Skocz do zawartości

Sezon 2022, kempingi w Polsce, all inclusive wróciło do łaski czy idzie kryzys ?


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kończymy pobyt w Alexie .Obłożenie 95% .Miejscówka trochę na świeczniku ale wszędzie blisko.Wczoraj mała imprezka z udziałem kamperowicza z synem grających na saxie umiliła nam wieczór .Czas przenieść się do Łeby na Ambre 41.Podobno od tego roku nowy basen robi tam robotę. Ocenię na miejscu i dam znać .

IMG_20220817_164713.jpg

IMG_20220816_135432.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 19.08.2022 o 08:09, Wilk530 napisał:

Czas przenieść się do Łeby na Ambre 41.Podobno od tego roku nowy basen robi tam robotę. Ocenię na miejscu i dam znać

Jak jest z oblozeniem? Wlasnie dzwonilem i Pani mowila ze nie trzeba robic rezerwacji, ale i tak zrobilem w razie czego jakby do jutra mialo sie cos zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Analog82 napisał:

Jak jest z oblozeniem? Wlasnie dzwonilem i Pani mowila ze nie trzeba robic rezerwacji, ale i tak zrobilem w razie czego jakby do jutra mialo sie cos zmienic.

Wczoraj trochę zlało i dużo parcel się zwolniło więc bez problemu coś się znajdzie. Sąsiedzi z 1C wyjechali dzisiaj po 7tyg wiec też lada duża parcela albo A12 bo reszta z sektory A są niewielkie.Wczoraj basen był nieczynny deszcz padał ,zobaczymy jak dzisiaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Wam...

Zmęczony jestem tym urlopem...nigdy nie widziałem tyle ludzi nad polskim morzem...w porównaniu do rok temu 3-4razy tyle...

Jadnak nadal będę uważał - że my chętnie ale po sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2022 o 11:58, Misio napisał:

 

Jadnak nadal będę uważał - że my chętnie ale po sezonie...

To i Ja Ci powiem, pomału dojrzewamy do tego że sezon zaczyna się w wrześniu a kończy w czerwcu i nie tylko można kamperować na polu kempingowym ale też w innych fajnych miejscach.Chyba się starzejemy albo kamper zmienia przyzwyczajenia:niewiem: i takie coś napisał zatwardziały przyczepowiec/kempingowiec:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i Ja Ci powiem, pomału dojżewamy do tego że sezon zaczyna się w wrześniu a kończy w czerwcu i nie tylko można kamperować na polu kempingowym ale też w innych fajnych miejscach.Chyba się starzejemy albo kamper zmienia przyzwyczajenia:niewiem: i takie coś napisał zatwardziały przyczepowiec/kempingowiec:blink:

Nie przesadzajcie Was z kamperami wysoki sezon nie dotyczy. Nawet w ten najwyższy nalot w zeszłym tygodniu były mega luzy na dzikuskach poza znanymi miejscowościami. Ja byłem w ciągłym rychu rowerem to już się mocno nakręciłem na takie kamperowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pożegnanie z morzem i wizyta w kochanych Dębkach...

Na jednym z kempingu to obsługa chciała wyganiać niedobitki lokalnych kepingowiczów po 15.08 (A już na pewno z końcem sierpnia)...a dziś obłożenie ponad 80%, a na wrzesień z rezerwacji i wykupionych miejsc jest już około 50%...

56 minut temu, witus napisał:

Nawet w ten najwyższy nalot w zeszłym tygodniu były mega luzy na dzikuskach

Powiem tak...na tych miejscowości jest luźno, ale 4x więcej ludzi niż w tamtym roku...dla mnie już stanowczo za dużo...

2019

20200929_143535.thumb.jpg.78bc14cd0c7a394314dddcebf4c4e2ee.jpg

2020

IMAG8694.thumb.jpg.13ccc14bf945a5bc7156c4c4c6e3a30c.jpg

2021

20210811_150154.thumb.jpg.8b17550436f047fe9463c15903992d14.jpg

2022

20220814_102645.thumb.jpg.c7e822eb65fccae4145ffa2d3cf956df.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Misio napisał:

Ale powiem Wam...

Zmęczony jestem tym urlopem...nigdy nie widziałem tyle ludzi nad polskim morzem...w porównaniu do rok temu 3-4razy tyle...

Jadnak nadal będę uważał - że my chętnie ale po sezonie...

twardo trzymam się tej zasady od min 10 lat... z dwoma wyjątkami - w covidozie był grany Bałtyk pod koniec czerwca i to camping Alexa, ze względu na obawy ludzi było jeszcze mało w miasteczku. Drugi wypad połączony z transportem młodego z babcią do Krynicy Morskiej w lipcu - też było luźno.

tradycyjnie, dla nas Bałtyk od ok 25.08 do 15.06... Najlepiej wrzesień, zawsze wybieramy okienko pogodowe, listopad i październik czy ferie zimowe - super... byle było słonecznie.

15 godzin temu, Commander napisał:

Czy po takim postoju pod lasem tylu ludzi jest porządek, czy walają się śmieci...

tutaj nie można generalizować, zależy kto stanie. To mniej więcej tak, jak byś zapytał czy w Częstochowie i okolicach jest porządek po przejściu pielgrzymek - nie chcesz znać odpowiedzi.... a mimo wszystko znajdą się pozytywne wyjątki.

fotki @Misio przerażające - niezły postęp... oczywiście wszystko można zawsze wytłumaczyć pogodą i modą na karawaning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe...

Dawniej, nawet zimą często biorę worek i okolice sprzątam...

Tym razem było całkiem sensownie...

Chociaż ogrom namiotów i ludzi którzy pojechali pierwszy raz mnie przerażał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo to jakaś nowość . ja czeskiego nad baltykiem nie słyszałem, ale też bywam dużo rzadziej niż większość   .

co do aut na czeskich tablicach to nie koniecznie czesi , sporo polaków prowadzi działalność gospodarczą u naszych południowych sąsiadów ;)

nie mniej jednak jakby Czesi przyjeżdżali do nas na wakacje to fajnie, do tej pory prędzej spotykałem Słowaków.

Na nartach fakt w tym roku widywałem wyjątkowo dużo Czechów, silna korona w stosunki do PLN, tańsze paliwo pewnie zrobiło swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.