Skocz do zawartości

Knaus Sudwind 8805 mały remont


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zerknij tutaj https://allegro.pl/oferta/uszczelka-klin-ozdobny-listwy-aluminiowej-8-mm-9050088027 ja zamowilem przez maila ale do tej pory nie doszlo. Miała być przesylka za pobraniem ale koleś chyba nie ma bialego bo aukcja zniknęła 

Edytowane przez grotaczarka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezbyt precyzyjnie napisałem. Nie chodzi mi o klin ozdobny listwy, te muszę zmierzyć i zamówić, ale to jest górny rant dolnej listwy alu który dochodzi do ściany bocznej. Jutro zrobię fotkę na przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TomekReda napisał:

 to jest górny rant dolnej listwy alu który dochodzi do ściany bocznej. Jutro zrobię fotkę na przyczepie.

Dziwne

Z reguły taka "uszczelka" gumowa obejmuje listwę 

image.png.25ecb2f7824a321017aaa9164f74d3ac.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piątek piąteczek piatunio ? do mojego wcześniejszego pytania - chodzi mi o tę uszczelkę zakończenia listwy co pokazuję na zdjęciu ?

IMG_20220318_111726243_HDR.jpg

IMG_20220318_111731364_MP.jpg

Proszę też o podpowiedź na co wkleić klapę serwisową ? bo mam i taśmię butylową 3mm i Sicalatomer. Co się lepiej sprawdza w praktyce?

IMG_20220318_112453330.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomekReda napisał:

Witam wszystkich w piątek piąteczek piatunio ? do mojego wcześniejszego pytania - chodzi mi o tę uszczelkę zakończenia listwy co pokazuję na zdjęciu ?

IMG_20220318_111726243_HDR.jpg

IMG_20220318_111731364_MP.jpg

Proszę też o podpowiedź na co wkleić klapę serwisową ? bo mam i taśmię butylową 3mm i Sicalatomer. Co się lepiej sprawdza w praktyce?

IMG_20220318_112453330.jpg

U mnie w rzucie bocznym wyglądało to tak jak na załączonym zdjęciu. Myśle ze mamy na myśli ten sam element 

DCDA091F-32EC-40F7-9F1C-2D2AA3068721.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BIGL napisał:

Ja bym wkleił na Sikalastomer 710 tradycyjnie. Lepiej kleić w taką pogodę bo się tak nie ciągnie jak latem ;)

To sobie wklejaj  , ale nie doradzaj tak komuś wprowadzając w błąd. 

IMG_20220209_103819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Huston mamy problem...... Byłem na stronie https://pol.sika.com/pl/przemys/motoryzacyjny-rynekwtorny/klejenie-paneli/uszczelniacze/sikalastomer-710.html

i sami tam podają dwa różne parametry. Co innego opis a co innego tabelka z parametrami produktu w karcie technologicznej. Ehhhhh, dziś co prawda było w miarę ciepło i wziąłem tubkę z domu, ale jak robiłem podłogę i uszczelniałem nadkola było ok. 5 st. na plusie.

 

16476347915914141397337359827921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dsfpk napisał:

To sobie wklejaj  , ale nie doradzaj tak komuś wprowadzając w błąd. 

IMG_20220209_103819.jpg

Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale u mnie wczoraj było 15* ciepła . Moim zdaniem to najlepsza temperatura do takich prac z tym uszczelniaczem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.