Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj i jutro szykuję niewiadówkę do zimowego snu . Muszę zrobić w niej trochę pożądku i dopiero coś sfocę .Muszę jeszcze zamontować 8 niebieskich swiatełek , moskitierę w drzwiach . We wtorek jadę do Elcampu na Zakopiance . Myślę o nowym przedsionku . Niewiadowski oryginał ma juz 30 lat i pomimo że jest w w bardzo dobrym stanie to denerwuje mnie jego rozkładanie . Trwa prawie godzinę . Muszę unowocześnić instalację wodną , chociaż w tym roku nie skorzystałem ze zbiornika z wodą / 30 l /. Muszę także zamontować różne gadżety takie jak świecący zielony sznur który dostałem w prezencie , a naprawdę pięknie się to prezentuje na campie .

 

Pozdrówka

PS . serek1 ja też ciągam swój wynalazek Esperem o poj. 1500 ccm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro szykuję niewiadówkę do zimowego snu . Muszę zrobić w niej trochę pożądku i dopiero coś sfocę .Muszę jeszcze zamontować 8 niebieskich swiatełek , moskitierę w drzwiach . We wtorek jadę do Elcampu na Zakopiance . Myślę o nowym przedsionku . Niewiadowski oryginał ma juz 30 lat i pomimo że jest w w bardzo dobrym stanie to denerwuje mnie jego rozkładanie . Trwa prawie godzinę . Muszę unowocześnić instalację wodną , chociaż w tym roku nie skorzystałem ze zbiornika z wodą / 30 l /. Muszę także zamontować różne gadżety takie jak świecący zielony sznur który dostałem w prezencie , a naprawdę pięknie się to prezentuje na campie .

 

Pozdrówka

PS . serek1 ja też ciągam swój wynalazek Esperem o poj. 1500 ccm .

 

no to tym bardziej muszisz po wszstkim zrobic fotki Twojegop sprzetu.

 

A co do ciagnika , to podziel sie spostrzeżeniami z jazd ( dosłownie wszystko :):) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o nowym przedsionku

 

Może tu wygląda porządnie no i kolorki możesz sobie dopasować http://tercar1.w.interia.pl/ to to samo ale na allegro http://www.allegro.pl/item242998455_przedsionek_namiot_gwarancja_dostawa_gratis_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marku za linki . chciałem nabyć przedsionek w Elcampie ale tam to koszt ok. 4000 zł . Widzę że mogę dokupić ,,oryginał ,,już za 1800 zł .

Czy można zapisać się do Waszego FanLlubu Niewiadówek /

Jeżeli chodzi o fotki mojego wynalazka to musisz mi dokładnie opisać procedurę co mam zrobić aby je wstawić

napisz na adres zdaniewicz@vp.pl

podaj też numer swojego telefonu

 

pozdrawiam

Ryszard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. chciałem nabyć przedsionek w Elcampie ale tam to koszt ok. 4000 zł . Widzę że mogę dokupić ,,oryginał ,,już za 1800 zł .

 

Adriacaravan na swojej stronie http://www.adriacaravan.pl oferuje przedsionki firmy Gerjak do enki w nieco niższej cenie a może po sezonie jeszcze coś utargujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaniewicz, muszę Ci pogratulować Twojej niewiadówki. Teraz to w środku wygląda jak małe centrum dowodzenia z tym TV i przewodnikami :ok:

Sporo roboty pewnie Cię to kosztowało, ale efekt jest przedni. Bardzo mi się podoba. Jak oglądam takie przyczepy to aż mnie nosi, żeby wziąć się za swoją enkę i coś w niej podłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobotę wybrałem się do sklepu z akcesoriami do przyczepek . Hurtownia mieści sie W Katowicach przy ulicy Krynicznej . Kupiłem klapę serwisową i żaluzje do przedniego okna . Chciałbym ostrzec posiadaczy Niewiadówek że sam zakup drzwiczek to jeszcze nie wszystko . Trzeba element przystosować do grubości ścianki .

 


żaluzja daje poczucie bezpieczeństwa przy gotowaniu na kuchence gazowej .

post-29666-imported-ab368c42-176f-430d-9ab9-760a8691ecbc_thumb.jpg

 

kupując klapę serwisową dla Niewiadówki musicie wiedzieć że klapy sa przystosowane do grubszych scianek .

post-29666-imported-c86d07ed-fac2-4f43-a984-5ce2ff33ba0b_thumb.jpg

 

zastosowałem aluminiowe kątowniczki dystansowe . Niewiadówka ma cienką ściankę .

post-29666-imported-22b3efac-22ee-4501-b874-8cc865114534_thumb.jpg

 

do wypełnienia klapy zastosowałem pleksi 7 mm , a następnie okleiłem całość folią .

post-29666-imported-731f904d-f6aa-42d9-8817-5d3111657965_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem także kilka nowych bajerków

 


dwie lampki zewnętrzne do oświetlenia przedsionka . Właśnie są po próbie karszerem na szczelność / 12 i 220 V /

post-29667-imported-2403ada5-b2ee-4b8b-b1ea-7b4c131e07c8_thumb.jpg

 

widziałem podobny w kamperze u Zenka i Reginy . To i ja sobie sprawiłem .

post-29667-imported-22dd8cca-2d05-4cb3-a673-4c941a704e4d_thumb.jpg

 

obowiązkowe logo każdej Niewiadówki

post-29667-imported-23e7aeec-a015-4728-bfc7-55723f027810_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.