Skocz do zawartości

miejsce nad Bałtykiem


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właśnie na Ambre. Za 2 dorosłe osoby, 2 dzieci, samochód, prąd i przyczepę płacę 78 zł/doba z klimatycznym. Plaża waska ale nie ma problemu aby nie znaleźć w pobliżu miejsca. Wąska plaża jest na odcinku około 30 metrów, dalej jest normalnie. Zdjęć nie mam bo właśnie jestem na 1 dzien w domu, a na Ambre nie mam neta. Polecam, jest czysto, cicho i przyjemnie, tylko ta pogoda. Aha, jest problem z miejscami wolnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w środę ruszamu na tydzień nad morze.interesują mnie okolice Władysławowa,Jastarni lub Helu.waham się między kampingiem 110 w Jastarni a alexa we Władysławowie.mam prośbę o sugestie i ewentualnie inne gogne uwagi lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę ruszamu na tydzień nad morze.interesują mnie okolice Władysławowa,Jastarni lub Helu.waham się między kampingiem 110 w Jastarni a alexa we Władysławowie.mam prośbę o sugestie i ewentualnie inne gogne uwagi lokalizacje.

Może weźmiesz kamping "Pomarańczowy" we Władysławowie-Chłapowie, byłem i mogę polecić.

Łazienki czyste i co wieczór pod dużym namiotem imprezowym jakaś kapelka na żywo "brzdąka". :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do miejsc nad Bałtykiem dodam ośrodek campingowy ISKRA w Łebie www.wdwiskra.ta.pl Podstawową zaletą tego miejsca jest położenie, otóż do szerokiej i ślicznej plaży jest chyba mniej niż 100 m, ma swoje odrębne wejście. Bardzo miła obsługa. Trochę mało pryszniców i wieczorem robią się kolejki, ale uważam, że ceny zrekompensują niedogodności.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam 2 tygodnie (14-29.07) i dołączam się do polecających ten camping!

 

Camping duży, na nim 3 duże sanitariaty, w kazdym z nich po 5-6 pryszniców, umywalek, toalet oczywiście osobno dla m i k. Sanitariaty na dość przyzwopitym poziomie, czyste, 3-4 razy na dobę czyszczone. Mimo iż w tym czasie było sporo ludzi na campingu (że nawet nie wpuszczano na camping nowych gości) nigdy nie czekałem w kolejce do sanitariatu (w damskim było chyba gorzej :)).

W sanitariatach są pralnie z pralkami półautomatycznymi - pierwsza godzina za darmo za drugą się jakoś płaci.

Na campingu jest sklepik spożywczy do którego 2x dziennie dostaraczają pieczywo, jest też mały warzywniak oraz małą gastronomia z piwem.

 

Camping jest oddalony o ok 500m od centrum, jest spokojnie. Na campingu jest ochrona także jeśli nawet byłyby jakieś głośne nie reagujące na prośby osoby to sprawa byłaby prosta.

 

Camping jest gminny także może dlatego nie jest drogi, za auto, przyczepę z przedsionkiem, prąd, 2 dorosłe, 1 duże dziecko i jedno małe płaciłem 55 zł / dobę.

 

Do morza jest blisko, jakieś 6-10 minut spacerkiem, idzie się przez ładny iglasty lasek, w którym można miło spacerować, dla dzieci rozrywką może być 1600m ścieżki zdrowia.

 

Samo Dźwirzyno to praktycznie rzecz biorąc jedna ok 2km ulica przy której jest msóstwo straganów barów pizzerni itd. Są też tzw obiady domowe gdzie za obiad dla 4 osób z napojami można zaplacić ok 35 zł i wszystko jest smaczne (Delfin).

 

http://www.camping88.dzwirzyno.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping jest gminny także może dlatego nie jest drogi, za auto, przyczepę z przedsionkiem, prąd, 2 dorosłe, 1 duże dziecko i jedno małe płaciłem 55 zł / dobę

 

hmmm, no te ceny nie sa małe i niewątpliwie ten kamping wcale nie jest tani.... :)

 

kemping " U Arka" o ktorym pisalem wczesniej w tym poście jest korzystniejszy:) za cycepe z przedsionkiem, autko, dwie osoby dorosle i dziecko i klimatyczne płacilem niecałe 34 zł/dobę, prad jest rozliczany osobno 1,70 za KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urko, ja prawie w tym samym czasie(5-21.07) byłam na kempingu na przeciwko (OW Promyk), na Bialej Mewie robiłam zakupy. Mogę polecić oba kempingi z tym że "mój" troszeczkę był tańszy --> 48.50 zł za dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci.

Effendi, jak na środek sezonu i dosyć znane miasteczko wypoczynkowe to ceny chyba nie są najgorsze :) Zwłaszcza że pierwszych kilka dni spędziliśmy w Sarbinowie, na prywatnym polu kempingowym, nie dość że cena była taka sama,to jeszcze prysznice płatne 2zł za 3min ciepłej wody :) A na tych (w/wym) kempingach przynajmniej ciepła woda jest w cenie i dostępna cały dzień...nawet w pomywalni naczyń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no te ceny nie sa małe i niewątpliwie ten kamping wcale nie jest tani....

kemping " U Arka" o ktorym pisalem wczesniej w tym poście jest korzystniejszy :) za cycepe z przedsionkiem, autko, dwie osoby dorosle i dziecko i klimatyczne płacilem niecałe 34 zł/dobę, prad jest rozliczany osobno 1,70 za KW

Jak pisalem jestem świeżuteńkim carawaniarzem i nie mam doświadczenia co do cen ale przed wyjazdem przeglądnąłem kilka innych campingów i ceny za dorosłą osobę widzialem np po 15zł a na Białek Mewie po 10 zł - jak dla mnie to różnica spora chociaż z pewnością są tańsze campingi.

 

No to faktycznie Twoje 34 do 55 to spora różnica no ale może różniły się jakością...?

 

Niedawno bylem też w Boszkowie i tam też doba kosztowała ok 35 zł ale jakoś tego campingu miała się nijak do Białej Mewy.

 

Urko, ja prawie w tym samym czasie(5-21.07)

Może jeszcze kiedyś się spotkamy :)

pzdr

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad morzem w porywach ceny dochodzą do ponad 70 zł. Im dalej na południe tym taniej (później w górach znów drogo :)) Najbardziej wkurzające są opłaty zryczałtowane za prąd typu 9 zł za dobę w Łebie. Zaskoczony byłem, że mały camping w Licheniu, a każdego rozliczają wg wskazań licznika (wyszło 3 zł). Są liczniki energii do przyczep ? na jednym polu była informacja, że można być rozliczonym wg wskazań lub ryczałtem. Żona twierdzi, że ktoś miał licznik w przyczepie. Jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.