Skocz do zawartości

Dokąd zmierza motoryzacja...


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Cathay napisał(a):

O ile wnętrze w całości bym zmienił bo pod tym względem jestem konserwa, o tyle wygląd zewnętrzny jest świetny i bym sobie życzył aby takie auto się pojawiło. 

Miałeś bardzo podobną Kia Soul. Masz Kia e-Soul. Wygląda podobnie :)

image.png.6daea9797981bdb6bc23d7c3f2cd2a46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, danielpoz napisał(a):

Wygląda dziwnie w porównaniu do naszych nudnych wizualnie aut.

Jak dla mnie nie jest zły a to, że się wyróżnia, to tylko na +

39 minut temu, danielpoz napisał(a):

E-scpetykom coraz trudniej się chyba żyje gdy patrzą na parametry nowych konstrukcji?

Rozumiem, że mówisz o przyspieszeniu? Jestem pewien, że w cenie tego samochodu kupisz spalinówkę z równie dobrym, jak nie lepszym przyspieszeniem a Vmax nie zatrzyma się przy 160km/h ;) 

A gdzie pozostałe parametry? 

40 minut temu, czyś napisał(a):

człowiek ryknie "Multipla była piękna" :)

Nie no, nie porównuj wyglądu tego auta do Multipli :blagac:

 

13 minut temu, jacek00 napisał(a):

Miałeś bardzo podobną Kia Soul. Masz Kia e-Soul. Wygląda podobnie :)

Z której strony :look:

Mam takie samo zdanie jak @Cathay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lbuster napisał(a):

 

Rozumiem, że mówisz o przyspieszeniu? Jestem pewien, że w cenie tego samochodu kupisz spalinówkę z równie dobrym, jak nie lepszym przyspieszeniem a Vmax nie zatrzyma się przy 160km/h ;) 

 

Czyli nadal te auta to lipa?

 

Czekamy na kolejne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pamiętajmy że dizajn nowych prototypowych elektryków projektuje sie juz pod kątem ich przyszłych klientów... obecnych nastolatków/20-latków/obecnego pokolenia Apla/Smart(fonów, łoczy i czego tam jeszcze) ;) Śmiem sądzić że takie właśnie wnętrza zostały w jakis sposób wysądowane/przebadane wśród określonej grupy docelowej i tak im to zostało zaprezentowane.... ;)

A my ludzie "starej daty", dzieci neostrady możemy się boczyć i krzywić na to co nowe, a i tak producent wprowadzi to co będzie bardziej sprzedawalne i pożądane przez klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prusiak napisał(a):

Koledzy, pamiętajmy że dizajn nowych prototypowych elektryków projektuje sie juz pod kątem ich przyszłych klientów... obecnych nastolatków/20-latków/obecnego pokolenia Apla/Smart(fonów, łoczy i czego tam jeszcze) ;) Śmiem sądzić że takie właśnie wnętrza zostały w jakis sposób wysądowane/przebadane wśród określonej grupy docelowej i tak im to zostało zaprezentowane.... ;)

A my ludzie "starej daty", dzieci neostrady możemy się boczyć i krzywić na to co nowe, a i tak producent wprowadzi to co będzie bardziej sprzedawalne i pożądane przez klienta...

Dobrze, że mnie się ten samochód podoba. W sumie jestem dzieckiem DSLA, Neostrady a nawet SDI :)

dziękuję za ten wpis, bardzo poprawił mi humor i odmłodził o 20 lat :)

Zobaczymy na cenniki, będziemy myśleć. Tak jak w innych markach, tanio już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prusiak napisał(a):

obecnych nastolatków/20-latków/obecnego pokolenia Apla/Smart(fonów, łoczy i czego tam jeszcze)

Pytanie, za ile lat tych 20-latków będzie stać na ten elektrowóz ;) 

No chyba, że pójdą w car-share'ing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lbuster napisał(a):

Pytanie, za ile lat tych 20-latków będzie stać na ten elektrowóz ;) 

No chyba, że pójdą w car-share'ing.

naszych Polskich - za 10 lat później niż Niemieckich - tylko chodzi mi o używany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lbuster napisał(a):

Pytanie, za ile lat tych 20-latków będzie stać na ten elektrowóz ;) 

No chyba, że pójdą w car-share'ing.

Moja młodsza córka mówi że zna wielu rówieśników którzy nie mają auta. Nie mają ze względów praktycznych a nie finansowych. Używają czasami ubera/bolta, wynajmują itp.

Młodzi ludzie jednak inaczej na to patrzą. Bardziej racjonalnie i praktycznie. Młodość to młodość, zdrowy rozum i zdrowe myślenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak...

Ale to też... u młodzieży troszkę brak zaradności i poszanowania... więc lepiej wynająć auto lub nawet kierowcę...

to była odpowiedź na post @danielpoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maarec napisał(a):

naszych Polskich - za 10 lat później niż Niemieckich

To skoro niemieckich nastolatków będzie stać za 10 lat to naszych za 20 :( 

19 minut temu, maarec napisał(a):

tylko chodzi mi o używany :)

No ale żeby oni mogli kupić używany za 10-20 lat, to ktoś musi kupić nowy i pupa blada :( 

8 minut temu, danielpoz napisał(a):

Nie mają ze względów praktycznych a nie finansowych. Używają czasami ubera/bolta, wynajmują itp.

Czyli tak jak pisałem - wynajem im zostaje. A w to im graj - brak własności prywatnej :( 

5 minut temu, dudek_t napisał(a):

Musi hałasować i na zimnym śmierdzieć niespalonym paliwem :D

Pewnie że tak, ale dobrym elektrykiem też bym się pobawił. Zawsze z głośników można puścić dźwięk V6 lub więcej ;) Na brak smrodu też coś można poradzić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, danielpoz napisał(a):

Moja młodsza córka mówi że zna wielu rówieśników którzy nie mają auta. Nie mają ze względów praktycznych a nie finansowych. Używają czasami ubera/bolta, wynajmują itp.

Młodzi ludzie jednak inaczej na to patrzą. Bardziej racjonalnie i praktycznie. Młodość to młodość, zdrowy rozum i zdrowe myślenie?

 

A moja córka ma w tym roku 17lat i nie może się doczekać kiedy będzie miała prawko, auto żeby było najlepiej V8 :] no i żeby było AMG/ M/ RS ITP:D

Ach ta młodzież niby taka sama a inna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.