Skocz do zawartości

Jazda na światłach


Rekomendowane odpowiedzi

Maciej,
OOO to ty jesteś glina :biwak:
mam jedno pytanie do władzy. Założyłem światła zespolone na kamperze na dachu. jest tam pozycja, kierunkowskazy i stop. Zorientuj się czy jest to w brew prawu? Oczywiście jeżeli będziesz miał chwile i ochotę :piwko:

 

[ Dodano: Nie 11 Mar, 2007 20:18 ]

A tak jeszcze w temacie powiedz czy można mieć takie światła na przodzie??

 

Paweł, lepiej się zastanów z tymi pytaniami, bo za chwilę okaże się, że z domu nie będziesz mógł wyjechać . :banned::banned:

 

Nadal pogrążony w zadumie, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ile z nas i naszych dzieci skaleczy sie przez wyrzucane byle gdzie żarówki? Prosić Boga by nie dostać przy okazji jakiegoś tężca czy innego zarazka z którym będzie trzeba walczyć (może to skrajne, ale nam grozi)

Chłopie kto ci te bzdurne teksty pisze??? :banned: Cofnijmy się do jaskini ubierajmy się w skóry, jedzmy surowe mięso (bo ktoś się w ognisku mógłby popażyć) napewno będzie bezpieczniej. :biwak::piwko::ok::ok::ok::hehe::hehe:

 

 

Wiesz co? Sam jestem na tyle zdolny by coś takiego wymyśleć. A jak nie jesteś w stanie tego przyjąć to się nie odzywaj. Jak masz dziecko to powinieneś już spostrzec na ile jest ono ciekawskie i jakie cyrki potrafi odstawić z byle przedmiotem. Chyba, że nie dojrzałeś do takiego poziomu by to zobaczyć.

Poza tym każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i to uszanuj!!! Masz inne zdanie to wypowiedz się tak by nie godzić innych. Chyba, zże i to jest za trudne dla Ciebie...

 

szary11 ,nie gniewaj sie ale z tym to przebiłes samego Romana G, :banned: więc nie dziw się ze ktos Cie obśmiał. :hehe::hehe::hehe:

 

 

Nie wiem czemu to bagatelizujecie, ale ten przykład znam z własnego podwórka. Zeszłego lata na wiosce gdzie mam działkę dzieciak poszedł na wysypisko, nazbierał tam kupe różnych żarówek a później rzucał je o bruk. Traf chciał, że później sam wlazł nogą w te szkło (boso) i bez pogotowia się nie obeszło. 8 szwów mu założyli. W mieście może nie ma takiego niebezpieczeństwa, ale w jakimś stopniu istnieje. Jeśli to dla Was (Andriu i Mrsulki) to takie śmieszne to tylko pogratulować ograniczonej wyobraźni :hehe::hehe::hehe: Więc się nie obraźcie, że teraz ja sie z Was pośmieje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary sam piszesz że poszedł na wysypisko, a więc to nie kwestia wyrzucanych byle gdzie żarówek tylko niezabezpieczonego wysypiska i głupoty dzieciaka, a nie tego że ktoś używał żarówek (czy to były żarówki samochodowe bo jak nie to przyczyną wypadku nie była jazda na światłach tylko używanie takowych w domach :banned: a to z kolei nakazywało by ograniczenie ich używania w mieszkaniach) :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei syn mojej sąsiadki wlazł na drzewo i z niego spadł łamiąc sobie nogę, proponuje ściąć wszystkie drzewa w okolicy

 

Z ekologicznego punktu widzenia lepiej sprać syna kolegi po co włazi jak nie potrafi no i ojca też czemu nie nauczył i nie dopilnował :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary sam piszesz że poszedł na wysypisko, a więc to nie kwestia wyrzucanych byle gdzie żarówek tylko niezabezpieczonego wysypiska i głupoty dzieciaka, a nie tego że ktoś używał żarówek (czy to były żarówki samochodowe bo jak nie to przyczyną wypadku nie była jazda na światłach tylko używanie takowych w domach :banned: a to z kolei nakazywało by ograniczenie ich używania w mieszkaniach) :biwak:

 

Chciałem tym przykładem nakreślić, co dzieciaki wyczyniają z takimi rzeczami.

 

Najlepiej skończmy ten temat, ja mam swoje poglądy odnośnie tej sprawy, Wy swoje, kłutniami nic nie załatwimy a pogorszymy klimat forum. Chciaż w tym może zachowamy zgodność :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary kto się lubi ten się czubi :hehe: nie ma się co przejmować, ciepełko słonko świeci jest super nic tylko wyskoczę na podwórko pogrzebać przy przyczepie,a jak mi się może uda dotrzeć na zlot to siądziemy i wypijemy :banned: lub :banned::biwak: a może :piwko::ok::hehe: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary kto się lubi ten się czubi :hehe: nie ma się co przejmować, ciepełko słonko świeci jest super nic tylko wyskoczę na podwórko pogrzebać przy przyczepie,a jak mi się może uda dotrzeć na zlot to siądziemy i wypijemy :banned: lub :banned::biwak: a może :piwko::ok::hehe: ....

 

 

Jestem za :hehe::hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ile mandacików poleci - bo latem słoneczko i się często zapomina.... i pewnie to główny cel tej ustawy... - samorządy mniej dostaną "z centrali " to mandatami sobie odbiją ...

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak w ramach ochrony naszego srodowiska co by mniej spalin bylo ....

To jest coś policzalnego bo nie bardzo widzę związek z zapaleniem świateł, a spalinami? :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzisz na swiatlach to nie rosnie obciazenie dala silnika??? jesli tak to wieksze spalanie... reszte sie sam domysl... niemy z tego tylko wlasnie wzgledu nie wprowadzaja u siebie takiego nakazu... czasami warto popatrzec na sasiadow i sie od nich czegos nauczyc....

rospuda to pikus w porownaniu ile m3 tlenkow wegla i inyych w powietrze bedziemy wysylac tylko dlatego ze komus sie zdaje ze swiatla zalatwia wszystko to co napisalem wyzej odnosnie drog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dyskusja jest czysto akademicka. Tu nie chodzi o bezpieczeństwo czy spalanie - jak widać nikt się tym nie przejmuje - tu chodzi o pokazanie że COŚ się robi w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Zobaczycie po pół czy też roku czy spadła liczba wypadków.

Zamiast budować drogi (autostrady, skrzyżowania wielopoziomowe, obwodnice nawet) to się wprowadza tematy "zastępcze" i git - sumienie uspokojone. Bo jak się ktoś zapyta to przecież "robimy".... Przypomina mi to ulubiony film i cytat: "pani kierowniczko, ja palę, ja ciągle palę, a że zimno jest? jest zima to musi być zimno"....

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że od początku zaczynacie dyskusję która już była w tym wątku. Kiszon czy w ramach ochrony środowiska o którym pisałeś zrezygnujesz z używania klimy?? Nie sądzę a to dopiero obciążenia dla silnika, Nie odwołuj się do argumentów którym przeczysz własnym postępowaniem. :zlo: Że nie wsponmę o wyprawach autem do sklepu który mamy 4 min piechotą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.