Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

31 minut temu, lbuster napisał(a):

Dokładnie, jazda z budą też swoje kosztuje ;)

W parze bez terrorystów będzie taniej i mniej wymagająco co do atrakcji etc … no i widzę kilka plusów campera lub Pickampera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was w tym roku był w CRO jak cenowo ?- ja dopiero za tydzień startuję, ale 160 € / doba to ostro powiedzieli.

W zeszłym roku płaciłem ok 190zl / dzień koło Zadaru - osobówka + przyczepa + prąd + 2+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto musi to jedzie w przerwie wakacyjnej i buli.Bardzo miło wspominam czerwcowy wypad z ACSI 2+2 z tym że jeden noworodek.Stobrec ok 30e ,Solaris dawny 30e , najdroższy Zaton 40e. I człowiekowi się nie chce wracać bo żywność plus miejsce taniej jak u nas na zwykłym polu namiotowym gdzie 120pln płaciłem za toytoy i żadnej infrastruktury.Tegoroczny wyjazd z uwagi na ceny paliw i korzystanie z ACSI wypadł w moim przypadku bardzo atrakcyjnie ....Dodam że pogoda w czerwcu non stop 27/21 i 1/15dni pokropiło do południa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chiccoo napisał(a):

Kto z Was w tym roku był w CRO jak cenowo ?- ja dopiero za tydzień startuję, ale 160 € / doba to ostro powiedzieli.

W zeszłym roku płaciłem ok 190zl / dzień koło Zadaru - osobówka + przyczepa + prąd + 2+2.

Ja byłem już kilka razy - najdrożej za 75 euro za dobę, ale to przed szczytowym sezonem.

Jadę ponownie za 2 tygodnie na 2 tygodnie z czego 3/4 pobytu mam rezerwacje - 2 to rezerwacje przedpłacone, a 1 bez zobowiązań.

Cena za dobę 2+2 - choć córki mają 13 i 12 - więc tak na prawdę to cena za 4 dorosłe już - od 65 euro do 75 eur.

Kierunki to Dalmacja Południowa (Peljesac), Dalmacja Środkowa (Drage) i Krk.

Więc da się nieco taniej - oczywiście kosztem skromniejszej infrastruktury - co kto woli, ale moje darmozjady już nie potrzebują za każdym razem wypasów.

13 godzin temu, gito napisał(a):

Napisałem do Laterny - okazało się, że mają miejsca ale na 5 nocy   dla 5 osób (2+3) zaproponowali  Comfort Mare Pitch  za 800 EURO czyli jakieś 160 euro za dobę.

Wybrałem Zelena Laguna Keming za prawie połowe tej ceny 

 

No to pięknie - ja za ostatni tydzień czerwca, wchodzący w początek lipca, za parcelę Comfort płaciłem 70,- EUR (2+2, a właściwie 3+1, a teraz już 4...).

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od przyszłego roku wracam do wyjazdu w czerwcu, tak aby załapać się na ACSI, ewentualnie zmieni się kraj na południową Grecję czy Albanię.

Ten rok był wyjątkowy, szans na wyjazd w czerwcu nie było.

Kto chce taniej - jechać na południe Dalmacji, 40-60E i po sprawie.

Dla mnie wjazd na Straśko ok 120E w sierpniu, uważam, że to chora cena, pewnie we Włoszech na Union Lido jeszcze drożej. Niech spadają..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maarec napisał(a):

Ja od przyszłego roku wracam do wyjazdu w czerwcu, tak aby załapać się na ACSI, ewentualnie zmieni się kraj na południową Grecję czy Albanię.

Ten rok był wyjątkowy, szans na wyjazd w czerwcu nie było.

Kto chce taniej - jechać na południe Dalmacji, 40-60E i po sprawie.

Dla mnie wjazd na Straśko ok 120E w sierpniu, uważam, że to chora cena, pewnie we Włoszech na Union Lido jeszcze drożej. Niech spadają..

 

We Włoszech kempingi tez drogie, w sklepach trochę taniej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.