Jump to content
Sign in to follow this  
szary11

Hak holowniczy i gniazda

Recommended Posts

mały

eee z tym przeglądem to pewnie różnie jest

powiedzcie szczerze czy tak zawsze co roku przyczepę ciągacie na stacje diagnostyczną?????

pewnie z samym dowodzikiem tyż sporo śmiga :ok:

Mrsulki
pewnie z samym dowodzikiem tyż sporo śmiga

Cóż ja tam wolę mieć sprawdzony sprzęt. Przez takie myki komuś można kuku zrobić. :ok::ok:

Tomii

Mały różnie to jest :ok:. Są tacy co nigdy na przeglądzie z przyczepą nie byli. Ja mimo że sam wszystko dokładnie sprawdzam to na stację jeżdżę na przegląd z przyczepą - warto przynajmniej po to żeby sprawdzić czy hamulce równo i odpowiednio mocno biorą.

mały

jasne że macie racje zawsze lepiej sprawdzić

i nie mówie że ja tego nie robie

:ok:

ale z autopsji wiem że większość z papierem jeździ

i diagności też są z tego bardziej zadowoleni :ok:

hrys

witam jestem nowy dopiero 5 min szukam schematu podłączenia gniazda haka 13 pin czy mógłby mi ktoś dać namiary lub wysłać mailem proszę i dzięki :bzik:

siwy45

Dobrze poszukaj gdyż gdzieś ten problem byl niejednokrotnie omawiany łącznie z opisem.

mały

skopiuj i powiększ wtedy coś zobaczysz

a na wszelki wypadek wyśle ci @

post-46685-imported-601fc3f1-dc35-43e0-8874-0bbac0c206a0_thumb.gif

hrys

mały, dzięki za ten schemat brak w nim połączeń przewodów do odpowiednich świateł ale już to zdobyłem z innego zródła, na przyszłość to mój nik jest "hrys" a nowy bo dopiero wstąpiłem w szeregi klubowe

pozdrawiam :bzik:

agam

tylko uważaj i sprawdż jakiego typu masz wtyczkę 13 pinowa (są przynajmniej ze trzy typy), najogólniej dzieląc werse niemiecka/holenderska i francusko+Adria - ja takie spotkałem w cxzasie poszukiwań przyczepy.

Mechanik jak mi podłaczał gniazdo 13-pinowe to sie naklął i cały czas gadał, żę za 50 zł to go chyba porąbało, że się wziął za taka robotę. U mnie jest z jednej strony gniazdo standard ( do przyczepki towarowej i przeglądów) i 13 pinowe do kempingowej.

Marsal
U mnie jest z jednej strony gniazdo standard ( do przyczepki towarowej i przeglądów) i 13 pinowe do kempingowej.

Czy gniazdo 13 pinowe przejdzie na przeglądze zerowym po montażu haka?

witus
U mnie jest z jednej strony gniazdo standard ( do przyczepki towarowej i przeglądów) i 13 pinowe do kempingowej.

Czy gniazdo 13 pinowe przejdzie na przeglądze zerowym po montażu haka?

Gniazdo sokojnie przechodzi przegląd diagnostyczny ... żeby było śmieszniej/żałośniej stacje nie mają testeró do 13 pinowych gniazd :bzik: . Wbijają bez sprawdzania co jest tragiczne bo u mnie brakowało w nim "stop" po zamontowaniu w ASO :zlo:.