Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

20 godzin temu, maarec napisał(a):

Dzięki.  Będzie dobrze, ale 6 tygodni wyjęte z życia min. 

Nie ma tragedii. Ja jestem 1.5 tygodnia po operacji kręgosłupa , 3 miesiące rehabilitacji i max dźwiganie 2kg ,ale już na Boże Ciało mam plan na tydzień z przyczepą i mam nadzieję ,że się uda, co by sezonu nie zmarnować :D

 

Zdrowia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, AdamWLKP napisał(a):

Nie ma tragedii. Ja jestem 1.5 tygodnia po operacji kręgosłupa , 3 miesiące rehabilitacji i max dźwiganie 2kg ,ale już na Boże Ciało mam plan na tydzień z przyczepą i mam nadzieję ,że się uda, co by sezonu nie zmarnować :D

 

Zdrowia życzę!

Trzymaj się. Zdrowiej. Ja idę na kolano. Ale mam najpierw dużo spraw do zamknięcia.  Najwcześniej w maju operacja i min 6 tygodni bez obciążeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.12.2022 o 08:44, Zulos napisał(a):

No ja też już przeglądam ceny na wakacje 2023 i wygląda to nieciekawie.

Dla przykładu zupełnie chore ceny 5* kempingu Istra Premium Resort (w szczycie oczywiście) dla rodziny 2+2 z dziećmi 13 i 12 lat (czyli w zasadzie traktowane już jako dorosłe):

1. parcele:

- najtańsza - 142,44 EUR za dzień, czyli za tydzień - wychodzi 4686 zł - i to jest NAJTAŃSZA OPCJA NA KEMPINGU!!

- najdroższa (przy czym wcale to nie jest najdroższa, jaką oferuje kemping, bo te najdroższe są zarezerwowane w zasadzie na cały sezon z góry!) - 265,31 EUR za dzień, czyli za tydzień wychodzi zaledwie 8729 zł... za PARCELĘ!

2. Jeszcze ciekawiej jest z domkami:

- najtańszy - 363 EUR za dzień (po obniżce z 403 i co ciekawe - taniej niż najtańszy Glamping), czyli za tydzień 11943 zł,

- najdroższy - 1410,86 EUR za dzień, czyli za tydzień wychodzi 46418 zł, przy czym ta cena obejmuje śniadania i kolacje, bez wyżywienia to jedyne 41811 zł z czego wynika, że takie wyżywienie za tydzień to 4607 zł...

Tak że tak... Spieszcie się z rezerwacją - tak szybko odchodzą...Zwłaszcza ta okazyjna cena za tydzień na kempingu w kwocie 46.418 zł... Tak tanio już nie będzie:bevil:

Oczywiście to jest skrajny przypadek - nie ma droższego kempingu i to nie tylko w Chorwacji, ale chyba nad całym Adriatykiem:D

A może nawet nad całym Morzem Śródziemnym...

Oczywiście jest też druga strona medalu. W zeszłym roku nasz drugi pobyt w Chorwacji w połowie sierpnia (czyli szczyt) i wizyta na 5 kempingach od Peljesaca po Krk i wszystkie kempingi w cenach 45-65 EUR za dzień. Oczywiście bez aquaparków i innych wodotrysków. Ale za to na większości staliśmy tuż przy morzu.

Rok temu 4 os hotel w Chorwacji -10200 zł a w tym roku robiłem wstępna rezerwacje, ten sam termin ta sama liczba osób ,ten sam hotel -23 tys zl

wiec kempingi tez ceny drastycznie w górę pójdą . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowa na grupie od paru lat jeździmy na kempingi Włochy i Chorwacja. Do tej pory ceny były ok i do tego karta ACSI. W tym roku córka chce być na zakończeniu roku szkolnego a z tego co widzę nawet na Strasko zniżka obowiązuje do 23.06 chyba i tu moje pytanie bo siedzę i szukam od kilku dni czegoś niedrogiego ale w miarę sensownego żeby 12 latka nie zanudziła się czy ktoś ma może do polecenia taki kemping. Nie muszą być baseny animacje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Joanna Krawczyk napisał(a):

Witam wszystkich jestem tu nowa na grupie od paru lat jeździmy na kempingi Włochy i Chorwacja. Do tej pory ceny były ok i do tego karta ACSI. W tym roku córka chce być na zakończeniu roku szkolnego a z tego co widzę nawet na Strasko zniżka obowiązuje do 23.06 chyba i tu moje pytanie bo siedzę i szukam od kilku dni czegoś niedrogiego ale w miarę sensownego żeby 12 latka nie zanudziła się czy ktoś ma może do polecenia taki kemping. Nie muszą być baseny animacje itp

Valkanela na Istrii dała nam całkiem jeszcze niezłe ceny na przełom czerwca i lipca. Popatrz czy jeszcze coś mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na weekend majowy wybieramy się na Istrie i jest to wogóle nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji do tej pory podróżowaliśmy po Włochach i ogólnie zastanawiam się czy pobyt w Chorwacji może nas czymś zaskoczyć  ( jestem wtrakcie studiowania waszych wpisów z wcześniejszych lat), ale pojawiło sie kilka pytań

- jakiej pogody mogę się spodziewać w tym okresie(lepiej zabrać przedsionek czy może wystarczy markiza)

- jaką drogę wybrać z Poznania na kemping Lanterna,

- na co radziciemi w trakcie podróży uważać ( może omijać jakieś odcink dróg na którymi navi google będzie mnie prowadziła)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Robert77 napisał(a):

Koledzy na weekend majowy wybieramy się na Istrie i jest to wogóle nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji do tej pory podróżowaliśmy po Włochach i ogólnie zastanawiam się czy pobyt w Chorwacji może nas czymś zaskoczyć  ( jestem wtrakcie studiowania waszych wpisów z wcześniejszych lat), ale pojawiło sie kilka pytań

- jakiej pogody mogę się spodziewać w tym okresie(lepiej zabrać przedsionek czy może wystarczy markiza)

- jaką drogę wybrać z Poznania na kemping Lanterna,

- na co radziciemi w trakcie podróży uważać ( może omijać jakieś odcink dróg na którymi navi google będzie mnie prowadziła)?

 

Ja jechałem z okolic Poznania na Wrocław Brno Wiedeń i Słowacja . Jechałem tak jak nawigacja mi pokazała i dojazd bez problemów. Winiety w internecie kup najlepiej 

tez myślałem o weekendzie majowym w Chorwacji, ale tam 16 stopni, podobnie jak u nas. Lepiej się tam wybrać jak będzie cieplej, bo co to za pobyt jak morsowac w morzu trzeba ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MARKUSIK napisał(a):

tez myślałem o weekendzie majowym w Chorwacji, ale tam 16 stopni, podobnie jak u nas. Lepiej się tam wybrać jak będzie cieplej, bo co to za pobyt jak morsowac w morzu trzeba ?

 

Majówka jest idealna na zwiedzanie. Mało ludzi, a pogoda do spacerów idealna. Na kąpiele nie ma co liczyć, ale słońca zwykle jest dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 08:12, Wąski P napisał(a):

Daj znać, może pojedziemy razem, mamy dwójkę dzieci

Hej patrzyłam ale cena 873 euro ...

Jednak wybiorę Włochy jezioro Garda tam karta ACSI jest do 9.07 więc sporo taniej nie ukrywam. 

Na przyszły rok muszę szukać już na jesieni chyba ? bo ceny kosmos teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.