Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, peja76 napisał(a):

Patrząc na ogłoszenie to nawet z fotela bym się nie ruszył, wysłał wam choć dodatkowe zdjęcia?

 

Rozmawialiśmy telefonicznie z właścicielką. 
Szukamy przyczepy od roku - kilka uciekło nam sprzed nosa więc tutaj zbyt szybko zareagowaliśmy. Za każdym razem myślimy że już nic nas nie zdziwi - a jednak. Ludzie wstydu nie mają??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karina napisał(a):

Rozmawialiśmy telefonicznie z właścicielką. 
Szukamy przyczepy od roku - kilka uciekło nam sprzed nosa więc tutaj zbyt szybko zareagowaliśmy. Za każdym razem myślimy że już nic nas nie zdziwi - a jednak. Ludzie wstydu nie mają??

 

Bardzo dobrze was rozumiem, również miałem kilka takich sytuacji, ale się przełamałem i w zeszłą niedzielę przywiozłem sobie przyczepę z Danii od prywatnej osoby z czego jestem bardzo zadowolony, naprawdę w Polsce ciężko coś dobrego kupić. Warto na zagranicznych stronach szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michal1614 napisał(a):

Bardzo dobrze was rozumiem, również miałem kilka takich sytuacji, ale się przełamałem i w zeszłą niedzielę przywiozłem sobie przyczepę z Danii od prywatnej osoby z czego jestem bardzo zadowolony, naprawdę w Polsce ciężko coś dobrego kupić. Warto na zagranicznych stronach szukać. 

Gratuluję? Mam nadzieję, że i nam w końcu się uda.

Na jakich stronach w Danii szukałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Karina napisał(a):

Gratuluję? Mam nadzieję, że i nam w końcu się uda.

Na jakich stronach w Danii szukałeś?

Dzięki ?

Duńskie strony jakie przeglądałem to: www.guloggratis.dk oraz www.dba.dk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2023 o 10:09, michal1614 napisał(a):

Dzięki ?

Duńskie strony jakie przeglądałem to: www.guloggratis.dk oraz www.dba.dk

 

A ile wyszły koszty sprowadzenia? Jechałeś przez Niemcy czy promem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2023 o 16:30, michal1614 napisał(a):

Bardzo dobrze was rozumiem, również miałem kilka takich sytuacji, ale się przełamałem i w zeszłą niedzielę przywiozłem sobie przyczepę z Danii od prywatnej osoby z czego jestem bardzo zadowolony, naprawdę w Polsce ciężko coś dobrego kupić. Warto na zagranicznych stronach szukać. 

dzieki za informacje, ja tez o tym myslalem ale w koncu wybralem Bialogard i kupilem od nich fajnego Knausa. A z ciekawosci przy zakupie preferuje sie przelew u Dunczykow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2023 o 16:30, michal1614 napisał(a):

w zeszłą niedzielę przywiozłem sobie przyczepę z Danii od prywatnej osoby z czego jestem bardzo zadowolony,

Ciekawe - jesteś z Wejherowa - jest tam pośrednik sprowadzający budki z Danii - i z tego co wiem to przekrętów nie robi.

Byłeś w tej firmie?

https://michal-kamp.pl/

pzdr

Włodek

PS - pochwal się co kupiłeś ...

 

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Karina napisał(a):

Czy ktoś oglądał może tą przyczepę lub ma jakieś doświadczenie ze Sprzedającym:

Używane Hobby 560 - 83 900 PLN, 2015 - otomoto.pl

Ktoś już tu o nią pytałwcześniej tylko nie wiem czy w tym wątku czy osobnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2023 o 16:43, mateaknl napisał(a):

dzieki za informacje, ja tez o tym myslalem ale w koncu wybralem Bialogard i kupilem od nich fajnego Knausa. A z ciekawosci przy zakupie preferuje sie przelew u Dunczykow?

