Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie, że wiele ekip wybiera się na majówkę do Cro. Czekam na Wasze relacje, bardzo proszę o cenniki, karty dań z restauracji. Wpływają pierwsze sygnały z chorymi cenami z knajp. Linie na żaru po 140Kun - cenniki jeszcze w kunach i euro. W grudniu 2022 było to bliżej 80-90-100 Kun.  Rok wcześniej jakieś 70-80 Kun, jeżeli wyjdzie faktycznie ceny wszędzie tak skoczą plus drogie campingi to będzie trzeba mocno pomyśleć nad wakacjami w Cro.

Na zimowym wyjeździe było spoko, liczę, że dostałem fotki z knajp kombinatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, maarec napisał(a):

fajnie, że wiele ekip wybiera się na majówkę do Cro. Czekam na Wasze relacje, bardzo proszę o cenniki, karty dań z restauracji. Wpływają pierwsze sygnały z chorymi cenami z knajp. Linie na żaru po 140Kun - cenniki jeszcze w kunach i euro. W grudniu 2022 było to bliżej 80-90-100 Kun.  Rok wcześniej jakieś 70-80 Kun, jeżeli wyjdzie faktycznie ceny wszędzie tak skoczą plus drogie campingi to będzie trzeba mocno pomyśleć nad wakacjami w Cro.

Na zimowym wyjeździe było spoko, liczę, że dostałem fotki z knajp kombinatorów.

No dla mnie lignje na żaru, czy pražene to też jest wyznacznik, bo prawie wszędzie gdzie jestem to to zamawiam.

W zeszłym roku zamawiałem najtaniej 89 kun (i bodaj najlepiej), najdrożej 110, a najdrożej widziałem za 120 kun.

Najczęściej było 98-99 kun.

W tym roku mam zaplanowaną Cro na 4x i we wszystkich możliwych miejscach, więc będę miał pełen ogląd sytuacji.

Kempingi, które czy rezerwowałem, czy się orientowałem na przełom czerwiec/lipiec i II połowę sierpnia - wszystkie opcje od 55 do 75 EUR (pomijam np. Solitudo w Dubrowniku za 100 KUN) - więc tutaj nie ma jakiejś większej różnicy - jakieś powiedzmy 15% może...

Ale lignje za 146 kun (19,50 EUR) to już gruba przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzeć gazetki lokalnych marketów typu nasz LIDL , Biedronka można mniej więcej zobaczyć jakie ceny są w sklepach normalnego jedzenia. Według mnie niema tragedii jeżeli chodzi o zwykłe artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ventyl napisał(a):

Polecam przejrzeć gazetki lokalnych marketów typu nasz LIDL , Biedronka można mniej więcej zobaczyć jakie ceny są w sklepach normalnego jedzenia. Według mnie niema tragedii jeżeli chodzi o zwykłe artykuły.

Zgadzam się, ale knajpy nieco dygnęły w górę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Robert77 napisał(a):

Pierwszy na majówce ? Działamy. IMG_20230428_130910.thumb.jpg.409956a98b96a490153a8fbb0092db83.jpgIMG_20230428_130216.thumb.jpg.ab44f1e72e0938ca718b3aa1ba61d316.jpg

Super.Wybrales fajne miejsce ,ja byłem na przeciwko przy samej piekarni ze 150m parcela tyle że rano pobudka z zapachami?.Do sanitariatów blisko i ogólnie środek kempingu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było chyba z 18 stopni przyjemnie.

Można pozazdrościć, chociaż dziś w Polsce też było przyjemnie, ale majówka już raczej taka nie będzie. Udanego wypoczynku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już się wygrzewamy. Uprzejmie donoszę, że aquapark na Istra czynny, choć woda w zjeżdzalniach zimna. Reszta podgrzewana, jeden nieczynny.

E82241B5-31BF-44C1-B014-AE3D14ABFA64.jpeg

Po południowym deszczyku nie ma śladu i łysy grzeje nieprzyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Voku napisał(a):

Chorwacja na autostradzie Diesel 1.31 euro, benzyna 1.40 euro
Co do knajpek na kempingu (i chyba podobnie na mieście) to drogo w ch....


 

20230429_195942.jpg

Ceny w knajpie faktycznie przerażają. Ciekawe czy to ogólny trend? W zeszłym roku za 50 € można było się dobrze najeść we dwoje i to z deserem :) oraz tanim lokalnym winem :) 

Napisz proszę jak to się rozwija i czy zrobił się z tego Chorwacki standard :) 

Edytowane przez coxWlkp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.