,może jakieś zwiedzanie itp,zrobić naklejki zlotowe i wiele innych rzeczy.sam tego nie zrobię.jeśli nie będzie nikogo skłonnego pomóc wycofuje swoją propozycję organizacyjną i pojadę na zlot "gdzieś"na gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wydaje mi się, że nie ma co rozpaczać.

 

My nie jesteśmy na szczęście żadnym klubem , nie mamy regulaminów i prezesów.

 

Jak nikt nie może albo nie ma ochoty być organizatorem to trudno.

 

Nasz 1 Zlot był raczej Spotkaniem i myślę, że ta formuła wielu osobom odpowiadała.

Nie było programu, ludzie robili po prostu to na co mieli ochotę.

 

Teraz jest dla wszystkich napięty czas, może po wakacjach coś na szybko wymyślimy.

A jak nie to przecież mamy Nasze Forum.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obrzeżach kraju to możemy regionalne spoty robić.... jak z całej Polski ludzie mają się zjechać to tylko musi być to centrum. Zawsze jedni będą mieli bliżej jedni dalej. Ale trzeba to wypośrodkować! Wątpie by komukolwiek chciało sie jechać 700km na 2 dni :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum będzie. Forma zlotu jak poprzednio. Organizacja to przede wszystkim ugadanie z kempingiem i takie rzeczy jak gadżety itp. Na chwile obecną na gwałt potrzeba kogoś do lustracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wydaje mi się, że nie ma co rozpaczać.

 

My nie jesteśmy na szczęście żadnym klubem , nie mamy regulaminów i prezesów.

 

Jak nikt nie może albo nie ma ochoty być organizatorem to trudno.

 

Nasz 1 Zlot był raczej Spotkaniem i myślę, że ta formuła wielu osobom odpowiadała.

Nie było programu, ludzie robili po prostu to na co mieli ochotę.

 

Teraz jest dla wszystkich napięty czas, może po wakacjach coś na szybko wymyślimy.

A jak nie to przecież mamy Nasze Forum.

 

Jacek.

 

jacek :ok::ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę wtedy wracał z wakacji, więc nie dam rady.

A z ankiety nie wynikało, że później więcej ludzi by chciało ?

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie była róznica dwoch głosów. Czyli w zasadzie żadna. Żaden termin nie prowadził wyraźnie. Początkowo prowadził termin sierpniowy- uznaliśmy, że najbardziej zainteresowani głosowali na początku. Termin ten ma ta zalete, ze jest dłuższy, co (teoretycznie) może wpłynąć na obecność. Sytuacja ukształtowała się tak, że nie było w zasadzie dobrego wyjscia, a coś wybrać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.