Ja podobnie, szukałem w Danii, Holandii, Niemczech i wylądowałem w Białogardzie kupując Hobby. Znalazłem w swojej kilka wad po czasie jak się ociepliło,  których z racji warunków pogodowych nie dało się sprawdzic wcześniej - Białogard podszedł do sprawy rzeczowo i większość ogarnelismy. Była też możliwość zwrotu przyczepy, jakbym chciał. Podsumowując dużo czasu spędzone na szukaniu, broniłem się przed handlarzami ale finalnie u jednego wylądowałem dokonując zakupu i póki co jest ok.

Auta nigdy u handlarza bym nie kupił i każde sprowadzam sobie sam, ale z przyczepami jest trochę inaczej (trudniej) - pewnie wykonalne ale wymaga sporej inwestycji czasowej a sukces jest mniej prawdopoby niż w przypadku aut.

Białogard mogę polecić, ale wiadomo trzeba też dobrze przeprowadzić oględziny bo różne mają przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z okolic Koszalina kto popatrzyłby na tą przyczepę. https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/hobby-495-ul-mobilna-przyczepa-dla-4-osob-ID6FwotC.html. Chciałbym ją kupić. Ponieważ mieszkam na Śląsku nie wiem czy warto jechać 600 km na samo oglądanie. Dziękuję za wszelką pomoc w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szaman Stary napisał(a):

Szukam kogoś z okolic Koszalina kto popatrzyłby na tą przyczepę. https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/hobby-495-ul-mobilna-przyczepa-dla-4-osob-ID6FwotC.html. Chciałbym ją kupić. Ponieważ mieszkam na Śląsku nie wiem czy warto jechać 600 km na samo oglądanie. Dziękuję za wszelką pomoc w temacie

Patrząc na oferty które inni wrzucają to ta Hobby jest jakąs tania jak na ten rocznik na tle innych starszych.

 

Ja to chyba miałem szczęście kupiłem pierwszą w życiu przyczepę i to 100 km od domu. I to było pierwsza i jedyna oglądana z wad jakie wyszły po roku i czytaniu forum to podgnity parapet ale to standard w Hobby więc zaliczam to do ten typ tak ma a nie że jakaś rzeźbiona i uszkodzony regulator w piecu trumy a tak nic po za tym. 

 

Teraz profilaktycznie regeneruje UN i mam zamiar zajrzeć do hamulców ale jedno i drugie to eksploatacja i po 10 latach ma prawo być zużyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BuryKocur napisał(a):

I w Danii naprawde nic nie znalazłeś?

Pzdr

Wł.

@BuryKocur a co w tym dziwnego? Ja swojego czasu, przed szaleństwem covidowym co budki byly jeszcze w miarę dostępne to zjeździłem Danię wzdłuż i wszerz. Wróciłem na pusto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2023 o 11:57, JarzabekPz napisał(a):

A ile wyszły koszty sprowadzenia? Jechałeś przez Niemcy czy promem?

Kupiłem ją w Kopenhadze, do kosztów dochodzą mosty. Jechałem przez Niemcy a wróciłem promem z Trelleborg do Świnoujścia. Koszt paliwa około 800zł most Storebaelt 270dkk  potem już z przyczepą tunelem oraz mostem nad Sundem 440 dkk, prom: auto+przyczepa+dwie osoby 950 zł

Promu nie rezerwowałem, po zakupie zjechałem na parking i sprawę załatwiłem przez internet. 

Łącznie około 2300 zł, zjechałem na jego tablicach i ubezpieczeniu, po zrobieniu przeglądu tablice przeciąłem na pól i wysłałem mu zdjęcie aby mógł ją wyrejestrować (nie wiem czy tak się robi, sprzedający to zaproponował) ważne aby na przeglądzie nie wpisano numeru rejestracyjnego ponieważ musiałbym oddać tablicę rejestracyjną w urzędzie a nie wiem jak by do tego pedszli. Umowa w języku Polso-Dunskim, nie trzeba nic tłumaczyć. W każdym razie przyczepa na drugi dzień zarejstrowana ?

W dniu 23.05.2023 o 17:43, mateaknl napisał(a):

A z ciekawosci przy zakupie preferuje sie przelew u Dunczykow?

To jest już kwestia dogadania się, ja się umówiłem na gotówkę w walucie euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.