Skocz do zawartości

Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda mega :D. Robi wrażenie. Kolorystyka wnętrza bardzo fajna. Nadmuch na okna to coś niespotykanego w każdym razie ja się nie spotkałem do tej pory. Z ciekawości jaka jest wysokość pod modułem klimatyzacji w środku?  (bo wygląda jakby dość sporo odstawał od sufitu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Wygląda mega :D. Robi wrażenie. Kolorystyka wnętrza bardzo fajna. Nadmuch na okna to coś niespotykanego w każdym razie ja się nie spotkałem do tej pory. Z ciekawości jaka jest wysokość pod modułem klimatyzacji w środku?  (bo wygląda jakby dość sporo odstawał od sufitu)

Wysokość sprawdzę ale to tylko takie złudzenie, tak zrobione zdjęcie. Nie wystaje dużo więcej jak rama okna dachowego. Poprzednia Dometic więcej wystawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki!!

Co do szerokości - warto zacząć brać pod uwagę gałęzie na wąskich drogach. No i trzeba trochę więcej nadrzucić na rondzie czy zakręcie 90 stopni. 

Co do jazdy - to przy mojej 1700DMC najbardziej czuję to na słabych drogach z dziurami. 

18 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Wygląda mega :D. Robi wrażenie. Kolorystyka wnętrza bardzo fajna. Nadmuch na okna to coś niespotykanego w każdym razie ja się nie spotkałem do tej pory. Z ciekawości jaka jest wysokość pod modułem klimatyzacji w środku?  (bo wygląda jakby dość sporo odstawał od sufitu)

W Fendcie z dużym oknem z przodu to standard. W Saphirze, Apero i wyższych również. Zimą widać różnicę w kondensacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wąski P napisał(a):

W Fendcie z dużym oknem z przodu to standard. W Saphirze, Apero i wyższych również. Zimą widać różnicę w kondensacji...

Dzięki za informacje. Jakoś wcześniej widocznie musiałem nie zwrócić na to uwagi a trochę Fendt'ów oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacekzoo napisał(a):

Z ciekawości, miejsca na dupsko na kibelku jest tak mało jak wyszło na zdjęciu? Bo wygląda na bardzo ciasno

Usiądę dziś i sprawdzę ;) zdjęcie robiłem z góry telefonem w trybie szerokokątnym żeby dużo zmieścić, stąd takie wrażenie :)

Pytanie techniczne - mam aku i ładowarkę Ctek. Obecnie przyczepa podłączona pod domem, aku naładowane. Mam zostawić jak jest i nie dotykać czy może wyłączać ładowarkę kiedy jestem pod domem i włączać np dzień przed wyjazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, borek6 napisał(a):

Usiądę dziś i sprawdzę ;) zdjęcie robiłem z góry telefonem w trybie szerokokątnym żeby dużo zmieścić, stąd takie wrażenie :)

Pytanie techniczne - mam aku i ładowarkę Ctek. Obecnie przyczepa podłączona pod domem, aku naładowane. Mam zostawić jak jest i nie dotykać czy może wyłączać ładowarkę kiedy jestem pod domem i włączać np dzień przed wyjazdem?

Gratulacje :) 

Piękna przyczepa.

Jak widzę nie zmieniło się to że Kampi daje CTEKi :) Odpowiadając na pytanie nic nie musi robić...CTEK po naładowaniu przechodzi w tryb podtrzymania napięcia. Nawet masz stosowną diodę o tym mówiącą. 

Przynajmniej dali Ci Cteka który obsłuży też LiFePo4? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Gizbern napisał(a):

Przynajmniej dali Ci Cteka który obsłuży też LiFePo4? 

LiFePo4 można w zasadzie ładować takimi samymi nastawami jak GELe czy AGM. Nie zrobią mu krzywdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, borek6 napisał(a):

Tak jak piszesz, AGM 92Ah Sznajder. Ctek to chyba taki - MXS 5.0

Mi dokładnie ten sam zamontowali...niby z opisu nie wynika że nadaję się do LifePo4. Ale może jest tak że i tka będzie działać jak pisze jacek00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borek6 pytanko: jak Ci się ją prowadzi w porównaniu z Knaus Sport 500 QDK bo też mam takiego Knausa, a myślałem o czymś większym w niedalekiej przyszłości. Jeśli chodzi o wykończenie to przepaść? :) Nie chciałeś iść znowu w Knausa, niektórzy koledzy prezentowali nowe modele to też fajne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.