Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, Prusiak napisał(a):

A co można zrobić z kunami jak mi w portfelu zostało?

jechałem w grudniu wydać, nie mogłeś przesłać  ? :)

wydaje mi się, że w sezonie 2023 wymienić w bankach na Euro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem czeski błąd a chyba nikt z was nie przeczytał zalinkowanego przezemnie artykułu  :-]

miało być że "do" końca 2023 w każdym banku i na pocztach a " od"  2024 r tylko w banku narodowym HNB

także nie musicie się spieszyć  .

Cytat

Do końca 2023 roku, wymiany kun na euro w Chorwacji (wg stałego kursu 7,53450 kuny za 1 euro) będzie można dokonać w banku komercyjnym, przedstawicielstwach Chorwackiej Agencji Finansowej (FINA) oraz na poczcie (Hrvatska pošta d.d.). Za wymianę nie będzie pobierana prowizja.

Od 1 stycznia 2024 roku wymiany kuny na euro w Chorwacji będzie można dokonać wyłącznie w Narodowym Banku Chorwackim (HNB). Za wymianę nie będzie pobierana prowizja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 19:23, Suzu4x4 napisał(a):

ja zrobiłem czeski błąd

Zauważyli, ale sobie dopowiedzieli i wszystko jasne było :D

A jak już się odezwałem w tym temacie, to widać, że zainteresowanie Chorwacją nadal duuuuże, żeby nie powiedzieć największe. Sezon się jeszcze nie zaczął a już 9 strona tematu :look:

Pozdrawiam wszystkich chorwatomaniaków :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton-szok!

Przeczytałem temat ,piszecie o cenach i sprawdzam jak jest w tym roku. Będąc w ubiegłym roku na Zatonie już na początku sierpnia był problem z parcelami na ten rok. Za 50 euro dokonałem rezerwacji fajnej parceli ( Standard ) na ten rok i tak oto przeżyłem szok wchodząc na aktualny cennik. 3 osoby dorosłe ,dwójka dzieci 7 i 9 lat i York z opłatą klimatyczną 155Euro doba. 

Ogólnie kemping polecam, ale gdzie jest granica. Mocno zaczynam się zastanawiać jednak nad Grecją ,Albanią itp 

Oczywiście karawaning przez covid jest o wiele bardziej popularny ,czyli działa typowe prawo popyt-podaż ,ale gdzie są granice ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, AdamWLKP napisał(a):

Zaton-szok!

Przeczytałem temat ,piszecie o cenach i sprawdzam jak jest w tym roku. Będąc w ubiegłym roku na Zatonie już na początku sierpnia był problem z parcelami na ten rok. Za 50 euro dokonałem rezerwacji fajnej parceli ( Standard ) na ten rok i tak oto przeżyłem szok wchodząc na aktualny cennik. 3 osoby dorosłe ,dwójka dzieci 7 i 9 lat i York z opłatą klimatyczną 155Euro doba. 

Ogólnie kemping polecam, ale gdzie jest granica. Mocno zaczynam się zastanawiać jednak nad Grecją ,Albanią itp 

Oczywiście karawaning przez covid jest o wiele bardziej popularny ,czyli działa typowe prawo popyt-podaż ,ale gdzie są granice ? 

No niestety. Czasy luzu na kempingach i niskich cen szybko nie wrócą.

Edytowane przez Dodi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Grecji średnia cena w sezonie na kempingu to 27-33E (3 osoby+zestaw).. nie wspominając o nieporównywalnie lepszym jedzeniu:) co roku się tylko upewniam, że do Chorwacji jeszcze długo się nie wybiorę na wakacje:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KubaL napisał(a):

W Grecji średnia cena w sezonie na kempingu to 27-33E (3 osoby+zestaw).. nie wspominając o nieporównywalnie lepszym jedzeniu:) co roku się tylko upewniam, że do Chorwacji jeszcze długo się nie wybiorę na wakacje:( 

W roku ubiegłym pojechałem sprawdzić osobiście. Ceny - przed sezonem potwierdzam - niższe, przedział 20-40E za 2+2 + pies, często negocjowalne. Jedzenie - ceny podobne, bardzo ciężko upolować coś jadalnego mimo szczerych chęci. Kilka razy jednak się to udało.

Nie wiem czy w tym roku w szczycie sezonu uda się w Grecji za tyle stanąć, tego życzę i czekam na info :). U mnie życie napisało scenariusz, który mocno zweryfikował plany wakacyjne.

Jest jeszcze nadzieja, że uda się pod koniec sierpnia wyjechać na południe :).

Tradycyjny termin czerwcowy niestety w tym roku będzie pod znakiem :klnie: :banned: szpitala. Relacji z otwarcia sezonu letniego niestety nie bedzie :(

 

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maarec napisał(a):

W roku ubiegłym pojechałem sprawdzić osobiście. Ceny - przed sezonem potwierdzam - niższe, przedział 20-40E za 2+2 + pies, często negocjowalne. Jedzenie - ceny podobne, bardzo ciężko upolować coś jadalnego mimo szczerych chęci. Kilka razy jednak się to udało.

Nie wiem czy w tym roku w szczycie sezonu uda się w Grecji za tyle stanąć, tego życzę i czekam na info :). U mnie życie napisało scenariusz, który mocno zweryfikował plany wakacyjne.

Jest jeszcze nadzieja, że uda się pod koniec sierpnia wyjechać na południe :).

Tradycyjny termin czerwcowy niestety w tym roku będzie pod znakiem :klnie: :banned: szpitala. Relacji z otwarcia sezonu letniego niestety nie bedzie :(

 

Dużo zdrowia życzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.