Skocz do zawartości

Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

@jacek00 to masz foty, stary aluminiowy, już nie potrzebny podwójny oraz nowy pojedynczy stopień dodatkowo dzisiaj dotarł waż od pralki 5m, podkładki pod stopy oraz podłoga Villa Soft Deluxe. Poprzednią miałem taką samą, jest extra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

IMG_3554.jpgIMG_3555.jpgIMG_3553.jpgIMG_3557.jpgIMG_3556.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Stopień mam bardzo podobny. Co do podkładek to kup big footy, są dużo lepsze

W tak dużej przyczepie Big foot’y zrobiłyby zdecydowaną różnicę w stabilności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, borek6 napisał(a):

@jacek00 to masz foty, stary aluminiowy, już nie potrzebny podwójny oraz nowy pojedynczy stopień https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji106.png dodatkowo dzisiaj dotarł waż od pralki 5m, podkładki pod stopy oraz podłoga Villa Soft Deluxe. Poprzednią miałem taką samą, jest extra https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

IMG_3556.jpg

No i od razu widać że wąż karavaningowy:-) idealnie dopasowany

Mi w Kampi wcinęli taką karbowaną rurę która zajmuje 1/3 bakisty i cieżko zwinać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Footy i owszem, jak te się zużyją lub gdzieś zgubie (a przynajmniej dwa razy w roku muszę dokupować) to wezmę te duże.

Truma iNet działa z tą centralką a ja tego nie brałem wiec zostaje sterowanie manualne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Eastnomad napisał(a):


W tak dużej przyczepie Big foot’y zrobiłyby zdecydowaną różnicę w stabilności.

Potwierdzam. Big footy są bardzo fajnym i praktycznym dodatkiem do większych przyczep. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Footy i owszem, jak te się zużyją lub gdzieś zgubie (a przynajmniej dwa razy w roku muszę dokupować) to wezmę te duże.

Ja jeszcze obecnej przyczepy nie miałem a Big Foot’y po sugestiach @jacek00 oraz @Tomii miałem kupione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jeszcze obecnej przyczepy nie miałem a Big Foot’y po sugestiach [mention=19021]jacek00[/mention] oraz [mention=2]Tomii[/mention] miałem kupione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja pozazdrościłem Tomiemu a też miałem te standardowe małe bo myslalem, że podpory to podpory, co za różnica. No ale jest różnica. Buda jest dużo stabilniejsza na tych BigFootach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozazdrościłem Tomiemu a też miałem te standardowe małe bo myslalem, że podpory to podpory, co za różnica. No ale jest różnica. Buda jest dużo stabilniejsza na tych BigFootach

Dokładnie. Niby tylko stopy więc wydaje się na pierwszy rzut oka, że dużej różnicy w komforcie nie będzie (bo w cenie jednak jest) a w rzeczywistości jest ogromna różnica na korzyść BigFoot’ów. Dodatkowo im większa przyczepa tym bardziej się to zauważa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że weekend cieplutki, szybka decyzja, jedziemy na kemping sprawdzić przyczepę w boju szybkie pakowanie i w drogę. Po dojeździe na miejsce ustawienie przyczepy moverem zatankowanie wody na full do odcięcia napełnienie po raz pierwszy trumy i podgrzanie wody , wieczorem odpalenie ogrzewania i finalnie wzięcie prysznica powiem Wam że jestem zachwycony. Truma nagrzewa bardzo szybko całą przyczepę, prysznic bajka, odpływ z rury od pralki działa jestem totalnie usatysfakcjonowany zakupem i akcesoriami które dobrałem

I jeszcze jedno - dotarła do mnie felga Alu na zapas oryginał Fendt, nośność 1000kg. Jeszcze tylko opona. Dzięki @Paweł Prokop za udaną transakcję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

IMG_3565.jpgIMG_3564.jpgIMG_3563.jpgIMG_3562.jpgIMG_3561.jpg70740811783__B3DA6A10-FAF0-4454-B48D-A4C243A7332D.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko czy w tej toalecie jak jest pełna od razu swieci czerwone światełko? Zauważyłem że nie ma żółtego ostrzegawczego jak w poprzedniej ale tez widzę jakby miejsce na drugą diodę…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

IMG_3675.jpgIMG_3676.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapas skompletowany. Opona Firestone Vanhawk 2 dokładnie taka jak w przyczepie i felga Fendt, nośność 1000 kg mam nadzieje że podobnie jak w Knausie, nie przyjdzie mi zapasu nigdy użyć

IMG_3725.jpgIMG_3726.jpgIMG_3727.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.