Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Po 5 godzinnym pakowaniu namiotu 6 osobowej rodziny zamarzyłem sobie "zapinam i jadę"

Jak pomyślałem tak też zrobiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem świeży w tym temacie, ?uczę się i obserwuje. Aktualnie zająłem się lekturą postów które dotyczą przygotowania rydwanu do sezonu. 

Sprawdziłem poprawność działania wszystkich urządzeń. Wyczysciłem wiatrak piecyka, zmieniłem oświetlenie na ledowe, poprawiłem kilka drobiazgów. 

Nowy reduktor gazu, wężyk, cybanty, kontrola szczelności instalacji. Montaż uchwytu TV. 

Pomysłów na modyfikacje i usprawnienia 1000, tylko ten czas... którego brak, aktualnie jest mnóstwo entuzjazmu i każdą wolną chwilę spędzam coś dłubiąc. 

Pozdrawiam

Tomasz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.. Po raz drugi.. Jesteśmy posiadaczami od 3 tygodni 2 w naszym życiu cepki. W zeszłym roku kupiliśmy naszą pierwszą taką uroczą malutką przyczepkę.. Jednak stwierdziliśmy, że większa byłaby akuratna na dalsza przygodę z karawaningiem.. Więc miesiąc temu ją sprzedaliśmy hobby 360 85r a aktualnie posiadamy 420 z 93r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

dołączyłem do grupy w styczniu , od 10 lat uprawiam turystykę karawaningową. W najczęściej odwiedzam Węgry, Słowację i Chorwację, ale teraz planuję rozpocząć turystykę objazdową i chętnie skorzystam z rad doświadczonych podróżników. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.Mieszkam na Podlasiu, dokładnie w okolicach Łomży.Mam na imię Dymitr. Temat campingowy nie jest dla mnie nowością, ponieważ podróżowałem z rodziną mając przyczepę. Ale otworzyły mi oczy targi- Camper Caravan Show 2019, gdzie zresztą byłem wystawcą. Jak ktoś był na targach to na pewno zobaczył mój pojazd SHERP, ale nie o tym mowa :) WItam wszystkich i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragnę powitać Brać Caravaningową. Od malego jestem motocyklistą , gdzieś po drodze na campingach regularnie spoglądałem na przyczepy... od 2 tygodni mamy swoją Hobby 560 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Paweł Czekała.  Jestem tu nowy, ale mam już za sobą sporą lekturę na forum. Postanowiłem się do was dołączyć i zacząć przygodę z karawaningiem.  

Od kilku dni czytam i szukam przyczepy. Po tylu informacjach oraz plikach z checklista myślę że podstawy teoretyczne znam. Teraz muszę trochę pojeździć i poszukać jakiejś cepki dla mnie i mojej rodziny (żona i 2 letni syn). Ale myślę przyszlosciowo więc raczej szukam czego 5 osobowego i nie angielski bo będę miał problem z rejestracją. A jestem z Łodzi. 

Cieszę się że jest takie forum i wszyscy chętnie się dzielą informacjami i spostrzeżeniami. Choć odnoszę wrażenie po lekturze komisow  w różnych częściach Polski że nic tam się nie da kupić ciekawego w 2020 roku. Ale pojeździe wokół komina i zobaczę. 

 

Pozdrawiam

Paweł Czekała 

Edytowane przez Paweł cz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.