Skocz do zawartości

miejsce nad Bałtykiem


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro mowa o ośrodkach campingowych nad naszym Bałtykiem, to w mojej ocenie dobrą bazę informacyjną zawarto na http://www.nadmorzem.net.pl/

 

Przeczytałem wcześniejsze wypowiedzi i z radością stwierdziłem, że na niektórych z opisywanych campingach już bywałem.

Mianowicie:

- w Łebie, po lewej stronie rzeczki na campingu, zwał się on wówczas INTERCAMP. Rewelacyjnie tam było, czysto, schludnie, spokojnie i mimo znacznej wielkości - kameralnie. Jedyne co mi się nie podobało to było dość daleko do morza, ok. 500 m.

- w Śliwinie k. Rewala byłem w ówczesnym Ośrodku Wypoczynkowym Szczecińskich Zakładów Ziemniaczanych. Też było OK. do morza ok. 300 m. ale dno morza było bardzo kamieniste i ptaki zamieszkujące dziuple w klifowym brzegu mocno obsrywały plażowiczów. Wadą terenu były gęsto rosnące sosny, z których podczas wiatru odpadały gałęzie - strach był, by nie spadły na głowę.

- w Gąskach, od kilku już lat corocznie zatrzymujemy się "U Arka". Jak na mój gust jest to najlepszy nadmorski camping, morze na wyciągnięcie ręki (50 m), cudowna i czysta plaża, doskonałe sanitariaty, cisza, spokój, nie ma opilstwa - jakże częstego na niektórych campingach, muzyki, ognisk, wrzeszczących wieczorem małolatów, itp. A przy tym bardzo tanio, nie słyszałem by coś tam kiedyś komuś ukradziono, co może być ważne dla niektórych można zabierać ze sobą zwierzątka. W tym roku też tam będę wypoczywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus.

Gdybym to ja wiedział kiedy pojadę, najpierw praca.

W moim przypadku dopiero niemal na ostatni dzień się okazuje kiedy mogę jechać czy pierwsza połowa lipca, czy druga, albo wyjazd w sierpniu. Na pewno tam pojadę w urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten watek, widac, ze go nie znasz. Prosilem tam userow o to samo, nawet o fotki bo niekiedy czyjes zadowolenie nie wystarcza aby byc pewnym, ze nie jade w "bagno". Niestety ludziska pozostali na "polecam" :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o może podzielić polskę na kilka regionów i lepiej niech każdy prześle autorowi Emaila z danymi np. adresy stronek i niech jedna osoba porobi listy bo tak to się narobi 1000 postów i znowu kopania będzie zróbcie coś takiego jak jest np. spis komisów z przyczepami na naszym forum

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wybrzeża to mogę ci pomóc. Jarosławiec i Ustka dla karawaningowców nie są miłymi miejscami natomiast polecam Rowy i Łebę.

Dlaczego ani Ustka, ani Jarosławiec? Byłem w jednym i drugim i nie mogę złego słowa powiedzieć oprócz tego, że w Ustce jest dosyć daleko do plaży. :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 60 złotych to średnio, ale dla niektórych naszych forumowiczów-studentów to sporo, myślę, że jak na te pole to co płaciłeś to nie za dużo.

 

Dla mnie to dużo :piwko:. Staram się znajdywać takie kempingi na których cena za 2 osoby + przyczepa + auto + prąd nie będzie większa niż 40 zł :banned:. Nawet się to udaje :banned:.

 

Co do taniego kempingu nad morzem polecam

http://www.karawaning.pl/content/view/31/16/ - byłem tam dwa razy i jak dla mnie jest wystarczająco. Kolega tomekk też był no i chyba zadowolony z wakacji wrócił :biwak:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.