Skocz do zawartości

Mam dużego vana, szykuje się zamiana?


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 523
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gratulacje z zakupu i samych udanych wyjazdów zestawem. Będę obserwował z zaciekawieniem wrażenia z jazdy i dzielność holownika bo nam też rodzinka się powiększa i w dalszej perspektywie będziemy stali przed podobnym dylematem jak Wy. Serdecznie pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie dobre słowa :)

14 godzin temu, Commander napisał:

Pokaż środek....

Drzwi elektryczne są z dwóch stron. Układ zgodnie z DR 7 osób 2+2+3 (bywają wersje od 3 do 9 osób), tylna kanapę można rozdzielić z prawej strony i zostaje dwójka. Każdy fotel ma niezależne ustawianie oparcia (kanapa też)

IMG_20210926_153113.thumb.jpg.a3e5f5fa9a2113ddebf0a8d100ec4177.jpg

Kapitańskie fotele zajmują sporo miejsca ale dają niezły komfort. Nigdy bym nie pomyślał, że podłokietniki z dwóch stron dają tyle wygody kierowcy

IMG_20210926_152419.thumb.jpg.dbeb60d3c10de8039993f49e43959124.jpg

Przy obecnym układzie zostaje całkiem spory bagażnik

IMG_20210926_153132.thumb.jpg.9706d44bf137aa533b3764877f98b152.jpg

Auto świetnie zachowane, nic nie podarte, nie wytarte, nie porysane, ekoskóra na fotelach jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Jedyny mankament to 2 kosmetyczne pęknięcia na blacie stolika. Jak zobaczyłem auto na żywo, okazało się, że jest w lepszym stanie niż na zdjęciach, gdzie i tak już wyglądało nadzwyczaj dobrze, miłe zaskoczenie choć nie pomaga w negocjacjach ;)

13 godzin temu, jacekzoo napisał:

szkoda że nie 4x4 ale silnik nadrabia ?

tak też podchodzę do tematu, silnik pięknie mruczy

12 godzin temu, kit napisał:

Wersja 204KM? 

fabrycznie tak, ponoć od 4 lat ma 250

12 godzin temu, kit napisał:

jaki zawias z tylu?

pneumatyka po wymianie w Aso niecałe 80.000 temu, więc liczę, że nie będzie sprawiać kłopotów

12 godzin temu, kit napisał:

Do obslugi navi trzeba aie przyzwyczaic za to plus za audio

cała stacja multimedialna jest wpakowana nowa i muszę ją rozgryźć (mam też ori radio w kartonie),

IMG_20210925_154418.thumb.jpg.c89602e0be0cc260e24578f3fcc5d543.jpg

 

szczerze, to nie wiem, czy przekonam się do obsługi dotykowej, dobrze, że głośność jest chociaż w kierownicy

12 godzin temu, kit napisał:

Pilnuj tylko rudej i zwalczaj w zalażkach 

O tak, temat znam i konserwacja będzie drugą grubszą inwestycją po haku. W kilku miejscach udało się znaleźć temat do negocjacji ceny ?

 

 

 

13 godzin temu, jacekzoo napisał:

ciekawy jestem jakie będziesz miał odczucia po przesiadce z kii gdzie miałeś napęd na 4. 

też jestem ciekawy

warunki są niezłe, choć jest kucha w DR, bo w homologacji na gov jest MW 2140

 

IMG_20210926_155138.jpg

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, filipert napisał:

Dzięki za wszystkie dobre słowa :)

Drzwi elektryczne są z dwóch stron. Układ zgodnie z DR 7 osób 2+2+3 (bywają wersje od 3 do 9 osób), tylna kanapę można rozdzielić z prawej strony i zostaje dwójka. Każdy fotel ma niezależne ustawianie oparcia (kanapa też)

IMG_20210926_153113.thumb.jpg.a3e5f5fa9a2113ddebf0a8d100ec4177.jpg

Kapitańskie fotele zajmują sporo miejsca ale dają niezły komfort. Nigdy bym nie pomyślał, że podłokietniki z dwóch stron dają tyle wygody kierowcy

IMG_20210926_152419.thumb.jpg.dbeb60d3c10de8039993f49e43959124.jpg

Przy obecnym układzie zostaje całkiem spory bagażnik

 

Auto świetnie zachowane, nic nie podarte, nie wytarte, nie porysane, ekoskóra na fotelach jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Jedyny mankament to 2 kosmetyczne pęknięcia na blacie stolika. Jak zobaczyłem auto na żywo, okazało się, że jest w lepszym stanie niż na zdjęciach, gdzie i tak już wyglądało nadzwyczaj dobrze, miłe zaskoczenie choć nie pomaga w negocjacjach ;)

tak też podchodzę do tematu, silnik pięknie mruczy

fabrycznie tak, ponoć od 4 lat ma 250

pneumatyka po wymianie w Aso niecałe 80.000 temu, więc liczę, że nie będzie sprawiać kłopotów

cała stacja multimedialna jest wpakowana nowa i muszę ją rozgryźć (mam też ori radio w kartonie),

 

 

szczerze, to nie wiem, czy przekonam się do obsługi dotykowej, dobrze, że głośność jest chociaż w kierownicy

O tak, temat znam i konserwacja będzie drugą grubszą inwestycją po haku. W kilku miejscach udało się znaleźć temat do negocjacji ceny ?

 

 

 

też jestem ciekawy

warunki są niezłe, choć jest kucha w DR, bo w homologacji na gov jest MW 2140

 

 

kiedyś miałem sharana w takiej wersji z takimi fotelami. bajka, najwygodniejsze fotele jakie do tej pory miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Jakiego spalania się spodziewasz ?

Daj spokój z tą łyżką dziegciu, jest beczka miodu póki co. Po co w chwilach radości mieszać ze spalaniem. Daj się chociaż nacieszyć zakupem :)

Gratulacje, jak na ten wiek, trafił się rodzynek. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czyś napisał:
3 godziny temu, Commander napisał:

Jakiego spalania się spodziewasz ?

Daj spokój z tą łyżką dziegciu, jest beczka miodu póki co. Po co w chwilach radości mieszać ze spalaniem. Daj się chociaż nacieszyć zakupem :)

I tu się zdziwiłem. 

Założyłem optymistycznie, że spalanie będzie ciut większe niż w Sorento. Poprzedni właściciel twierdzi, że po modyfikacji na 250KM spalanie jest niższe, nie wiedział niestety jaki jest max i jak przebiega moment obrotowy. 

Pierwsze kilometry jazdy testowej pokazały średnie spalanie 40/100 ?

Jak wracałem autostradą to trzeba było zrobić kilka testów. Ale ta maszyna ciągnie ? Mimo wszystko, z każdym kilometrem średnie spalanie malało, malało i ostatecznie doszło do 10 z kawałkiem. 

W niedzielę pojechałem na targi

IMG_20210926_110022.thumb.jpg.4c0f64271df806e7ed8c1f1d978a7558.jpg

Okazuje się, że pali łyżkę mniej niż Sorento. 

:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że dwa podłokietniki bardzo ułatwiają sprawę. Mam w kamperze i czasem orientuje się,  że zapomniałem rozłożyć. Fakt,  łatwiej z nimi zasnąć. 

Spalanie takie będzie i nie jest złe. Wnętrze kampera to i spalanie jak kamper. 

Nowe stacje multimedialne są teraz  bardzo fajne i bardziej funkcjonalne niż ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.