Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, janm napisał(a):

....a już po ubiegłorocznej Grecji miałem chęć odwiedzić stare kąty w Chorwacji ale jak ich powyginało z cenami to pewnie znowu będzie  Grecja .

Ja pamietam Chorwację 2004… 2010, z Włoch się uciekało do Chorwacji ze względu na ceny … a teraz to chyba będzie odwrotnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, coxWlkp napisał(a):

Ja pamietam Chorwację 2004… 2010, z Włoch się uciekało do Chorwacji ze względu na ceny … a teraz to chyba będzie odwrotnie 

Tak było , we Włoszech jeszcze były liry a w Chorwacji królowała DM a w BG suche wino kosztowało 80 stotinek a jadąc kilka km od wybrzeża w głąb lądu na wsi za 30 - 40 stotinek kupowało się WIADRO !!! pomidorów ale to se ne wrati Pane Bahranek :hehe: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, janm napisał(a):

Tak było , we Włoszech jeszcze były liry a w Chorwacji królowała DM a w BG suche wino kosztowało 80 stotinek a jadąc kilka km od wybrzeża w głąb lądu na wsi za 30 - 40 stotinek kupowało się WIADRO !!! pomidorów ale to se ne wrati Pane Bahranek :hehe: :hej:

Lir był do 1999 max do 2002. Chyba 2004 w Bibione Włosi skroili nas na 40€ za kwaterę a na Pagu płaciliśmy w przeliczeniu 5€ z powitalną flaszką rakiji na stole …:hej:

13 minut temu, janm napisał(a):

to se ne wrati Pane Bahranek

Oj tak … ale wspomnienia są miłe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja bym tak nie narzekał. Tanio nie jest ale... Byłem wczoraj na obiedzie i za naszą rodzinę 2 + 3 gdzie wzieliśmy 2 x kalmary z frytkami, sałatkę grecką, 2 x pizzę, piwo, kieliszek wina i butelka wody wyszło równo 60 euro. Jedzenia zostało i dzieciaki pizzę kończyły na śniadanie. 

Ja zawsze liczyłem obiad + kemping to 100 euro i w Gracji tak się mieściliśmy. Tu obiad 60 euro a kemping 23 euro. Na prawdę bólu nie ma. Paliwo też taniej niż poprzednie wakacje.

Inne ceny. Bagietka na kempingu 1,2 euro, gałka loda w miasteczku 2 euro, kawa latte w kawiarni z widokiem 2,5 euro. Miasto pustkami nie świeci i Słoweńców pełno, ale widać, że u nich dziś fala powrotów. 

@Zulos pozdrowienia z drugiego brzegu zatoki ?

 

IMG_20230501_113706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał(a):

Słuchajcie ja bym tak nie narzekał. Tanio nie jest ale... Byłem wczoraj na obiedzie i za naszą rodzinę 2 + 3 gdzie wzieliśmy 2 x kalmary z frytkami, sałatkę grecką, 2 x pizzę, piwo, kieliszek wina i butelka wody wyszło równo 60 euro. Jedzenia zostało i dzieciaki pizzę kończyły na śniadanie. 

Ja zawsze liczyłem obiad + kemping to 100 euro i w Gracji tak się mieściliśmy. Tu obiad 60 euro a kemping 23 euro. Na prawdę bólu nie ma. Paliwo też taniej niż poprzednie wakacje.

Inne ceny. Bagietka na kempingu 1,2 euro, gałka loda w miasteczku 2 euro, kawa latte w kawiarni z widokiem 2,5 euro. Miasto pustkami nie świeci i Słoweńców pełno, ale widać, że u nich dziś fala powrotów. 

@Zulos pozdrowienia z drugiego brzegu zatoki ?

 

IMG_20230501_113706.jpg

Wyjazdu zazdrościmy :) … przestajemy biadolić na ceny … 60€ jest akceptowane…

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomii napisał(a):

Słuchajcie ja bym tak nie narzekał. Tanio nie jest ale... Byłem wczoraj na obiedzie i za naszą rodzinę 2 + 3 gdzie wzieliśmy 2 x kalmary z frytkami, sałatkę grecką, 2 x pizzę, piwo, kieliszek wina i butelka wody wyszło równo 60 euro. Jedzenia zostało i dzieciaki pizzę kończyły na śniadanie. 

