Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie popadajmy w skrajnośc,i że ktoś jest głośny albo biegają dzieci.

Chodzi o mega chlanie, darcie ryja z łaciną, muza na maxa do białego rana i to wszystko podszyte agresywną podstawą. Czy takie zachowanie na prawdę znajduje u Was zrozumienie? Ja tego doświadczyłem i wiem o czym mówię i nawet po 2 browarach nie dało się spokojne zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

 Za noc za 4 osoby bo dzieci mam prawie dorosłe, pies, przyczepa,auto daszek i prąd... 100 zł. W zeszłym roku najtaniej za kemping płaciłem 93 zł.

2+2,buda,auto,przedsionek ,bez prądu niecałe 120zł....ciekawe.

2 godziny temu, Commander napisał:

Nie rozumiem więc stwierdzenia drogi. Więc zły bo drogi?

Nie pisałem że zły no ale nie o tym wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Commander napisał:

Ale nie popadajmy w skrajnośc,i że ktoś jest głośny albo biegają dzieci.

Chodzi o mega chlanie, darcie ryja z łaciną, muza na maxa do białego rana i to wszystko podszyte agresywną podstawą. Czy takie zachowanie na prawdę znajduje u Was zrozumienie? Ja tego doświadczyłem i wiem o czym mówię i nawet po 2 browarach nie dało się spokojne zasnąć.

Pech normalny pech, ja przez 20 lat miałem wielkie szczęście i nie napotkałem takich imprezowiczów, chociaż gdzieś się tam bywało.
Albo byłem już niewidzialny :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cezarr napisał:

Pech normalny pech, ja przez 20 lat miałem wielkie szczęście i nie napotkałem takich imprezowiczów, chociaż gdzieś się tam bywało.
Albo byłem już niewidzialny :puk:

Wygląda na to, że Ty już niewidzialny na kemping wjeżdżasz... Kierowcę masz wynajętego, czy co?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myśle że poprostu w złe miejsca jeździcie :D Jak chce ciszy, spokoju i kontaktu z naturą to takie miejsce znajduje ... :biwak: I tu raczej z złożenia kempingi odpadają bo to sie kłóci z wymienionymi założeniami A jak na siłe szukacie tego po kempingach, jeszcze takich gdzie przyjeżdza sie na szaleństwa i zabawy, no to jest jak jest :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kit napisał:

A jak na siłe szukacie tego po kempingach

a niby jak ma być na kempingach? Kemping to miejsce do imprezowania czy wypoczynku? 

do hotelu też jeździ się imprezować? Chciałbym widzieć jak odpalisz muzykę w pokoju hotelowym zaczniesz się wydzierać.

Absolutnie nie mam nic przeciwko imprezowaniu. Sami nie jesteśmy święci. Są jednak jakieś granice przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają różne sposoby wypoczynku i jak jedziemy na kemping gdzie jest powiedzmy 50 zestawów to musimy sie liczyc że ludzie będą różni, czasem muzyka, czasem gril, pies a nawet rozbrykane dzieciaki .... Jeszcze jak w przypadku tego tematu mowa o kempingu który ma już z opinie imprezowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kit napisał:

50 zestawów to musimy sie liczyc że ludzie będą różni, czasem muzyka, czasem gril, pies a nawet rozbrykane dzieciaki

jasne w 100%. nie jestem przewrażliwiony - sam ma 2 dzieciaków i do niedawna 2 psy. Ale noc to świętość - pomiędzy 24 a 6 rano. 

W zeszłym roku w Chorwacji przyjechali Niemcy - 4 kampery. Po paru dniach przyszli poinformować, że jeden z nich kończy 40 lat i czy będziemy problem jeśli będzie głośniej ale max do 1 w nocy. Oczywiście nie mieliśmy nic przeciwko. Była muzyka, tańce, grill i śmiechy - ale jakoś tak to zoorganizowali, że choć byli za naszymi plecami nie przeszkadzało to dzieciakom normalnie spać. Obeszli wszystkich sąsiadów. Muzykę wyłączyli o pierwszej i siedzieli d po czwartej co jakiś czas wybuchając śmiechem. Chodzi mi o to w tym przykładzie, że dla chcącego nic trudnego. Muzyka grała tak, że ją słyszeliśmy ale nie była nachalna. Grill mieli gazowe więc nie było problemu z dymem - jednocześnie używali 3.

13 minut temu, Cezarr napisał:

I każdy te granice postrzega inaczej, dlatego jest ten temat.

Zawsze twierdzę, że skrajności w każdej dziedzinie są najgorsze :) 

24 minuty temu, kit napisał:

Dla mnie nawet jak na golasa latam jest przyzwoite

na kempingu FKK jak najbardziej  - chyba nawet obowiązkowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bw81 napisał:

na kempingu FKK jak najbardziej  - chyba nawet obowiązkowe ;) 

Na FKK nieprzyzwoitym jest właśnie latanie w ciuchach - no i mamy rzeczywiście skrajności nieprzyzwoitości:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał:

Chodzi o mega chlanie, darcie ryja z łaciną, muza na maxa do białego rana i to wszystko podszyte agresywną podstawą

O to to! Dokładnie tak samo postrzegam granice przyzwoitości.

 

1 godzinę temu, Commander napisał:

Czy takie zachowanie na prawdę znajduje u Was zrozumienie?

Nie ma u mnie zrozumienia! Takie zachowania należy piętnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.