Skocz do zawartości

Chorwacja powoli szykuje się na przyjazd turystów


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Pawel1o napisał:

Pamiętam z Twojej relacji Gosia. Są w planie.

Dziś na Divnej jednak wyjątkowo mało ludzi

Chętnie tam kiedyś wrócę.  W tym roku oglądana tylko z promu w Trpanj w deszczu :(

Odnośnie aktualnych danych z przejazdu  do na wjeździe do Czechod Austrii korek na godzinę przed Mikulovem. Wjazd do Słowenii od Chorwacji to loteria- u nas ok 1,5h stania.  Podobnie w drugim kierunku. 

Ogółem koniec trasy 2854km. Spalanie 10.2. Czyli znośnie. Udało się  bezpiecznie objechać Cro 2021 w odcinku pierwszym, pora planować drugi :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś wjeżdżaliśmy z SLO do CRO... o 7.00 ruszyliśmy z Camping Terme Ptuj (swoją drogą bardzo przyjemny kemping), to korek do granicy miał 3km, spędziliśmy w nim 2 godziny. Sprawdzono nam paszporty, nikt nie pytał o certyfikaty covidowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam korki.na granicy slo/cro  w. dwie strony ok 1.5h czekanie.  Oczywiście o Covid nikt nie.pyta ale sprawdzają  schowki w aucie czy tam Covid nie chowamy?

Edytowane przez mrtechno (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekaliśmy ok. 1,5 h na wyjazd z Cro. Korek w drugą stronę olbrzymi. To wszystko ok godziny 12,30. Znajomy wjeżdżał do Chorwacji ok 20 i czekał 10 minut. W sumie zero kontroli dokumentów na wszystkich granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy wjeżdżali do Cro w czerwcu , to nikt nic nie chciał. Jedni znajomi przekraczali granicę 30 min po północy 1 lipca , to ich przepytali o  szczepienia testy lub przechorowanie. Powiedzieli że s ozdrowieńcami i bez żadnych kwitów i przepuścili . Wczoraj kolegę z rodziną pytali czy przewozi broń, narkotyki lub alkohol , a nie o szczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bertosz napisał:

My dziś wjeżdżaliśmy z SLO do CRO... o 7.00 ruszyliśmy z Camping Terme Ptuj (swoją drogą bardzo przyjemny kemping), to korek do granicy miał 3km, spędziliśmy w nim 2 godziny. Sprawdzono nam paszporty, nikt nie pytał o certyfikaty covidowe...

Czyli to Wy szukaliście recepcji  z 2 zestawów? Pozdrawiam :)

Moje odczucia co do campingu i termów oraz ceny są zdecydowanie inne :) byłem i prawdopodobnie był to ostatni raz w życiu,  chyba,  że na basenach coś dobudują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, maarec napisał:

Czyli to Wy szukaliście recepcji  z 2 zestawów? Pozdrawiam :)

Moje odczucia co do campingu i termów oraz ceny są zdecydowanie inne :) byłem i prawdopodobnie był to ostatni raz w życiu,  chyba,  że na basenach coś dobudują.

Tak, to my... kolo 15.00 w piątek :-)))) Pozdrawiamy, od wczoraj na Zatonie... 

Co do Ptuja, to nas zachęcił spokojem i toaletami (szczególnie, żona doceniła:-))) Jako przelotowy na jedną noc nam przypasował, a baseny, faktycznie takie nijakie w porównaniu z węgierskimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bertosz napisał:

Tak, to my... kolo 15.00 w piątek :-)))) Pozdrawiamy, od wczoraj na Zatonie... 

Co do Ptuja, to nas zachęcił spokojem i toaletami (szczególnie, żona doceniła:-))) Jako przelotowy na jedną noc nam przypasował, a baseny, faktycznie takie nijakie w porównaniu z węgierskimi...

Na jedną noc ok, reszta bardzo miernie. Wolę nie przypominać sobie rachunku. Jedyny plus to knajpa Amadeus w Ptuj i widok na zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedną noc ok, reszta bardzo miernie. Wolę nie przypominać sobie rachunku. Jedyny plus to knajpa Amadeus w Ptuj i widok na zamek.

Można tam przenocować w wersji minimum, tanio bez basenów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było w 2018 - teraz nie wiem. Na przeciw bramy wjazdowej na kemping, w pobliżu hotelu był ogrodzony plac z prądem i wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest lub był w ostatnich dniach na Solarisie k. Szybenika i może dać info jak tam jest z obłożeniem? Żona gdzieś na FB czytała relacje, że kemping bardziej pusty niż zajęty a system na ich stronie mi pokazuje informacje, że nie ma ani jednej wolnej parceli na przyszły tydzień? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.