Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Czytam forum od jesieni 2019, w międzyczasie zakupiłem cepkę Bailey Oakmere. Sucha, choć setki postów przeczytałem o angielkach, które straszyły przed takim zakupem. Mi się udało. Czytam forum na bieżąco, skorzystałem z wiedzy którą tutaj macie i się dzielicie, za co wam dziękuję. Cepkę doposażyłem w solar od Bartka, 50litrów wewnętrznego zbiornika, pompka 240psi oraz naczynie przeponowe, wszystkie lampki wymieniłem na LED, dodałem jakieś gadżety typu gniazdka USB,  kotki w drzwi, kosz na drzwi, melamina, kliny, poziomice itd. Dorobiłem również solidniejszy niż dostępne w handlu stojak na dwa rowery elektryczne na dyszel.

Najgorsze, że zakupu dokonałem w tak nieszczęśliwym momencie, że nie można nigdzie wyjechać na pierwszy wypad, nad czym ubolewam, stąd m.in. pierwszy post dotyczył wątku "Wyjazdy a rozprzestrzeniający się wirus". Majówka za pasem, zestaw gotowy do drogi i siedzimy na tyłku.

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Na jesieni zakupiłem przyczepkę i powoli chcę coś w niej robić, na początek idzie wymiana oświetlenia na LED oraz poważnie się zastanawiam nad wymianą dywanu na linoleum.
Przyczepa baily discoverer z ok późnych lat 90, ale nie jestem pewien.

Wysłane z mojego Armor_7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To mój pierwszy post na forum, choć biernym czytaczem jestem od jakiegoś czasu.
Zatem witam wszystkich miłośników karawaningu :)

Od roku jestem posiadaczem lekkiej przyczepki TEC KING z 1991 roku.
To moja pierwsza przyczepa kupiona trochę spontanicznie (jak mnie najdzie wena to może kiedyś opiszę swoją historię). Wcześniej dwa razy korzystałem z przyczep z wypożyczalni.

Doświadczenie w karawaningu mam niewielkie.
W spontanicznym spędzaniu czasu dość spore, podobnie jak umiejętności w majsterkowaniu.

Po roku i kilku wyjazdach mam przeczucie, że wkręciliśmy się rodzinką w karawaning na dłużej. Na razie z tą starą, ale bardzo schludną i sympatyczną przyczepą, później planuję jej wymianę na coś współczesnego, a po głowie chodzi mi też adaptacja jakiegoś auta "transporteropodobnego" lub "sprinteropodobnego" na campera :)

Ciekawym przeżyciem był weekendowy wyjazd do podwarszawskiego Nadarzyna gdzie spędziliśmy jedną noc.
Gdy wracaliśmy te kilkanaście kilometrów do domu to mieliśmy przeczucie, że wracamy z dłuższych wakacji. Takie wyjazdy fajnie oczyszczają głowę z codziennej dynamiki.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Edytowane przez michalroz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Jestem Ania z Poznania ;) planujemy z mężem zakup i renowację przyczepki, zatem może się zdarzyć, że będę się do Was zwracać z głupimi pytaniami. 

Pozdrawiam i do zobaczenia w innych wątkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Mam na imię Artur. Od dłuższego czasu przeglądam to forum z zaciekawieniem :)

Od zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem mojej wymarzonej przyczepy :) a co za tym idzie zacząłem swoją przygodę z karawaningiem! :)

Cieszę się, że mogłem dołączyć do zacnego grona tego forum :)

pozdrawiam serdecznie

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim....czytam forum od pół roku, czerpię cenne informacje przed zakupem swojej cepki....życie jednak pisze inne scenariusze i wczoraj wyciągnąłem kuzynowi spod wiaty babcie Beyerlanda :) Jest piękna :) Zabieram się za kilka usprawnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich  jestem tu od niedawna  po zakupie  kampera Fiata Ducato Talento mam nadzieję że dzięki temu będziemy wspólnie spędzać więcej czasu jako fani karawaningu.

Pozdrawiam serdecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy i postanowiłem się poprawić. 

Tzn przywitać bo najpierw zacząłem pisać w innych wątkach a nie przywitała się.

Jak już niektórzy widzieli moje wpisy planuje zakupić przyczepę kempingowa.

Idzie jak po grudach.

Szukam czegoś na 5 spań. wc i prysznic(najlepiej z ciepla woda), przedsionek też by się przydał.

Widzę kupę takich ogłoszeń lecz ogranicza mnie budżet. 15 tysi.  Mało jest. I nie wiem już gdzie szukać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

od zeszłego roku śledzę forum - bezdennego wręcz źródła informacji. Wygląda, że trochę tu spędzę bo wiedzy całe mnóstwo. 

Od paru miesięcy poprawiam swoje Hobby 540, z którym udało się odbyć 4 podróże. Zabawa się rozkręca...

amos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.