Skocz do zawartości

Lunar Clubman Model 460


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde teraz zauważyłem ze mimo wielu podobieństw choć mamy  identyczne okna to zupełnie inne rolety i moskitiery ? Jaja , u mnie jest problem ze mam w kilku ułamane zaczepy ktore umożliwiają zasłonięcie do 1/3,  1/2 lub w całości , takie male plastikowe haczyki na obu bokach końca rolet. Ale ktos na fejsie wymyślił żeby dopasować i wkręcić blachowkręty i jest spokój na lata. Może też wymyśli jakiś patent ? Ja po za łazienką jeszcze piecyk ratuje , jakbym miał problem odezwę sie na priv.  A jeszcze jedno jakbyś potrzebował niedostępne w Polsce uszczelki. To można wysłać kawałek swojej i oni dorobią identyczne  e-guma.pl  

Ja będę wysyłał kawałek oryginalnej uszczelki futryny drzwi wejściowych , bo przez pół roku nie znalazłem takiej samej. A dwie uniwersalne niestety nie podeszły , jedna odchodziła , druga utrudniała zamknięcie drzwi.

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

27 minut temu, DarekSłupsk napisał:

O kurde teraz zauważyłem ze mimo wielu podobieństw choć mamy  identyczne okna to zupełnie inne rolety i moskitiery ? Jaja , u mnie jest problem ze mam w kilku ułamane zaczepy ktore umożliwiają zasłonięcie do 1/3,  1/2 lub w całości , takie male plastikowe haczyki na obu bokach końca rolet. Ale ktos na fejsie wymyślił żeby dopasować i wkręcić blachowkręty i jest spokój na lata. Może też wymyśli jakiś patent ? Ja po za łazienką jeszcze piecyk ratuje , jakbym miał problem odezwę sie na priv.  A jeszcze jedno jakbyś potrzebował niedostępne w Polsce uszczelki. To można wysłać kawałek swojej i oni dorobią identyczne  e-guma.pl  

Ja będę wysyłał kawałek oryginalnej uszczelki futryny drzwi wejściowych , bo przez pół roku nie znalazłem takiej samej. A dwie uniwersalne niestety nie podeszły , jedna odchodziła , druga utrudniała zamknięcie drzwi.

Też mam ten problem z drzwiami znaczy miałem wystarczy przestawić na nawiasie i jest ok, muszę jeszcze wyprostować drzwi bo na dole jest szpara ale ona była i na starej uszczelce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Ja miałem takie,

image.png.948ce42a3a81211bc3bb3afb7575495f.png

ale w ramce moskitiery był rowek (mini likszpara)

Ten pionek ok ma dziurę na nita, a jak tam 2 część zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 21:29, MARKON napisał:

a jak tam 2 część zamontować?

 

W dniu 26.10.2021 o 20:13, filipert napisał:

w ramce moskitiery był rowek (mini likszpara)

jak nie masz tej rynienki, to nie dla Ciebie.

Poszukaj na kempingszrot, w Świdnicy gość ma sporo części, na pewno coś dobierzesz ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, filipert napisał:

 

jak nie masz tej rynienki, to nie dla Ciebie.

Poszukaj na kempingszrot, w Świdnicy gość ma sporo części, na pewno coś dobierzesz ori.

Już mam plan, mam dwa zaczepy do wyboru 

Screenshot_20211028-125859_Messenger.jpg

Screenshot_20211028-125947_Messenger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczynam rolety w oknach, kupiłem te haczyki ale wstawię foto  oryginału bo może ktoś się spotkał z takim zamykaniem i odpisze że są dostępne  ?

20211108_195718.jpg

20211108_195725.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MARKON napisał:

Niestety

-0 pomocy 

- brak dobrej rady 

a to?

W dniu 28.10.2021 o 09:27, filipert napisał:

Poszukaj na kempingszrot, w Świdnicy gość ma sporo części, na pewno coś dobierzesz ori.

dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, filipert napisał:

a to?

dzwoniłeś?

Nawet na angielskiej grupie, napisał mi gościu że całe zasłony bo to jest niewymienialne, to jest na nicie, po rozwiercenu nita wszystko się rozpada jak z cukru by było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna przeróbka, po oczekiwaniu ponad 2 miesięcy, wczoraj dotarła paczka, nie miałem pomysłu na przerobienie oświetlenia przedsionka, raz przerobiłem na led ale to nie było to, oto co wyszło, jeszcze śruby pójdą na biało bo za bardzo rażą  ?

20211125_121628.jpg

20211125_121647.jpg

20211125_121618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.