Skocz do zawartości

Przyczepa dla 4 osób ktora polecacie?


marcia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Lodówka powinna chłodzić ok. pół godziny po uruchomieniu. Inaczej nadaje się tylko do wymiany (nie napełnia się chłodziarek tego rodzaju)"

 

to nie jest moja opinia przeczytałem na www.karawaning.pl

 

 

_________________

pozdrawiam piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dam to do zrobienia koledze, który całe swoje życie zarabia na życie naprawą lodówek

Z ciekawości zapytaj kolegę czy uzupełnia czynnik w lodówkach absorbcyjnych, bo w sprężarkowych to nie ma problemu. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki też mi sie podoba tylko przydałoby sie jeszcze jedno łóżko :zlo:

 

Marcin T właśnie ogrzewanie w tej przyczepie jest inne niż we wszystkich .Działa tak ,że woda sie nagrzewa i dochodzi do grzejika w łazience i to niby ma wystrczyć ,by ogrzać całą przyczepę :zlo: sprzedawca nie wie czy sa jeszcze jakieś punkty w tej przyczepie które dawałyby ciepło czy z tej łazienki ten grzejnik ma ogrzac całą przyczepe.Tylko to mogłoby oznaczać ,że drzwi od łazienki miałyby być cały czas otwarte :zlo::ok:

 

affa też w czasie ogladania trafilismy na nieszczelną Adrię,normalnie kapało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdecydowanie jestem tego zdania że przy zakupie używanej przyczepy marka jest jednym z najmniej istotnych czynników. Liczy się : wygląd(rzecz gustu), wielkość( uwarunkowania rodzinne ale i zdolnością holownika),STAN TECHNICZNY!!!! ( w większości niewiele się mający do rocznika a bardziej sposobu użytkowania i przechowywania), cena(zasobność portfela). A jak już kupicie to i tak Wasza będzie najpiękniejsza, najlepsza i w ogóle super :ok::zlo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ogrzewanie w tej przyczepie jest inne niż we wszystkich .Działa tak ,że woda sie nagrzewa i dochodzi do grzejika w łazience i to niby ma wystrczyć ,by ogrzać całą przyczepę :zlo: sprzedawca nie wie czy sa jeszcze jakieś punkty w tej przyczepie które dawałyby ciepło czy z tej łazienki ten grzejnik ma ogrzac całą przyczepe.Tylko to mogłoby oznaczać ,że drzwi od łazienki miałyby być cały czas otwarte :ok::zlo:

 

 

Solifer to przyczepa produkcji bodajże fińskiej tak ze ogrzewanie powinno być wydajne, a i sama przyczepa tez powinna być solidna, ja bym koło niej obojętnie nie przechodził. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napełnisz rozszczelnioną lodówkę?

Spytaj Lepciaka

opony to pryszcz

Ale zawsze można zbić cene

Nastraszyli mnie ,ze z przyjściem wiosny ceny pójdą w górę

Powiem tak ja by nawet przepłacił to 500-600zł a kupić coś co będzie sie podobało i na 99% nie będziesz musiała dołożyć 2000zł.A co do cen to myślę że już są stabilne ,każdy sprzedawca wie ile może opuścić wszystko zależy od umiejętności targowania i wyszukiwania wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdecydowanie jestem tego zdania ze przy zakupie uzywanej przyczepy marka jest jednym z najmniej istotnych czynnikow.

Ja to porownuje do zakupu samochodow i mysle, ze niektorzy wybieraja marke a dopiero sposrod oferty danego producenta wybieraja model a co za tym idzie wielkosc i uklad wnetrza.

Np. ja poszukujac przyczepy zawezilem poszukiwania do Hobby i Knausa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to porównuję do zakupu samochodów i myślę, że niektórzy wybierają markę a dopiero spośród oferty danego producenta wybierają model a co za tym idzie wielkość i układ wnętrza.

 

ale są też tacy, którzy przeglądnęli setki stron internetowych w poszukiwaniu wymarzonego układu oraz wystroju wnętrza. większość znanych marek poodpadała i pozostał tylko Dethleffs :zlo:

 

żeby nie było, że to świr i w ten sposób motywuję zakup tej konkretnej przyczepy- oglądaliśmy wstępnie przyczepy na przyszłość i w grę wchodzą:

 

Eiffeland Holiday-500 TL

KNAUS SüDWIND-500 EU

Dethleffs Beduin 510 V

Dethleffs Camper 510 V

Dethleffs Camper Lifestyle 510 V

Hobby 495 UL-Deluxe

Hobby 495 UL-Excellent

 

w naszym przypadku sposób spędzania wolnego czasu determinuje wybór przyczepy, nigdy odwrotnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.