Skocz do zawartości

Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

Wskaznika nie ma, o ile pamiętam to pojemność spłuczki tego thetforda to 5l. Ja latem zostawiam i nie spuszczam pomiędzy wyjazdami. Kolejną niespodzianką, którą może zrobić ta toaleta - to spada wężyk spustowy właśnie spłuczki i jest mini powódź. Widziałem to już na jakimś YT - chyba ci wariaci z Radomia… i mi się to stało w Chorwacji na trasie w mega upale. Po prostu ten gumowy wężyk spadł z plastiku obudowy zbiornika… założyłem z powrotem i już nie spadł do tej pory, ale zamierzam za chwilę dać tam trytkę dla spokoju umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wodę ze spłuczki spuszczaj, bo inaczej zacznie się tam "życie". Jak tam się już coś zalęgnie to ciężko to wymyć tak, żeby już nie zakwitało, a woda która lejemy do spłuczki jest z różnych miejsc i różnej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=30289]borek6[/mention] a co to za złącze tam masz nad klapą serwisową toalety?

To jest wlew do spłuczki.
Natomiast wspominałem w temacie Tomiego że słabo mam wyprowadzony odpływ szarej wody, jak rozłożę przedsionek to zbiornik tylko od tylu i to dość głęboko. Będę to przerabiał.


Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkIMG_3549.jpgIMG_3550.jpgIMG_3551.jpgIMG_3552.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam go jako roboczego pod domem, jest aluminiowy i dolny stopień się trochę pogiął, nie wytrzymał ciężaru ;) Jest składany ale też niezbyt lekki. 

Uznaliśmy że lepszy dla nas będzie taki zwykły sztywny, podwójny i dotychczas takiego używaliśmy. Mogę popołudniu zrobić zdjęcia jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Voku napisał(a):

@borek6 Gratuluje zakupu, Niech służy jak poprzednia :D 

Dzięki ! to prawda, z poprzedniej byliśmy bardzo zadowoleni, trochę z nami zjeździła, a i nawet kawę w pandemii na Alexie udało nam się razem przy niej wypić ;)

Teraz rozpoczęcie przygody z Fendt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, borek6 napisał(a):

Używam go jako roboczego pod domem, jest aluminiowy i dolny stopień się trochę pogiął, nie wytrzymał ciężaru ;) Jest składany ale też niezbyt lekki. 

Ok, no to nie chce :)

1 godzinę temu, borek6 napisał(a):

Uznaliśmy że lepszy dla nas będzie taki zwykły sztywny, podwójny i dotychczas takiego używaliśmy. Mogę popołudniu zrobić zdjęcia jak chcesz.

Mam podwójny właśnie sztywny i pewnie kupię kolejny taki sam, bo ten mój ma chyba z 6 cz 7 lat więc chyba dobry wynik :)Możesz zrobić fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.