Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kombinator napisał:

Ja parę dni temu spotkałem ich nad jeziorem czorsztyńskim. ?

To chyba chodzi o jakieś atawizmy, że ludzie, gdy znajdą się bliżej natury stają się bardziej dzicy.

Nie sądzę, że trzeba do tego mieszać psychologię czy inne dziedziny nauki. Na kempingach po prostu często można spotkać bezdennie głupich pijaków. Na codzień wykonują oni przeważnie durne zajęcia co oczywiście jest frustrujące. Więc tygodniami/miesiącami śnią tylko o swej wymarzonej Trójcy: wyjazd z domu- zakupy w Biedronce - osiągnięcie celu wyprawy. Po 2-3 godzinach od dotarcia do celu nic już nie ma znaczenia i nic się nie liczy gdyż rozpoczęło się orbitowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał2016 napisał:

Nie sądzę, że trzeba do tego mieszać psychologię czy inne dziedziny nauki. Na kempingach po prostu często można spotkać bezdennie głupich pijaków. Na codzień wykonują oni przeważnie durne zajęcia co oczywiście jest frustrujące. Więc tygodniami/miesiącami śnią tylko o swej wymarzonej Trójcy: wyjazd z domu- zakupy w Biedronce - osiągnięcie celu wyprawy. Po 2-3 godzinach od dotarcia do celu nic już nie ma znaczenia i nic się nie liczy gdyż rozpoczęło się orbitowanie....

:brawo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Lubię sobie wypić (jak wielu na tym forum) ale jestem pewien, że żaden z sąsiadów nie zobaczy mnie na kempingu w stanie w jakim nie chciałby mnie oglądać. I właśnie złożyłem nowego grilla gazowego, żeby nikomu nie zakłócać wypoczynku dymem węglowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hippis napisał:

I właśnie złożyłem nowego grilla gazowego, żeby nikomu nie zakłócać wypoczynku dymem węglowym.

Za grill gazowy masz plusa.

Przez 10 dni pobytu w Chorwacji raz nagle rozniósł się po nim paskudny swąd parafiny i rozpałki, a że towarzyszył mu już charakterystyczny rechot gawiedzi nad nim pochylonej z puszkami piwa w rękach, to nie zdziwiło mnie, jak zobaczyłem tablice W... (wiem, wcale nie musieli być ze wsi Warszawa - może fura była w leasingu).

Nie wiem, czy więcej rozpalali, czy była jakaś interwencja, bo zrobili niemałe poruszenie na kempingu, a ja za 2 dni już wyjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpowiedź jest prosta - jak stoję ciasno (co de facto mi się praktycznie nie zdarza) to nie robię grilla żadnego, natomiast grilla węglowego w odległym kącie  czy też spalanego tłuszczu z kiełbasek na ognisku też nie uważam za największe zło tego świata.

Po prostu wszystko powinno mieć swoje miejsce i czas dobrane tak żeby nie stwarzało zagrożeń   i nie było przykre dla współbiwakujacych :) 

Jeśli natomiast chodzi o procenty - picie to sztuka - krótka piłka kto pić nie umie nie powinien pić a jeśli nawet zdarzy się poślizg niekontrolowany to trzeba umieć przeprosić a gierojować.

Pejoratywne określanie Warszawy jako wieś  - uważam za niewłaściwe i bez sensu, w Krakowie i innych miastach też jest gawiedź a blachy nie mówia o niczym

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, smok_wawelski napisał:

Pejoratywne określanie Warszawy jako wieś  - uważam za niewłaściwe i bez sensu, w Krakowie i innych miastach też jest gawiedź a blachy nie mówia o niczym

Tu się z Tobą w pełni zgodzę, ale na nieszczęście dla samej Warszawy po prostu siła rzeczy najwięcej jej widać za granicą - a już zwłaszcza na nartach w zimie w Dolomitach czy Alpach. No i niestety często, gęsto dają się zapamiętać z nie do końca dobrej strony, że się tak wyrażę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było na mnie że narzekam. Nie dosyć że stanęli twarzą w twarz chleją, drą ryje klną to jeszcze takie coś chamstwo straszne w tym sezonie 794e2edadfd3abddc8d96e5873f82043.jpg&key=1a01f1567b535911682e507cfb025632dd13226aa2bd881d75f4bf406887edb6
Polacy z Warszawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.