Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

Każe pole kempingowe ma regulamin i trzeba się do niego stosować, tak samo jak nasze forum jest regulamin i trzeba się do niego stosować, ale nie wtedy kiedy nam pasuje tylko cały czas. 

Ale jak widzisz można mieć jakieś znajomości w Niedźwiadach i wtedy właściciel przymyka oko i pozwala na więcej. To już przecież nie pierwszy raz, kiedy Niedźwiady są w roli głównej. Chociaż jak patrzę na oceny na google maps to raczej nikt nic złego o Niedźwiadach nie pisze, a wręcz przeciwnie. Więc o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał:

Ale jak widzisz można mieć jakieś znajomości w Niedźwiadach i wtedy właściciel przymyka oko i pozwala na więcej. To już przecież nie pierwszy raz, kiedy Niedźwiady są w roli głównej. Chociaż jak patrzę na oceny na google maps to raczej nikt nic złego o Niedźwiadach nie pisze, a wręcz przeciwnie. Więc o co chodzi?

 

Jacku każdy z nas ma inne wymagania, każdy może od czasu do czasu przymknąć na pewne rzeczy oko. Wiadomo że jak na przykład organizuje zlot w Imielinie to każdy wie że żadnej ciszy i spokoju tam nie będzie, natomiast wyjeżdżając sobie na odpoczynek mamy mieć go z zapewnionym, jeżeli na przykład właściciel pola nie reaguje to sprawa jest prosta więcej tam nie jadę. Cała ta dyskusja tutaj jak najbardziej ma sens, ale jeżeli ja miałbym coś do przekazania to na forum w sprawie jakiegokolwiek pola kempingowego na którym coś by mi się nie podobało to pisze to wprost jako ja a nie zasłaniam się jakimś lewym kontem, i miałbym to gdzieś co kto u mnie będzie myślał bo nie boję się mówić prawdy w swoim własnym imieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z drugiej strony pamiętam mój szok związany z "pierwszym razem" na kempingu powiedzmy z wyższej półki w cywilizowanym kraju i delikatne upomnienie, jakie dostałem pierwszego dnia myjąc naczynia w czasie popołudniowej ciszy. Spodziewałem się ciężkiej pierwszej nocy, bo na kempingu rejwach mnóstwa dzieci do późna, ale przyszła 23 i jak by ktoś wyłączył prąd i tylko odgłosy natury i przytłumione rozmowy. To było jak bym wziął pigułkę i wyszedł z Matrixa - tyle, że tu pokonałem granicę światów odwrotnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:
1 godzinę temu, Commander napisał:
Uprzedzam że towarzystwo jeździ po Polsce. Spotkałem ich w Borach... 

Ale to znowu ta ekipa co z przypadku Waldemara?

Budy obklejone ... Grupa Niedźwiady.... plus K.pl

58 minut temu, Zulos napisał:

Tak z drugiej strony pamiętam mój szok związany z "pierwszym razem" na kempingu powiedzmy z wyższej półki w cywilizowanym kraju i delikatne upomnienie, jakie dostałem pierwszego dnia myjąc naczynia w czasie popołudniowej ciszy. Spodziewałem się ciężkiej pierwszej nocy, bo na kempingu rejwach mnóstwa dzieci do późna, ale przyszła 23 i jak by ktoś wyłączył prąd i tylko odgłosy natury i przytłumione rozmowy. To było jak bym wziął pigułkę i wyszedł z Matrixa - tyle, że tu pokonałem granicę światów odwrotnie:D

Największa cisza jaką spotkałem była na kempingu w Helu. Tam właściciele mieszkają cały czas, a szefowa się jak to mówią się w tańcu z gośćmi nie p....li. a żeby nie było że jest tylko Cerberem, to przyszła do nas pochwalić syna, że jak mył gary to posprzątał zlewozmywak po sobie. Kopara mi opadła. Z jednej strony było mi miło...a z drugiej ....psia krew babsko widzi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Commander napisał:

Budy obklejone ... Grupa Niedźwiady.... plus K.pl

Największa cisza jaką spotkałem była na kempingu w Helu. Tam właściciele mieszkają cały czas, a szefowa się jak to mówią się w tańcu z gośćmi nie p....li. a żeby nie było że jest tylko Cerberem, to przyszła do nas pochwalić syna, że jak mył gary to posprzątał zlewozmywak po sobie. Kopara mi opadła. Z jednej strony było mi miło...a z drugiej ....psia krew babsko widzi wszystko.

Permanentna inwigilacja, panie.... I klasyczne zagrywki menedżerskie, nie tylko ganić, ale i chwalić, przekaz pozytywny :) 

Dobrze że np. rano gratek nie dostałeś, że ci w pewnych sprawach długo i dobrze szło ;) 

Żal, że zdarza się tyle przypadków wymagających "resocjalizacji". W domu, pewnie, można niejedno, ale drugie, to na wyjściowo, chociaż na pokaz, trochę kindersztuby wśród ludzi. Niestety, bez takich Cerberów jak na Helu, będzie bryndza, czyli podejście czysto klienckie "przyjechałem, płacę, wymagam", a że inni też płacą i wymagają (np. ciszy) lepiej nie wspominać. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wrócę do zwrotu-jakieś grube babsko. Gdyby ta Pani odpowiedziała-przepraszam, trochę przesadziliśmy czy coś w tym stylu, to określenie jej takim epitetem jest chamstwem ale gdy ta pani powiedziała-nie ma takiej opcji  itp. ,to jest to grube niemiłe babsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Przemysław napisał:

A już planowałem tam pojechać w tym sezonie, chyba raczej zrezygnuję...

Nic się nie martw bo i tak miejsca w parcelach są już do końca sezonu wyprzedane.? Może na przyszły sezon planuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy święci nagle... też miałem okazję mieć za sąsiadów ekipę z karawaning.pl ... psy mi biegały pod pasami sztormowymi a sąsiad z parceli obok lał wodę pod siebie aż miło... pamiętam tylko że miał przyczepę Nomad Dethleffs, to było we Wdzydzach, więcej grzechów nie pamiętam, nie bijcie... ale żeby nie było,  powoli dążymy do ideału, jeszcze kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzyć na Forum listę kempingów, których właściciele bądź pracownicy olewają przestrzeganie regulaminu i ciszy nocnej. I będzie po kłopocie. Osoby, które pragną odpoczywać w ciszy i spokoju ominą te miejsca a imprezowicze i źle wychowane buractwo od razu będzie miało podane na tacy miejsca gdzie bezkarnie można robić "wiochę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.