Skocz do zawartości

miejsce nad Bałtykiem


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie w tym roku tam wybieram, mam namiary na pole biwakowe przy OW "Marysieńka".

10zł/osoba + 1.74zł klimatyczne/osoba. Samochód, przyczepa oraz zwierzyniec za free.

W ośrodku tym jest kwaterowana "stonka", zwracam na to uwagę gdyz nie każdemu takie towarzystwo pasuje.

Już raz pisałem o Jarosławcu

http://www.eurocamps.net/Camping_nr28_2,16.182.564.1003_PL.html?ids=2,16,182,564,1003&lng=FR

Jest to kemping w ładnym sosnowym lesie i bez żadnej "stonki".

Prze kilka lat tam spędzałem pobyty nad Bałtykiem

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co to jest "stonka

Stonka to ludzie przyjeżdżający nie po to by wypocząć,ale utrudnić wypoczynek innym.

Od 10 lat jeżdzimy za granicę/ostatnie parę lat na Węgry/ gdyż tam tej stonki jakby mniej,a jeśli już się pojawia to obsługa campingu potrafi sobie z nią poradzić.

Może żle trafialiśmy , ale ostatnie nasze pobyty na krajowych campingach wspominamy bardzo żle właśnie dzięki "stonce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mnoim otoczeniu "stronka" to kolonie letnie dzieci w wieku szkół podstawowych. W grupie wytwarzają tyle decybeli, że słychać w promieniu kilkuset metrów od ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz pisałem o Jarosławcu

http://www.eurocamps.net/...564,1003&lng=FR

Jest to kemping w ładnym sosnowym lesie i bez żadnej "stonki".

 

Juz sama nazwa sugeruje poziom cenowy :piwko:

W mnoim otoczeniu "stronka" to kolonie letnie dzieci w wieku szkół podstawowych. W grupie wytwarzają tyle decybeli, że słychać w promieniu kilkuset metrów od ośrodka.

O to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andriu nie sugeruj sie nazwą, ja wybieram tylko tanie kempingi. Tam naprawdę nie naciągają. Prysznic jest w cenie pobytu a za prąd płaci sie wg. liczników, które mają w skrzynkach na polu biwakowym. Nie udało mi sie znaleźć paragonu za zeszłoroczny pobyt i dokładnie nie pamiętam cen, ale chyba nie przekraczały one 30 zł za mój zestaw (samochód+przyczepka+dwie osoby+pies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeć słyszałem bo mój szwagier tam był dwa lata temu a ja też miałem tam być ale znalazł mi miesce u gospodarza na sasiedniej ulicy i miałem znacznie taniej. Z tego co widziałem to sam kemping nie jest za duzy połozony chyba ok. 200 metrów od głównej drogi z Kołobrzegu w stronę Dźwirzyna. Do morza ok. 500 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam POMONĘ w Niechorzu. Kawałek od morza, ale za to cicho, czysto, wydzielone miejsca, plac zabaw, sklep, restauracja i super obsługa itd.

www.maxmedia.pl/pomona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie na kempingu AMBRE nr 41 w Łebie

 

z tych po tej stronie miasta jest najlepszy ładnie odnowiony, boksy na kampera czy przyczepe odzielne stanowiska dla młodzieży. wc prysznic kuchnia pralnia siłownia- luksus.

 

fotki po powrocie do domu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.