Skocz do zawartości

miejsce nad Bałtykiem


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja w tym roku jadę o Białej Mewy w Dźwiżynie byłem tam dziesiec lat temu ze swoja dziewczyna ( a teraz) żoną . Obecnie wybieram sie tam ze swoja starsza pociechą. Mołdsza(2 miesiące) niestety zostaje z żona w domu . Moze ktoś wybiera sie 30 czerwca z południa Polski w tamte rejony - bedzie rażniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku jadę o Białej Mewy w Dźwiżynie byłem tam dziesiec lat temu ze swoja dziewczyna ( a teraz) żoną . Obecnie wybieram sie tam ze swoja starsza pociechą. Mołdsza(2 miesiące) niestety zostaje z żona w domu . Moze ktoś wybiera sie 30 czerwca z południa Polski w tamte rejony - bedzie rażniej

 

wybiera się dużo załóg bo na tym campingu PFCC organizuje zlot rodzinny :hop1:

życzę udanego wypoczynku :hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nad morza. Byłem w Łebie i oglądałem campingi, bo niestety byliśmy na kwaterze, ale w sierpniu uderzamy tam z przyczepą. Już wstępnie zarezerwowałem miejsce na jednym z campingów. Dzieci bardzo zadowolone i wszyscy wypoczęci choć byliśmy tam tylko 12 dni. Dziwne jest tylko to, że bo trzech latach barku problemów z starzym synem nagle zaczął źle znosić podróż !! :hop1: Wcześniej był ze mną w Szwecji 1700 km, jeździliśmy na wczasy samolotowem, ale na miejscu był cały czas samochód i jazdy i to na prawdę długie. A tu 720 km i ciągłe stawanie i sprzątanie samochodu. Może to właśnie dlatego, że jest starszy ?? Skończył 3 latka jest bardziej świadomy, zainteresowany, więcej ogląda krajobrazów i dochodzi do zakłócenia błędnika ??

Ale było super i teraz mam już straszną ochotę na jazdę z przyczepą !! Jeszcze przed chwilą myślałem, że może dzieci za małe i że może puki jest nowa to się jej pozbyć, ale zostaje !! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dranja

 

 

 

 

polecam jarosławiec rok temu za dwie dorosłe osoby auo + przyczepa + prąd + klimatyczne zapalcilem niecale 30zl

a opislao to tu

http://www.caravaningklub.fora.pl/tanie-campingi-kempingi-pola-t544.html

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11thebest, dzięki za pomoc, ale jak doczytałam się wątku o stonce, to mi się słabo zrobiło...zdecydowanie szukamy kempingu bez takowej :) Mamy dwójkę małych dzieci (3,5 i 1,5 roku) i potrzebujemy spokoju...poza tym uderzamy gdzies między Łebą a Władysławowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócili znajomi z nad morza ,a dokładnie z Rozewia.Z ich opowieści wynika iż plaża od Chłapowa poprzez Rozewie az do Jastrzębiej Góry jest bardzo zniszczona po zimie ,kamienista ,klif poobrywany w sumie nie ciekawie......nie żeby kogoś odstraszyć ale myślę ze informacja takowa się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11thebest, dzięki za pomoc, ale jak doczytałam się wątku o stonce, to mi się słabo zrobiło...zdecydowanie szukamy kempingu bez takowej:) Mamy dwójkę małych dzieci (3,5 i 1,5 roku) i potrzebujemy spokoju...poza tym uderzamy gdzies między Łebą a Władysławowem.

 

Dwa campingi które sobie upatrzyłem w Łebie są bardzo blisko morza. Te kempingi to właśnie Amber i drugi, który znajduje się obok niego (graniczą siatka w siatkę). Na obu kempingach powiedzieli, że mają dużo ludzi z stałej obstawy i nie gustują w młodzieży. Nastawiają się na wczasy rodzinne i wypoczynek rodziców z dziećmi. Dla mnie też to jest ważne bo moje pociechy mają odpowiednio, rok i miesiąc oraz 3 i dwa miesiące. W Łebie zarezerwowałem już miejsce i ruszam tam w sierpniu. Wypoczynek zagraniczny muszę zostawić na wrzesień lub odpuścić z przyczepą bo do sierpnia raczej nie uda mi się uzyskać dokumentu. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kempingi to wlasnie Amber i drugi, ktory znajduje sie obok niego (granicza siatka w siatke)

To jest kemping Przymorze :jump:

W Lebie zarezerwowalem juz miejsce i ruszam tam w sierpniu

Ja tez bede w Lebie w sierpniu, moze bedziemy sasiadowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek, dzięki za info :jump: mamy ten komfort, że gdy nam sie gdzies nie podoba to przenosimy sie w inne miejsce :) W takim razie pewnie pojedziemy na zachód od Łeby :?

kmachacz, Witam Krakusa :) No to w takim razie pewnie szukanie przytulnego miejsca na wypoczynek rozpoczniemy od tych dwóch kempingów o których piszesz Ty i Marcin T,

Do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.