Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,!

Jeśli chodzi o karawaning i sprzęt, to mam za sobą wyremontowanie starej, gołej niewiadówki i parę podróży z nią. Miałem wtedy za słaby holownik, więc była to mało dynamiczna jazda. Ale było fajnie. Potem ją sprzedałem, bo nie miałem jej gdzie trzymać. W tym roku zaliczyłem też wczasy pod namiotem, co dało mi pewien obraz także takiej formy podróżowania.

Teraz mam silniejszy holownik 120KM i mam zamiar zbudować sobie składaną przyczepkę na bazie przyczepy towarowej (założę osobny wątek - tam będziecie mogli po mnie jeździć ? ). 

pozdrawiam
Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, oczywiście po rejestracji nie zacząłem od  przywitania się tutaj co natychmiast naprawiam. Jestem zwolennikiem przyczepki  i kilka już miałem zaczynając od jakiegoś  ,,francuzika'' ponad 30 lat temu , póżniej kupiłem knaus sudwing nowego uszkodzonego  [ktoś nie dojechał na wczasy], sam wyremontowałem kupując wszystkie potrzebne części w niemczech, miałem go ponad 10 lat , przed kilku laty kupiłem hobby 560 kmfe od 1-wszego właściciela, ale  po dwóch sezonach sprzedałem, gdyż piętrusy w moim przypadku są zbędne i mój pomysł na zabieranie wnucząt nie wypalił. Obecnie szukam ładnej i młodej ,,fend''. Może podpowiecie, gdzie  można podać  interesujące mnie ogłoszenie, by ktoś mógł ją wstępnie obejrzeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Po przewertowaniu bezmiaru informacji na tym forum, czas się przywitać.

Jestem początkujący w temacie, choć mam nadzieję, że już niedługo. Od lat jeździmy z rodzinką w to samo miejsce, gdzie jest bardzo dużo ludzi wypoczywających w taki właśnie sposób. Pomalutku dojrzewaliśmy do tej decyzji i proszę. Mam nadzieję nieraz się z Wami spotkać gdzieś na łonie natury.

Właśnie jesteśmy w trakcie poszukiwań, ale to już w innym temacie.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, tak się złożyło, że w tym roku po raz pierwszy zrealizowaliśmy marzenie i pojechaliśmy na wakacje pożyczoną przyczepą. Ta forma wypoczynku tak nam się spodobała iż właśnie poszukuję jakieś ładnej przyczepki do zakupu.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

Moja przygoda z karawaningiem rozpoczęła się dość przypadkowo. Kolega którego poznałem na forum kompanii ADV sprzedawał swoją Przyczepę NIEWIADÓW 126 rok produkcji 1980 i ją zakupiłem (dwa lata temu). Przez 2 sezony jeździliśmy z nią na wyjazdy wakacyjne (moje pierwsze od 20 lat), ale w tym roku Niewidów okazał się  za mały rodzina 2+2 i robiło się ciasno. Przypadkowo od sąsiada za miedzy  kupiłem SUN Roller (6 miejsc do spania) i to nam w zupełności na dzień dzisiejszy wystarczy.

Pozdrawiam wszystkim

Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, tydzień temu postanowiliśmy wynająć przyczepę na weekend "na próbę". Zaskoczyło i już wiemy, że będziemy spędzać w ten sposób wakacje, weekendy w najbliższych latach...tyle, że w swojej przyczepie, którą planujemy kupić na wiosnę ;) do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Mam na imię Marcin. Od kilkunastu lat jeździliśmy rodzinką pod namiot, a teraz przyszedł czas na przyczepkę dla dwojga. Na oku mamy zakup nowej Sterckeman Starlett Comfort 400 CP. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.