Skocz do zawartości

Lunar Clubman Model 460


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.06.2022 o 13:06, MARKON napisał:

Pojadę na wagę jeszcze i zobaczę po odpięciu od auta 

Spuściłem wodę załadowałem przyczepę na wyjazd i obciążenie na dyszlu było 98kg czyli ok, a sama przyczepa w pełnym uzbrojeniu prócz wody albo 905 albo 1005kg bo zapomniałem ale muszę zważyć jeszcze stare auto bo coś jest nie tak wychodzi teraz ze albo że starym autem albo wagą na składzie węgla o 200kg ?

A od wczoraj na wakacjach  w Alexie do 4.07 a później kierunek góry do 11.07 więc jak ktoś jest zapraszam na % przyczepa jedyna taka na Alexie, dodam tak od siebie gaz przed Toruniem po 3.60 to promocja tu jest po 4zł no wiadomo z punktami vitay po 3.70gr ? upał jak h.... , 

IMG_20220626_103148_DRO.jpg

IMG_20220626_103119_DRO.jpg

IMG_20220626_103104_DRO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mariusz zauważyłem że nie idziesz z duchem czasu ? 

Taką antenę tv ma moja prabacia ? Kup takie coś i będziesz miał zawsze , nawet w starym telewizorze internet i telewizję.  Czyli WP Pilot , NETFLIXA YouTube itd ? 

Bo z tą naziemną to już miałem pare razy ze tylko pisowkie kanały  , lub żadnych  (antena Mistral Ufo)

 

 

Screenshot_2022-06-27-20-19-55-522_pl.allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 13:35, MARKON napisał:

więc jak ktoś jest zapraszam na % przyczepa jedyna taka na Alexie,

Z chęcią bym wpadł i poznał na żywo, a i przyczepę bym oblukał ;) Ale aż tam nie dojechaliśmy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lbuster napisał:

Z chęcią bym wpadł i poznał na żywo, a i przyczepę bym oblukał ;) Ale aż tam nie dojechaliśmy :( 

Wszystko przed Wami ?

2 godziny temu, Dsfpk napisał:

Mariusz zauważyłem że nie idziesz z duchem czasu ? 

Taką antenę tv ma moja prabacia ? Kup takie coś i będziesz miał zawsze , nawet w starym telewizorze internet i telewizję.  Czyli WP Pilot , NETFLIXA YouTube itd ? 

Bo z tą naziemną to już miałem pare razy ze tylko pisowkie kanały  , lub żadnych  (antena Mistral Ufo)

 

 

Screenshot_2022-06-27-20-19-55-522_pl.allegro.jpg

Nie mam USB w TV, a anten miałem już 3 szt. i ufo i do cepki i coś w kształcie buta ale nic nie chodziło o dziwo na tej świetnie chodzą wszystkie szwedzki kanały, kilka ruskich i białoruski a polskie nad Bałtykiem tylko radio Z i Gdańsk na szczęście jest HBO ale jak bym miał wybrać netflixa to wybrał bym ten nowy Disney Channel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MARKON napisał:

Wszystko przed Wami ?

Nie mam USB w TV, a anten miałem już 3 szt. i ufo i do cepki i coś w kształcie buta ale nic nie chodziło o dziwo na tej świetnie chodzą wszystkie szwedzki kanały, kilka ruskich i białoruski a polskie nad Bałtykiem tylko radio Z i Gdańsk na szczęście jest HBO ale jak bym miał wybrać netflixa to wybrał bym ten nowy Disney Channel 

Jak telewizor nie ma usb , to jakiekolwiek gniazdko w pobliżu, chodzi tylko o zasilanie tego urządzenia ;)

Ważne żeby miał tylko HDMi

Edytowane przez Dsfpk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dsfpk napisał:

Jak telewizor nie ma usb , to jakiekolwiek gniazdko w pobliżu, chodzi tylko o zasilanie tego urządzenia ;)

Ważne żeby miał tylko HDMi

TV nie posiada tych usprawnień to Manta ale o dziwo działa w nowym systemie, ogólnie na biwaku TV tylko w niepogodę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 20:54, MARKON napisał:

TV nie posiada tych usprawnień to Manta ale o dziwo działa w nowym systemie, ogólnie na biwaku TV tylko w niepogodę 

Też mamy Mante , ma HDMI i używam tej wkładki Xiaomi. Super sprawa. Z zasady nie mamy anteny tylko wszystko przez internet ( w domu tak samo :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BIGL napisał:

Też mamy Mante , ma HDMI i używam tej wkładki Xiaomi. Super sprawa. Z zasady nie mamy anteny tylko wszystko przez internet ( w domu tak samo :)).

