Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Joanna Krawczyk napisał(a):

Hej patrzyłam ale cena 873 euro ...

Jednak wybiorę Włochy jezioro Garda tam karta ACSI jest do 9.07 więc sporo taniej nie ukrywam. 

Na przyszły rok muszę szukać już na jesieni chyba ? bo ceny kosmos teraz

No to jak na ten rejon w tym okresie to nadal bdb cena, zobacz na Istra czy Lanterna jakie są ceny... My Garda w przyszłym roku - kończymy Chorwację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej koledzy za kilka dni jedziemy na cemping Lanterna z polski wyjeżdzamy przez Boboszów później -Czechy -Austria - Słowenia i tu moje pytanie.

Jaką wybrać trasę bo winiety dośc drogie-ominąć autostrady i jechac przez Zagrzeb czy płacić "płakać" i jechać autostradami Słoweni.

To jest mój pierwszy wyjazd do Chorwacji wieć każda droga będzie dla mnie odkryciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest drogie?  Zapraszam na przejazd z przyczepą odcinkiem Poznań - Wawa ?. Na tydzień Słowenia 15 euro. Na miesiąc 30 euro. Jak pojedziesz przez Węgry to na bramkach w Cro zostawisz podobną kwotę (okolice 15 euro to od granicy z Węgrami do Zagrzebia chyba wychodziło 3 lata temu) 

Jadąc na Istrię nie ma się co zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Robert77 napisał(a):

Hej koledzy za kilka dni jedziemy na cemping Lanterna z polski wyjeżdzamy przez Boboszów później -Czechy -Austria - Słowenia i tu moje pytanie.

Jaką wybrać trasę bo winiety dośc drogie-ominąć autostrady i jechac przez Zagrzeb czy płacić "płakać" i jechać autostradami Słoweni.

To jest mój pierwszy wyjazd do Chorwacji wieć każda droga będzie dla mnie odkryciem :)

My w zeszłym roku jechaliśmy Czechy , Austrię Słowenię z winieta. Chorwację od granicy ze Słowenia do Karlovac autostrada a potem stara droga . Jechaliśmy do Omisia widoki przez góry cudowne zestaw nie zmęczył się jak to niektórzy straszyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tomii napisał(a):

Ale co jest drogie?  Zapraszam na przejazd z przyczepą odcinkiem Poznań - Wawa ?. Na tydzień Słowenia 15 euro. Na miesiąc 30 euro. Jak pojedziesz przez Węgry to na bramkach w Cro zostawisz podobną kwotę (okolice 15 euro to od granicy z Węgrami do Zagrzebia chyba wychodziło 3 lata temu) 

Jadąc na Istrię nie ma się co zastanawiać. 

a nie przypadkiem 30E za tydzień ?

 

Przepraszam - pomyliłem się, zeczywiście miesięczna winieta Słoweni to 30E. 

Czy przed sama słowenią możana w Austri kupić winietę przy autostradzie?

 

Edytowane przez Robert77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert77 napisał(a):

Czy przed sama słowenią możana w Austri kupić winietę przy autostradzie?

 

Nie warto, bo Ci doliczą prowizję. Kup online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy w piątek - w sumie blisko Lanterny, bo na Istra.

Jedziemy sprawdzić jak wygląda najdroższy kemping w Chorwacji (przynajmniej do niedawna), na który nas nie stać w sezonie:D

No i napisali mi, że wszystkie atrakcje wodne bedą czynne - w basenach wprawdzie woda słona, ale podgrzewana (niby do 28 stopni).

@Robert77 - jak jedziesz zestawem to nie zwracaj uwagi na ceny winietek w Słowenii (w Austrii i tak są najtańsze więc nie warto wspominać). Po pierwsze zestawem masz 2x taniej niż my nawet bus-camperem:wrrr: , a po drugie bramki w Chorwacji od granicy Węgier (gdzie też winietki podrożały) i tak to zeżrą z nawiązką...

Miejmy nadzieję, ze pogoda się wyklaruje - my jedziemy tylko na 4 pełne dni - w środę wracamy, a z tych niepełnych 5 dni 3-4 ma być z deszczem:look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zulos napisał(a):

Miejmy nadzieję, ze pogoda się wyklaruje - my jedziemy tylko na 4 pełne dni - w środę wracamy, a z tych niepełnych 5 dni 3-4 ma być z deszczem:look:

też mamy taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zulos napisał(a):

Miejmy nadzieję, ze pogoda się wyklaruje - my jedziemy tylko na 4 pełne dni - w środę wracamy, a z tych niepełnych 5 dni 3-4 ma być z deszczem:look:

Na razie całkiem dobrze to wygląda według https://www.ventusky.com/ 
Ja i tak na te prognozy nie patrzę bo oni nie są na 1 dzień do przodu powiedzieć co będzie. 
 

 

 

Zrzut ekranu 2023-04-25 211108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na Ventusky najbardziej optymistycznie:D

Na WeatherChannel, AccuWeather i WindFinder już znacznie gorzej...:(

Ale oczywiście wybieramy najbardziej optymistyczną prognozę!:D

4 minuty temu, Voku napisał(a):

Na razie całkiem dobrze to wygląda według https://www.ventusky.com/

Powinieneś jeszcze Darku dodać, że Ventusky sprawdza się Wam w 100% - to zrobi się już całkiem optymistycznie:D

Ciekawy jestem jak w tym roku będzie z wypłatą z bankomatów i prowizjami/opłatami?

W zeszłym roku bez opłat wybierałem na pewno z OTP i Addiko. Oczywiście wypłaty kun. Ciekawe jak będzie z wypłatą EUR...

W sobotę rano się przekonam i zaraportuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.