Skocz do zawartości

Sezon 2022, kempingi w Polsce, all inclusive wróciło do łaski czy idzie kryzys ?


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Oo to jakaś nowość . ja czeskiego nad baltykiem nie słyszałem, ale też bywam dużo rzadziej niż większość   .
co do aut na czeskich tablicach to nie koniecznie czesi , sporo polaków prowadzi działalność gospodarczą u naszych południowych sąsiadów
nie mniej jednak jakby Czesi przyjeżdżali do nas na wakacje to fajnie, do tej pory prędzej spotykałem Słowaków.
Na nartach fakt w tym roku widywałem wyjątkowo dużo Czechów, silna korona w stosunki do PLN, tańsze paliwo pewnie zrobiło swoje.

Na narty wpadali do nas bo obostrzeń covidowych nie było. U nich trzeba było paszporty mieć żeby na nartach pośmigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

1 godzinę temu, KubaL napisał:

 Zakusy na nią miał już nie jeden duży developer żeby postawić tam kolejny rząd apartamentowca

Ja jestem przerażony ilością inwestycji w miastach, miasteczkach przy linii brzegowej, kto tam będzie wypoczywał a jak już to czy plaży starczy w okresie wakacyjnym. Żeby nie było że zaraz będą stać i straszyć.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przerażony ilością inwestycji w miastach, miasteczkach przy linii brzegowej, kto tam będzie wypoczywał a jak już to czy plaży starczy w okresie wakacyjnym. Żeby nie było że zaraz będą stać i straszyć.

Stary musisz być poważnie przerażony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtexJanex7 napisał:

O ile kojarzę to jest taki kemping w Łebie chyba Ambre się nazywa, było tam duże pole kempingowe... A teraz może 50% pola a reszta jakiś właśnie apartamentowiec powstał.. 

Wlasnie to mnie zdziwilo bo na stronie PFCC podaja ze kemping ma 3ha, ale to jest po prostu razem z domkami liczone. Najwidoczniej budowa tych domkow byla dobrze skalkulowana, bo mamy koncowke sierpnia, prawie 40% parcel wolna a prawie wszystkie domki zajete o ile nie wszystkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WojtexJanex7 napisał:

O ile kojarzę to jest taki kemping w Łebie chyba Ambre się nazywa, było tam duże pole kempingowe... A teraz może 50% pola a reszta jakiś właśnie apartamentowiec powstał.. 

Tak jest .Właśnie dzisiaj z niego wróciłem . Dziwi mnie fakt że właściciel przeznaczył fundusze na nowe baseny ,a polowe terenu na hotel.Przyznam że jest ciasno i miałem problemy z wyjechaniem .Uliczki wąskie i 90' zakręty z parcelami zapełnionymi na styk. Basen bardzo fajny polecam.Minus to rezydenci którzy zajmują tam połowę parceli i to tych największych .

IMG_20220821_150338.jpg

IMG_20220821_150335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wilk530 napisał:

Tak jest .Właśnie dzisiaj z niego wróciłem . Dziwi mnie fakt że właściciel przeznaczył fundusze na nowe baseny ,a polowe terenu na hotel.Przyznam że jest ciasno i miałem problemy z wyjechaniem .Uliczki wąskie i 90' zakręty z parcelami zapełnionymi na styk. Basen bardzo fajny polecam.Minus to rezydenci którzy zajmują tam połowę parceli i to tych największych .

Dzisiaj sporo ludzi wyjechalo, i jest jakos luzniej, ale faktycznie kilka parcel zajetych a nikogo nie ma... Swoja droga dzieki za piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marcin_G napisał:

Nie spotkałem się z takim podejściem. Nie ma co generalizować. W każdym kraju są takie przypadki. Nawet w "cywilizowanej" Europie. U nas też bywa różnie z podejściem do innych nacji. 

U nas nie lubią Niemców, Ukraińców itd. Myślę, że to kwestia pokoleniowa i z czasem te animozje będą zanikały. Oczywiście problem narasta jak się ludzi karmi ksenofobią, ale tu liczę na młodych, którzy żyją bardziej ponad granicami niż pokolenie nasze czy naszych rodziców. 

Tak czy siak, dla mnie zagraniczni turyści w Polsce to akurat dobra wiadomość. Im większy ruch turystyczny tym większa konkurencja i więcej inwestycji w infrastrukturę. 

Ty kolego przestań brać to co bierzesz bo akurat w naszym kraju bardziej szanuje się wszelkie inne nacje niż Polaków a zwłaszcza Niemców i zaraz po nich Ukraińców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Scott napisał:

Ty kolego przestań brać to co bierzesz bo akurat w naszym kraju bardziej szanuje się wszelkie inne nacje niż Polaków a zwłaszcza Niemców i zaraz po nich Ukraińców 

Po co te wycieczki o jakimś braniu? Nie można kulturalnie dyskutować? :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Scott napisał:

Ty kolego przestań brać to co bierzesz bo akurat w naszym kraju bardziej szanuje się wszelkie inne nacje niż Polaków a zwłaszcza Niemców i zaraz po nich Ukraińców 

Dobra rada zawsze w cenie. Zróbmy więc deal. Ja odstawiam prochy, a Ty wyłączasz telewizor. 

Moja opinia to nie twór mainstreamowych mediów, lecz wynika z doświadczenia w kontaktach międzyludzkich, tak na gruncie lokalnym, jak i międzynarodowym. Prywatnym i zawodowym. Znam takich co na pokaz mówią jedno (albo nic nie mówią), a jak się nimi wejdzie w bliższe relacje to wychodzi co myślą o Niemcach, Ukraińcach, czarnych, "ciapatych" itd. Tak to działa w każdym kraju. Przykro słyszeć, że spotkałeś się w PL z większym szacunkiem do obcokrajowca niż do Ciebie. Osobiście się temu sprzeciwiam, bo człowiekowi niezależnie od narodowości należy się taki sam szacunek. Uzależnianie szacunku od rasy czy narodowości świadczy o niskiej wartości społecznej człowieka i należy go, a jakże, z uszanowaniem omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marcin_G napisał:

Myślę, że ograniczyłbym się do suchych relacji zawodowych. Na szczęście mnie nie dotyczy. 

A to już zmieniasz, bo napisałeś omijać szerokim łukiem.... 

Odwieczny problem jest taki że ludzie co innego mówią, a co innego myślą. Tak było od zawsze za granicą, a teraz jest w Polsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.