Może inny model 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo mi mówią że źle odmierzam chemię do kasety, leje 200ml do baniaka 5l i to mam na 2 zalania po opróżnieniu, leje 2.5 l już rozrobionego preparatu, a mówią że powinno się lac 500ml na 5l a do pustej kasety lac 1l a nie 2.5 l ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koncentrat od kolegi który pracuje serwisując ToiToie. Wlewam nakrętkę od bańki 5L do pojemnika na wode dla spłuczki. Przy okazji spłukiwania dezynfekuje mi muszle. Kolega powiedział ze plyn nie jest szkodliwy dla uszczelek itd. Robiłem tak juz w zeszłym sezonie , robię tez w tym i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dsfpk napisał:

Ja mam koncentrat od kolegi który pracuje serwisując ToiToie. Wlewam nakrętkę od bańki 5L do pojemnika na wode dla spłuczki. Przy okazji spłukiwania dezynfekuje mi muszle. Kolega powiedział ze plyn nie jest szkodliwy dla uszczelek itd. Robiłem tak juz w zeszłym sezonie , robię tez w tym i wszystko jest ok.

Ja jestem teraz w przyczepie w Chłapowie a sam wiesz jak wygląda teraz sytuacja pogodowa, i jak wyjdę na tą rozpierduchę muszę być pewny albo leje po staremu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MARKON napisał:

Powiedzcie mi, bo mi mówią że źle odmierzam chemię do kasety, leje 200ml do baniaka 5l i to mam na 2 zalania po opróżnieniu, leje 2.5 l już rozrobionego preparatu, a mówią że powinno się lac 500ml na 5l a do pustej kasety lac 1l a nie 2.5 l ?

Co to za chemia? 

Nie masz instrukcji na opakowaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, filipert napisał:

Co to za chemia? 

Nie masz instrukcji na opakowaniu? 

Coś jest na pewno ale widoczne było z rok temu, ale zaraz znajdę ............mam i jest dozowanie 60ml na 10l pojemnosci zbiornika, zaraz przeliczę 120ml na zbiornik powiedzmy że on ma 20l a zbiornik ja mam........, nic nie znalazłem o swoim, ale powiedzmy ze 20l też,  to co 100ml to mało ? ok ... ale w jakiej ilości wody mieszać te 120ml ? Bo u kiki świat  było że on lał chyba 125ml na 3l wody a tu mi mówią że 100ml na 1l wody ? I to jako wsad pierwszy do kasety a ja leję 100ml na 2.5l wody i to wlewam do pustej 

Screenshot_20220701-222439_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MARKON napisał:

jest dozowanie 60ml na 10l

 

8 godzin temu, MARKON napisał:

zbiornik ja mam........, nic nie znalazłem o swoim, ale powiedzmy ze 20l

Jeżeli to dawkowanie niebieskiego do zbiornika na fekalia, to wlewasz 120ml do pustego i dolewasz trochę wody. Mieszasz i... uzupełniasz "wsadem" przez najbliższą dobę a potem zrzut i proces od nowa.

Jak Ci się wydaje, że ten "Campi" działa za słabo, to dolej więcej. To nie apteka ;)

Co i w jakiej ilości wlewasz do zbiornika spłuczki, to nie ma znaczenia. W spłuczce możesz mieć samą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 20:23, Dsfpk napisał:

Mariusz zauważyłem że nie idziesz z duchem czasu ? 

Taką antenę tv ma moja prabacia ? Kup takie coś i będziesz miał zawsze , nawet w starym telewizorze internet i telewizję.  Czyli WP Pilot , NETFLIXA YouTube itd ? 

Bo z tą naziemną to już miałem pare razy ze tylko pisowkie kanały  , lub żadnych  (antena Mistral Ufo)

 

 

Screenshot_2022-06-27-20-19-55-522_pl.allegro.jpg

Na Alexie w dolnych parcelach słaby internet, nie raz nie szło oglądać TV tak się cięło. Nie ma jak antena sat na trójnogu :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.