Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jak widać po nicku jestem teoretykiem, obecnie jeszcze nawet przez małe "t", ale mam namiot, nawet kilka.

Bywam tu i tam, w rodzinie jest też fajny camp, ale na przyczepę lub kamper to chyba się nie zdecyduję.

Zycie jest jednak zawiłe i może zweryfikuje to i owo...

Krzycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytam forum od kilku miesięcy. W tej chwili jesteśmy na naszym kolejnym wypadzie. Stoimy na kempingu Głęboczek w okolicy Szczytna, Olsztyna.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Tutaj Chomik z małżonką Misią i naszą 1,5 roczną pociechą. Kiedyś już byłem aktywny na tym forum pod nickiem chomik, ale coś poszło źle i nie umiałem odnaleźć mojego starego konta, więc założyłem nowe... trochę nabałaganiłem. Była mała przerwa od przyczepkowania (5 lat), ale staramy się teraz wrócić do tej formy odpoczynku. Do usłyszenia (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, we wtorek jedziemy po naszą pierwszą przyczepę i chyba nadszedł czas zapisać się na forum. Temat jeżdżenia po kempingach mamy już trochę obcykany za sprawą wyjazdów naszym VW T3 Westfalia, ale teraz przyszedł czas na zmianę na coś rodzinnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono, właśnie dojrzewam do zakupu swojej pierwszej budki, rozmowa z żoną już była i jest pełna akceptacja. Jestem aktualnie na Bałtykiem koło Karwi w jakimś obskurnym pokoju wiadomo jak to u nas nad morzem i właśnie na tym wyjeździe postanowiłem że pora rozpocząć nowy etap w podróżowaniu. Na pewno będę miał jakieś pytania mam nadzieję że uzyskam jakąś pomoc dzięki forum. Póki co czytam dużo. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witamy !!?

Od jakiegoś czasu obserwuję i czytam to forum, aktualnie od około trzech tygodni jesteśmy posiadaczami, jak narazie szczęśliwymi, przyczepy kempingowej i przygotowujemy się do pierwszego wyjazdu.

Pierwszy termin 12 sierpnia, aktualnie na haku siedzi Knaus Azur 88 rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
To moja pierwsza przygoda z przyczepą. Kupiłem niedawno mocno zgniłego Kanusa 380B. Woda leci do niego strumieniami, dachu praktycznie nie ma. Woda na pewno wpada spod listew łączących dach i ścianę.
Muszę ją jakoś przezimować na wolnym powietrzu nie dopuszczając do dalszego zalewania i stąd mam do Was pytanie- plandeka, blacha, jakaś folia? A może chwilowo silikon przed rozpoczęciem odbudowy? Nie wiem co byłoby dla niej lepsze, chodzi o prowizorkę.
Pomocy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem tu jakiś czas. Chciałem się przywitać osobiście na spotkaniu, ale nie dotarłem....

 

Od kilku lat interesuję się karawaningiem tyle, że ceny mnie przerażały. Zacząłem więc budować COS w rodzaju pojazdu do pracy i na wypad z rodzinką. Pierwszy był MB 100. Teraz Ducato blacha. Z braku czasu buduję go drugi rok ?, ale kilka miejsc jest już zaliczone. 

Pozdrawiam

Mongo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim!
Jesteśmy nowymi forumowiczami - zaczynamy swoją przygodę z karawaningiem :) 
drugi rok z rzędu byliśmy na urlopie w Chłapowie (lazurowe) i właśnie tam zobaczyliśmy przyczepy z naklejkami Karawaning.pl 
Liczymy na stos cennych rad, miejscówek oraz fajnie spędzone chwile na zlotach! 

POZDRAWIAMY SERDECZNIE Magda&Patryk :):)

37664882_1133285040143926_9021338789590597632_o.jpg

24174536_1895501690492396_9098792908735516891_n.jpg

37649862_2253756904666871_5217397860248584192_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Bardzo często odwiedzam forum ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

Jestem posiadaczem przyczepy namiotowej Niewiadów n121, którą zakupiłem w 2016 roku. Przyczepa przeszła remont, o którym można poczytać na Forum Niewiadówek: n121 by kaiman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jestem Michał, mieszkam w okolicach Tczewa (woj. pomorskie). W epoce "przed dzieciowej" z małżonką wyjeżdżaliśmy przeważnie na totalnie improwizowane wakacje, czasem z zarezerwowanym noclegiem, a czasem licząc na szczęście na miejscu. Po pojawieniu się na świecie dzieci trzeba było trochę zmienić przyzwyczajenia, więc chcąc-niechcąc przerobiliśmy kilka wyjazdów do hoteli - max bezpiecznie, wszystko podetknięte pod nos, krótka podróż samolotem itp, jednak po powrocie z tegorocznego urlopu stwierdziliśmy, że to nie dla nas. Ponieważ dzieciaki już trochę podrosły, a od zawsze myśleliśmy o zakupie kampera lub przyczepy, więc podjęcie decyzji było błyskawiczne - kupujemy przyczepę. Także jestem właśnie w trakcie czytania, zdobywania wiedzy, gorączkowych przemyśleń i poszukiwania czegoś odpowiedniego dla naszej czwórki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trafiłem tu przypadkowo... ale od początku. Karawaning jest dla mnie czymś nowym. Postąpiłem dziwnie-inaczej niż większość z Was tzn. nie mając pojęcia o przyczepach wybrałem 4 ogłoszenia i pojechaliśmy z żoną (Agnieszka) i synami (Bartek 9lat Mateusz 7lat) coś wybrać. Kupiliśmy drugą oglądaną bo w pierwszej jechało stęchlizną 3 i 4 nigdy nie zobaczymy nawet z ciekawości :) Mamy Quartz 4-30EB od poprzedniego poniedziałku. W moim holowniku (Scenic 2.0T) zepsute gniazdo haka więc szybka wymiana i w czwartek nad morze. Wróciliśmy w niedzielę jesteśmy zadowoleni. Przez zimę muszę zrobić kilka drobiazgów po swojemu i planujemy w 2020r. Słowacja a konkretnie słowacki raj. Mam na imię Jarek i pozdrawiam obecnych tu forumowiczów ?‍♂️  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.