Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Od września 2019 jestem szczęśliwym posiadaczem przyczepy LMC. Przez kilkanaście lat namiot (ale zawsze z zazdrością spoglądaliśmy z żoną w kierunku przyczep). W końcu jest i jesteśmy na etapie odświeżania wnętrza czyli fronty, firanki, rolety itp. Pierwszy wyjazd planujemy w maju (majówka) i mam nadzieję że będzie ok. Rodzinka 2+1+2 psy.  Pozdrawiamy Arek , Małgosia , Kamilka , Luna i Beza.

 

Edytowane przez arek16d (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Tomek i jestem z Wrocławia ;). Przygodę z przyczepką rozpocząłem dwa lata temu, nabywając do swojego auta Hobby 540. Od tamtej pory jak znajdzie się jakakolwiek okazja na kilkudniową wycieczkę, to pakujemy się i wyruszamy w trasy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy (ja i żona) wszystkich forumowiczów ?. Jesteśmy z Trójmiasta i przymierzamy się  zakupu pierwszego domu na kółkach. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Wasze doświadczenie w kwestiach związanych z naszym przyszłym kamperem.

 

Pozdrawiamy

Mila i Maaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Witam wszystkich na tym forum. Jesteśmy z Koszalina, w składzie 2+2 , przymierzamy się do zakupu pierwszej przyczepy. Będzie to najprawdopodobniej hobby w układzie wlu. Czas pokaże czy 540 czy może 560. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam Wszystkich.

Jestem Marek z Grudziadza posiadam od roku kampera Renault Master zabudowa POSSL 

Od dłuższego czasu przeglądam forum głównie jako obserwator.. 

Dziękuje za przyjęcie mnie do grona "pozytywnie zakręconych"

IMG_20190525_160007.jpg

IMG_20191110_225551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to ja się też... się "odswieżę" ?  Na forum od 2013 roku, najpierw była przyczepa. Potem wyprawy 4x4 wyprawówką a obecnie jest kamper... Po tym jak wypożyczonym kamperem w wakacje 2019 pojeździliśmy po Włoszech nie mogło być innej decyzji ? Pozdrowienia dla  Wszystkich karawaningowców z forum i nie tylko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.  Jestem tu przypadkiem. Chciałbym siostrzenicy, z okazji ślubu, sprezentować dwutygodniową podróż kamperem. Nie wiem jak się do tego zabrać. Macie jakieś pomysły? Oni mieszkają w Polsce, ja mieszkam w okolicach St. Tropez. Mieliby bazę wypadową stąd. Może jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Witek i jestem z Podkarpacia . Swoją przygodę zacząłem w zasadzie od niedawna dokładnie od 19 roku Po namowie brata nastał ten dzień zakupu 

i właśnie padło na Rallye GTS 400/2. Póki co Ja i moja żonka strasznie jesteśmy z niej zadowoleni

A jak będzie z wypadami to się okaże Nie powiem ale w tamtym roku od lipca w każdy możliwy weekend do końca pazdziernika używaliśmy naszej cepki 

Także to tyle na początek Mam nadzieję że się coś od Was forumowiczów dowiem na różne tematy związane z ciekawymi miejscami na fajne wypady

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich karawaningowców (pozytywnie zakręconych)?.Obserwuję od x czasu forum a od roku posiadacz kamperka..miała być przyczepa wyszło jak zwykle ?. Zaliczone kilka zlotów po Polsce i eskapada na południe..Rumunia,Macedonia,Grecja (6tyś.km jednym rzutem).

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry, mam na imię Kamil, razem z żoną dojrzeliśmy do zakupu przyczepy, szczególnie dzieciom znudziło się ciągłe pływanie łódką.

Rozpoczynam poszukiwania, wspólnie mamy ustalone kilka szczegółów, które muszą być z naszej wymarzonej.

Budżet 25-30tyśmax, mam E. 

Na pewno zdarzy mi się zadać Wam trochę pytań. Pozdrawiam z pierwszej linii walki z koroną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Proszę o wybaczenie, iż w odwrotnej kolejności (najpierw zadałem pytanie techniczne, a później się witam).

Karawaning zawsze podobał mi się. Teraz przyszedł czas na realizację marzeń.

Dla ich weryfikacji, zakupiłem na wszelki wypadek tanią (do remontu, jako że jestem majsterkowiczem) przyczepę kempingową.

Mimo, że to angielka, nie jest z nią aż tak tragicznie, jak w innych przypadkach które obserwowałem na forum.

Owszem, w kilku miejscach są pieczarki, ale do ogarnięcia.

W moim przypadku rezerwacje noclegu w kurortach, z półrocznym wyprzedzeniem odpadają (dzieciaki),

a stacjonarna przyczepa na ogrodzie cieszy się powodzeniem, więc myślę, że mobilna

tym bardziej :)

Przed rejestracją na forum, regularnie (od ponad pół roku) tutaj zaglądałem i pozyskałem dużo cennych wskazówek,

odnośnie zakupu i remontu, za co jestem wdzięczny wszystkim udzielającym się forumowiczom.

Pozdrowienia!

Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Co prawda konto założyłem w 2014 roku, ale tak się złożyło że szybko poprzednią przyczepę sprzedałem i z forum nie korzystałem. 

Mój nowy zakup ABI AWARD DAWNSTAR z 1995 roku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.