Ja zawsze liczyłem obiad + kemping to 100 euro i w Gracji tak się mieściliśmy. Tu obiad 60 euro a kemping 23 euro. Na prawdę bólu nie ma. Paliwo też taniej niż poprzednie wakacje.

Inne ceny. Bagietka na kempingu 1,2 euro, gałka loda w miasteczku 2 euro, kawa latte w kawiarni z widokiem 2,5 euro. Miasto pustkami nie świeci i Słoweńców pełno, ale widać, że u nich dziś fala powrotów. 

@Zulos pozdrowienia z drugiego brzegu zatoki ?

 

IMG_20230501_113706.jpg

Tomku - jesteś na Bjela Uvala jak rozumiem?!? Wczoraj byliśmy na plaży na zachodzie słońca i do Was machaliśmy - dlaczemu nie odmachaliście???

My płacimy promocyjnie - 62 eur?

Pod wieczór idziemy do Funtany na jedzonko - nie dołączylibyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zulos napisał(a):

Tomku - jesteś na Bjela Uvala jak rozumiem?!? Wczoraj byliśmy na plaży na zachodzie słońca i do Was machaliśmy - dlaczemu nie odmachaliście???

My płacimy promocyjnie - 62 eur?

Pod wieczór idziemy do Funtany na jedzonko - nie dołączylibyście?

Ojej, jednak pomyliłem Lanterne z Istrą. Jestem na  Aminess Sirena przy Novigradzie. 

Dziękujemy za zaproszenie. Na wieczór mamy zaplanowany spacer po Rovinj i rodzina nie chętna na zmianę planów ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomii napisał(a):

Ojej, jednak pomyliłem Lanterne z Istrą. Jestem na  Aminess Sirena przy Novigradzie. 

Dziękujemy za zaproszenie. Na wieczór mamy zaplanowany spacer po Rovinj i rodzina nie chętna na zmianę planów ?.

Czyli żabim skokiem nas przeskoczyliście w drodze do Rovinj. My jesteśmy centralnie pomiędzy Porečem a Rovinj, ale oba mamy schodzone wzdłuż i wszerz. Oczywiście, że nie zmuszamy do żadnej zmiany planów. Miłego popołudnia/wieczoru i oby jutro za dużo nam nie lało…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Funtanie w knajpie na 4,8 tragedii nie ma:

- Margherita - 7 eur,

- krewetki grillowane (w pancerzach) - 20 eur,

- lignje pražene/na žaru - 15 eur,

- risotto frutti di mare - 12 eur,

- piwo - 3 eur…

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z campu Polari obok Rovinj.
Co do cen - tanio już było.Chorwacja to destynacja,gdzie trzeba sypnąć groszem,ale jak widać kompletnie nie zniechęca to naszych rodaków.Mam wrażenie,że biało czerwonych jest więcej niż w wakacje.

 

8F45ADD0-629B-4B84-BC87-C3724FA19331.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zulos napisał(a):

Porcje gigantyczne i przepyszne…? Plus gratisy:

- chlebek pizzowy,

- lody dla dzieci,

- rakija dla dorosłych - słodka żeńska i ostra męska…

00951A3F-ECBC-4777-8EFE-C7BDCF4744CB.thumb.jpeg.0e91463b41ad4e4e04337d567dfd236d.jpegD3ABD13F-A7B9-4958-AD8B-8E883F37B114.thumb.jpeg.8bdfe9dc707448c54db5b39b151d9c7d.jpeg

To na kempingu? 

Dzisiaj byliśmy u Willego w Poreciu i ceny już normalne. 

 

20230501_153754.jpg

20230501_153805.jpg

20230501_153815.jpg

20230501_153818.jpg

20230501_153829.jpg

20230501_153832.jpg

20230501_153843.jpg

20230501_153851.jpg

20230501_153913.jpg

20230501_153920.jpg

8 godzin temu, Tomii napisał(a):

Ojej, jednak pomyliłem Lanterne z Istrą. Jestem na  Aminess Sirena przy Novigradzie. 

Dziękujemy za zaproszenie. Na wieczór mamy zaplanowany spacer po Rovinj i rodzina nie chętna na zmianę planów ?.

To my możemy pomachać przez zatokę, jesteśmy na Lanternie. 

U was też tak mało dzisiaj ludzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.