Skocz do zawartości

Dokąd zmierza motoryzacja...


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem taki dziwny dzień i po takich dziwnych serwisach jeździłem:] co tu jest nie tak? Rozumiem jak by choć błotniki były default_mlot.gif a tu nic i taka cena20230105_112143.thumb.jpg.b451dd35d19bb9b483aa61cab18bb08d.jpg

20230105_112146.thumb.jpg.74069364912b1cd1719b508fb8408a4d.jpg

 

I co cię dziwi? Średnio niższej klasy rower w Polsce to obecnie wydatek ok 10k zł. Elektryk oczywiście kosztuje sporo wiecej.  

Nadmiernie że to nie jest najwyższa cena za jaką można kupić rower. A i te najdroższe bez problemu znajdują w Polsce kupców

 

Natomiast takie rowery od Porsche są raczej przeznaczone dla klientów tej marki a ich cena w stosunku do specyfikacji jest zawyżona myślę o jakieś 30%. Żaden rowerzysta nie kupi czegoś takiego a pójdzie do profesjonalnego sklepu rowerowego i kupi sprzęt od topowego producenta rowerów. Co wcale nie oznacza, że będzie taniej

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

 

z przodu wygląda jak skoda

Wygląda obrzydliwie, jak jakiś batmobil.... Przeraża mnie to w jakim kierunku zmierza design w motoryzacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

Wygląda obrzydliwie, jak jakiś batmobil.... Przeraża mnie to w jakim kierunku zmierza design w motoryzacji

Wszystko co ładne chyba już było. Trzeba wymyślać ciągle coś nowego i powstają takie i podobne rodzynki. Zresztą od lat 60-tych auta brzydną. Z małymi wyjątkami oczywiście. Teraz rządzi cx i bajty w kompie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Wygląda obrzydliwie, jak jakiś batmobil.... Przeraża mnie to w jakim kierunku zmierza design w motoryzacji

Obrzydliwie to mało powiedziane,  w dodatku wyglądała jak by była po dzwonie:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

Obrzydliwie to mało powiedziane,  w dodatku wyglądała jak by była po dzwonie:niewiem:

Prawda, we wnętrzu też koszmar. No ale ja się chyba starzeję. Jak obecnie szukałem auta to byłem przerażony jak auta wyglądają w środku. Wszędzie piano blek jakiś, przyciski na dotyk, wyświetlacze z dziwnymi grafikami, gdzie wszystko lata, tańczy i śpiewa. Na co komu te przjeścia w tych ekranach? Czemu mam czekać aż mi jakieś zegary wlecą, pokręcą się i coś mi się wczyta?. A gdzie prostota? O ile do tej pory byłem zwolennikiem zegarów cyfrowych ze względu na ich możliwości to uważam, że poszło to zdecydowanie za daleko i mamy przerost formy nad treścią. Producenci się chyba prześcigają w tym kto zrobi bardziej nieużyteczne wodotryski :lol:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Prawda, we wnętrzu też koszmar. No ale ja się chyba starzeję. Jak obecnie szukałem auta to byłem przerażony jak auta wyglądają w środku. Wszędzie piano blek jakiś, przyciski na dotyk, wyświetlacze z dziwnymi grafikami, gdzie wszystko lata, tańczy i śpiewa. Na co komu te przjeścia w tych ekranach? Czemu mam czekać aż mi jakieś zegary wlecą, pokręcą się i coś mi się wczyta?. A gdzie prostota? O ile do tej pory byłem zwolennikiem zegarów cyfrowych ze względu na ich możliwości to uważam, że poszło to zdecydowanie za daleko i mamy przerost formy nad treścią. Producenci się chyba prześcigają w tym kto zrobi bardziej nieużyteczne wodotryski :lol:

Nic Mi nie mów, miałem co dopiero BMW X5 M50D G05 kuzwa tam to się dzieje żeby Androida podłączyć to masz tyle zapytań że brak słów, o reszcie nie wspomnę bo nie chce się denerwować. Jedyne mogę pochwalić lampy Lasery piękną robotę robiły:winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a mi się podoba i taka stylistyka aut i różniste bajery. Może to efekt tego, że mam 49 lat na karku, a może dlatego, że lubię kontrasty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mars napisał(a):

Kurczę, a mi się podoba i taka stylistyka aut i różniste bajery. Może to efekt tego, że mam 49 lat na karku, a może dlatego, że lubię kontrasty. 

Może Ci się podobać każdy ma swój gust, ale czy użytkowałeś ?

Kurczę czy coś się zmieniło w forum? Jakoś inaczej wygląda, nie żeby gorzej wręcz przeciwnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, peja76 napisał(a):

Może Ci się podobać każdy ma swój gust, ale czy użytkowałeś ?

Czy użytkowałem auto z bajerami? Ja je nawet obecnie użytkuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.