Skocz do zawartości

Lunar Clubman Model 460


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz ale tak ma być właśnie ze uszczelniacz ma być łatwy w usuwaniu.. Ma tylko uszczelniać nie sklejać trwale. Wiesz przecież że sa różne rodzaje na różne naprawy ;)

P. s. Moja niestety poczeka tydzień dłużej na kolejne  etapy , musze zostać dłużej w delegacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, DarekSłupsk napisał:

Mariusz ale tak ma być właśnie ze uszczelniacz ma być łatwy w usuwaniu.. Ma tylko uszczelniać nie sklejać trwale. Wiesz przecież że sa różne rodzaje na różne naprawy ;)

P. s. Moja niestety poczeka tydzień dłużej na kolejne  etapy , musze zostać dłużej w delegacji ?

Nie wiem co się stało zniknęły mi 2 posty,

Ten butyl to takie połączenie plasteliny i super g...  masakra 

Przyczepę dalej robie już pełną parą, wiadomo koszty rosną ale robie ja dla siebie,  

20210915_094055.jpg

20210915_170951.jpg

20210918_172445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniec lakierowania jeszcze tylko poskładać wszystko do kupy ? ? najgorsze to że na foto nie idzie uzyskać prawidłowego koloru , kolor jest na ostatnim foto

20210915_170937.jpg

20210915_171000.jpg

20210915_171025.jpg

20210915_183638.jpg

20210923_133207.jpg

20210923_154712.jpg

20210923_164651.jpg

received_402844514508778.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek230482 napisał:

Ale to tak lakierowałeś razem z listwami i tymi nitami w poszyciu? 

To jest predator (raptor) App , nie lakierowałem nim listew, po lakierowaniu  ( nakładaniu) jest struktura baranka ( fotka poniżej) a jak bym odkręcił listwy odstawały by od powierzchni po lakierowaniu, jedna odkręciłem szukam już 2tyg nowej, najgorsze to że każdego wkręta musiałem rozwiercić, postanowiłem zamaskować taśmami zostawić mikro szczeliny żeby predator tam wszedł i to uszczelnił, teraz musze kupić nowe uszczelki szyb , nie wiem czy dawać jakiś klej pod uszczelki, teraz się nazywa Lunar Clubman Vespa ?

9f60b3a94e80a1a9147777597bda.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przeróbka w miejsce podłączenia wody, które jest już mi jest zbędne, wstawiam gniazdo anteny tv, chyba to jedyny sposób na zamaskowanie tej dziury  ?

20210924_191111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawy patent z klinami okien :ok: Ja ręcznie u siebie się bawiłem, paluchy nieco bolały. Ale wybrałem gorący okres i tak ułatwiłem wciskanie :)

Wydaje się, że nie naciągałem klina, jednak po roku w 2oknach jakby się deko obkurczył i wyskakuje. Muszę go lekko poluzować. Na szczęście zostawiłem nieco zapasu wciskając na zakładkę jakieś 10cm.

 

Budka nabiera uroku, miło popatrzeć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 02:19, szary11 napisał:

Ciekawy patent z klinami okien :ok: Ja ręcznie u siebie się bawiłem, paluchy nieco bolały. Ale wybrałem gorący okres i tak ułatwiłem wciskanie :)

Wydaje się, że nie naciągałem klina, jednak po roku w 2oknach jakby się deko obkurczył i wyskakuje. Muszę go lekko poluzować. Na szczęście zostawiłem nieco zapasu wciskając na zakładkę jakieś 10cm.

 

Budka nabiera uroku, miło popatrzeć :)

 

Jeszcze póki ciepło można robić a później pauza do wiosny, a sporo pracy zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadszedł czas na sprzątanie cepki, wyniesienie wszystkiego co może zanęcić gryzonie, pozamykanie wszystkich otworów, koniec prac, reszta na wiosnę, na pewno czerwiec w Alexie, chyba że się sytuacja zmieni to w maju na Czarnogórę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MARKON napisał:

Nadszedł czas na sprzątanie cepki, wyniesienie wszystkiego co może zanęcić gryzonie, pozamykanie wszystkich otworów, koniec prac, reszta na wiosnę, na pewno czerwiec w Alexie, chyba że się sytuacja zmieni to w maju na Czarnogórę 

Nie wymiękaj ;)

Ja dopiero zaczynam sezon remontowy. Jak na razie pod chmurką, ale roboty głównie wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, filipert napisał:

Nie wymiękaj ;)

Ja dopiero zaczynam sezon remontowy. Jak na razie pod chmurką, ale roboty głównie wewnątrz.

Ja wnętrze już skończyłem, teraz robota na zewnątrz, tu link do moich prac wewnątrz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DarekSłupsk napisał:

A poskladaleś ją po malowaniu ? Ja działam dalej przez zimę , mam hale nie ogrzewaną ,ale i tak malować w zimę jej nie będę. Zacząłem łazienkę bo w przyczepie sobie grzeje ?

IMG_20210930_154018.jpg

Tak, no prawie zostały kliny listew aluminiowych i drobne korekty, chce jeszcze ogarnąć okna muszę wymyślić jakieś spinki do okien co spinają moskitierę z mata przeciwsłoneczną, żeby żaluzje się nie otwierały same 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.