Skocz do zawartości

Lunar Clubman Model 460


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

Supcio Mariusz , szacun ??

U mnie jeszcze troszkę grzebania do premiery wnętrza ale juz mamy z górki ?

To chyba na sezon 2022 działamy z wyglądem zewnętrznym co ? ? 

Ja , żonka i pieseł zakochaliśmy się w Lunarku , będziemy go pieścić przez kolejne lata. Nie chce żadnej innej cepki , wole wydać na moją babcie 10k i mieć wszytko po swojemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, DarekSłupsk napisał:

Supcio Mariusz , szacun ??

U mnie jeszcze troszkę grzebania do premiery wnętrza ale juz mamy z górki ?

To chyba na sezon 2022 działamy z wyglądem zewnętrznym co ? ? 

Ja , żonka i pieseł zakochaliśmy się w Lunarku , będziemy go pieścić przez kolejne lata. Nie chce żadnej innej cepki , wole wydać na moją babcie 10k i mieć wszytko po swojemu.

 

Tak za rok lakier na całą, może jakiś raptor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DarekSłupsk napisał:

No nie wiem. Raczej chyba plan B , farba do łodzi. Za raptora , puszeczke sprayu 300mln dalem 105zl. Będę nim malował umywalkę z tyłu. Na całą cepke to chyba spory koszt... ?

Ja maluję pistoletem, wychodzi też drogo bo całe auto to koszt ok 2tyś, lakier i farbę do statków używam do konserwacji podwozia w autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek trafił do przyczepy panel słoneczny 160W 20A, niestety będzie ładowany z punktu 0 bo niema możliwości zamontować go na dachu, od taka jest budowa dachu w Clubmanie,  po testach do 2w nocy, od rana do 15 aku był już pełny, więc sądzę że wystarczy na aku 100Ah, zabezpieczenie hebel 300A oraz bezpiecznik 30A, gniazdo podłączeniowe od Ursusa 

20210623_124215.jpg

20210623_130814.jpg

20210623_130808.jpg

20210623_132211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o panelu , ale po podliczeniu zakupów do cepki panel jest w poczekalni i trochę w niej zostanie ?

Póki co ja u siebie ładuje aku przed wyjazdem , z sieci 230V i w trakcie jazdy z holownika. 

Elastyczny chyba można na naszych Lunarkach przykleić tyle ze koszt x2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marek230482 napisał:

A czemu nie można na dachu?

Może kiedyś elastyczny a sztywny( fotka )  ? po szerokości no może po juzkowemu coś by się dało ale po długości 20cm jest za długi, nachodzi na luft, albo wystaje 20cm z przodu i sądzę że pierwszy lepszy powiew i .....  ogólnie już w piątek ruszamy więc brak czasu, a w Alexie jest 230v więc przeżyje ?

Screenshot_20191006-200555_Facebook.jpg

Edytowane przez MARKON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

Też myślałem o panelu , ale po podliczeniu zakupów do cepki panel jest w poczekalni i trochę w niej zostanie ?

Puki co ja u siebie ładuje aku przed wyjazdem , z sieci 230V i w trakcie jazdy z holownika. 

Elastyczny chyba można na naszych Lunarkach przykleić tyle ze koszt x2 ?

Jeszcze sobie zrobiłem gadżet do cepki, bita na 19 do wkrętarki 

20210623_223325.jpg

Edytowane przez MARKON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MARKON napisał:

Jeszcze sobie zrobiłem gadżet do cepki, bita na 19 do wkrętarki 

20210623_223325.jpg

Mam też :)

33 minuty temu, MARKON napisał:

Jeszcze szukam takiego korka, do zbiornika szarej wody, chyba 4zwoje na 1cal, jutro sprawdzę,  może od czegoś pasuje?

 

 

20210623_223348.jpg

Nie mam, nie pomogę :(

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MARKON napisał:

Jest za wysoki maimageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46 ponad 170cm, więc raczej na stojąco 

Czekaj..... czegoś nie rozumiem. Co ma do tego wysokość? I to jeszcze 170cm???? To tak jak na szkicu poniżej się nie da? 

94002821_Beztytuu.thumb.png.11429d8eb56cb05d00b870dcdc95b71e.png

nawet jak masz krzywiznę w drugiej płaszczyźnie to jest niewielka, nie będzie to przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marek230482 napisał:

Czekaj..... czegoś nie rozumiem. Co ma do tego wysokość? I to jeszcze 170cm???? To tak jak na szkicu poniżej się nie da? 

94002821_Beztytuu.thumb.png.11429d8eb56cb05d00b870dcdc95b71e.png

nawet jak masz krzywiznę w drugiej płaszczyźnie to jest niewielka, nie będzie to przeszkadzać.

Z tej jest załamanie w dół, a z drugiej strony luft dachowy, ale już mam pomysł zrobię panel na stelażu aluminiowym regulowanym ale to za rok po malowaniu cepki

20210624_165618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.