Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

teraz pozostało tylko wyciąć wyżynarką otwór i obsadzić klape . Zrobię to na wiosne gdyż mam już przyczepkę zabezpieczoną przed zima i szkoda zdejmować plandeki zwłaszcza że znów ruszam w delegację . Aby usztywnić konstrukcję od wewnątrz zastosuję pionowe i poziome listewki 3 x 1 cm które będą przyklejone klejem montażowym .

 


jest już zabezpieczona więc nie będę rozbierał plandeki . Przy okazji informacja dla Szarego ! Altana widoczna z tyłu nie wymagała pozwolenia na budowę . Dach to plandeka i winogron a ściany to drewno na opał i także winogron.

post-29691-imported-0ee8c76b-7e2e-42d9-922d-bad3e5d46b16_thumb.jpg

 

Jak juz pisałem klapa jest przystosowana do ścianek grubszych niż w Niewiadówce . Różnicę wypełniłem styropianem gr. 10 mm . A następnie dokleiłem na silikonie korek 2 mm . UWAGA ! nie używajcie kleju montażowego do styropianu . Tylko klej do tego materia

post-29691-imported-c9d98850-d422-49a7-a83e-da637890d829_thumb.jpg

 

teraz sobie podeschnie cały tydzień i poczeka do wiosny . Sam montaż to już wielka przyjemność .

post-29691-imported-8eaa3acb-a032-4f61-bd2a-17f1b125586e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają,ale postanowiłem w ich miejsce dać stop 21W,ponieważ żarówki z podwójnym włóknem jakoś do mnie nie przemawiają,a tak będę miał pozycyjne 21W i stop 21W.

Dobry to pomysł?kiepski będziesz raził innych kierowników jadących za tobą a glina wlepi ci czek na 200pln za złe światła

 

Wariant drugi jest taki,że w miejscu tego przeciwmgielnego dam tablicę rejestracyjną,będzie inaczej niż w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad zakupem żarówek LED do oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego przyczepy. Problem będzie tylko z kierunkowskazami, bo oryginalnie w lampach żarówki są ustawione bokiem, a w LEDach muszą być główką na zewnątrz. Jakby się udało to by było super, bo spadek zużycia energii byłby zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji informacja dla Szarego ! Altana widoczna z tyłu nie wymagała pozwolenia na budowę .

 

 

Dzięki!!! :]:niewiem: Już jestem w coraz większym przekonaniu, że takie daszki mozna sobie robić do woli... prawie... bo jak jest mniej niż 3m do sąsiada to trzeba to ugadać :ok: :ok: co zostało wykonane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodziło o te światła 21w musi być 5wi21w inaczej to skucha

 

Masz 100% racji,ale to było w maju,i już zostałem uświadomiony gdybyś poczytał dalej to było to poruszone.

Teraz mamy październik i przyczepka dawno skończona.

no wlaśnie teraz widze wstyd jak beret ale sie mi strona jakoś dziwnie otwarła i stąd ta plama :niewiem: już więcej nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodziło o te światła 21w musi być 5wi21w inaczej to skucha

 

Masz 100% racji,ale to było w maju,i już zostałem uświadomiony gdybyś poczytał dalej to było to poruszone.

Teraz mamy październik i przyczepka dawno skończona.

 

Michaś kolega dopiero 2 posty wpisał , a Ty już z taką ostrą reprymendą...!!!!! nie no żart taki sie Sowa znamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.