Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, geodel napisał(a):

to ja z KRK wolał bym przejechać na Ceres- Cikat

fakt dochodzi koszt promu w mojej opini spory

Na Cres/Losinj to nie tylko Cikat, bo sa inne campingi, ja jeszcze bylem na Bijar - tez bardzo fajny, ale skromniej wyposazony od Cikat.

Niemniej koszt bilety rekompensuja warunki na obu wyspach i ich walory widokowo przyrodnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Prusiak napisał(a):

Jakiś przykład?

Hmmm - trudno mi coś konkretnego wskazać, bo ja na Krk jeżdżę na kemping w "niezobowiązujących strojach":D, ale na pewno standard (ale też i cenę) dobrą mają kempingi sieci Valamar - Krk Premium, Jezevac, Baska Beach, ale też sieci Aminess - Atea, czy kemping Omisalj.

Na Cres niestety trochę trzeba dołożyć za prom - jeśli dobrze liczę, to czy z Istrii, czy z Krku cena za kamper pow. 7m i 4 osoby to 125,- EUR w obie strony... Ale niższa pewnie cena za kempingi względem tych co podałem na Krku może to częściowo, albo nawet całkiem zrekompensować. Tylko trzeba wcześniej upewnić się, czy są tam na pewno miejsca, bo szkoda byłoby przejechać się promem i odbić od bramy... Ale tam chyba nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - trudno mi coś konkretnego wskazać, bo ja na Krk jeżdżę na kemping w "niezobowiązujących strojach", ale na pewno standard (ale też i cenę) dobrą mają kempingi sieci Valamar - Krk Premium, Jezevac, Baska Beach, ale też sieci Aminess - Atea, czy kemping Omisalj.
Na Cres niestety trochę trzeba dołożyć za prom - jeśli dobrze liczę, to czy z Istrii, czy z Krku cena za kamper pow. 7m i 4 osoby to 125,- EUR w obie strony... Ale niższa pewnie cena za kempingi względem tych co podałem na Krku może to częściowo, albo nawet całkiem zrekompensować. Tylko trzeba wcześniej upewnić się, czy są tam na pewno miejsca, bo szkoda byłoby przejechać się promem i odbić od bramy... Ale tam chyba nie powinno być problemów.

W Lipcu pustki na Cres/Losnij były. Nigdy żadnego korka na drodze, knajpy bez czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Zulos napisał(a):

Ano właśnie - to jest opcja jechać tam w ciemno...

Cikat druga połowa lipca był pelen , ew na częsci nie parcelowanej miejsca były

Parcele pojedyncze owszem ale na jeden dwa dni

 

 

Co do cen .. hmm drożej niż w PL ok ale u nas też wszystko podrożało ale tj różnica 15-20 procent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Cikat nie bede ryzykował w szczycie sezonu, aczkolwiek kusicie od kilku lat aby tak zajechać :D Zobaczymy jak napisze do nich w sobotę czy mi znajdą jedno miejsce...

Póki co to celuje na kempingi k/Fażany - Brioni/Pinieta w zależności gdzie będzie wolna ładniejsza parcela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Cikat nie bede ryzykował w szczycie sezonu, aczkolwiek kusicie od kilku lat aby tak zajechać Zobaczymy jak napisze do nich w sobotę czy mi znajdą jedno miejsce...
Póki co to celuje na kempingi k/Fażany - Brioni/Pinieta w zależności gdzie będzie wolna ładniejsza parcela

Jak masz kampera to nawet nie ma potrzeby wjeżdżania na camping. Tyle bezpłatnych leśnych parkingów tam jest na drodze dojazdowej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zulos napisał(a):

Ostatnio było tak (chyba B-14):

Wole jednak jedno miejsce, nie chce mi się pakować co chwile majdanu :).

Chociaż po 10 dniach na jednym miejscu już zaczynała się nuda.

 

My staliśmy na 106 lewy górny róg kempingu zaraz za domkami. Widoczek był fajny bo prosto na morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, witus napisał(a):

Tyle bezpłatnych leśnych parkingów tam jest na drodze dojazdowej :)

Ja już raz płaciłem "dodatkową opłatę" w Chorwacji, więc nie wiem, czy się opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Prusiak napisał(a):

Dzieki za porady. Cikat nie bede ryzykował w szczycie sezonu, aczkolwiek kusicie od kilku lat aby tak zajechać :D Zobaczymy jak napisze do nich w sobotę czy mi znajdą jedno miejsce...

Póki co to celuje na kempingi k/Fażany - Brioni/Pinieta w zależności gdzie będzie wolna ładniejsza parcela ;)

To po prostu nie ryzykuj, otwórz stronę i zarezerwuj parcele…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz płaciłem "dodatkową opłatę" w Chorwacji, więc nie wiem, czy się opłaca 

Nie mam kampera, nie wiedziałem, że gonią. W tym roku wyjątkowo sprzyjające warunki na Losnij do parkowania kampera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.