Skocz do zawartości

Rumunia - daleka i tajemnicza, a może trochę Bułgarii ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Jacek, od naszej granicy do kempingu w Rumunii to bedzie jakies z 600 tez..

Ja to wole kemping bo moja przyczepa zamiast lazienki ma szafe, nie za bardzo mi pasuje na stacji, poza tym, musze miec prad, ale w razie czego mozemy sie spotkac na granicy albo na Wegrzech... To sie wszystko wyjasni jak Michal bedzie cos wiedzial bardziej o urlopie swoim..

No, ostatecznie moge przywrocic lazienke i zabrac butle, ale bardzo niechetnie... :hehe:

Wolalbym, zeby Wyprawa taka spokojniejsza byla, nie wyscig, tylko urlop leniwy a i tak sie najedziemy..Pogadac, posmiac sie, pospiewac, posluchac gitarry, czasem cos wypic, pospac,

pogapic sie bezmyslnie, nie miec o nic do nikogo pretensji jak sie cos nie chce, niekoniecznie wszystko zobaczyc od razu, jeszcze nie umieramy przeciez, jednym slowem jestesmy razem ale nic razem nie musimy, poza wspolna jazda i powrotem dla bezpieczenstwa i mienia sie wzajemnie na oku. A no i tance by mogly byc ze 2 razy...

Zreszta co ja pisze, wiecie o co chodzi.. :ok:

 

Znakiem tego Szaraja zostaje zapisana na wstepna liste, a jak Ci na imie ? :bzik:

 

Planujcie, planujcie, mamy czas... :-]

 

Ten chyba, exxxtrra...

 

http://www.zajazd-pastewnik.pogodzinach.net/

 

A, jak to ten, a pewnie tak, no to super, z wawki jakies 300..../6 godz...od Jacka 600.../12 godz... od Michala

400../8 - no 7, bo predzej jadacy jest, Tomekk tak jak ja, Adam, Zbyszek i Szaraja sa miejscowi :-] to moga wyjechac na wieczor albo rano przyjecha na start...

 

Pozdro J.

 

Sorki za znaki, z dziwnego czegos pisalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że przejscie graniczne w Barwinku byłoby odpowiednie (niskie góry, łatwy przejazd z przyczepą). Camp Pastewnik jest chyba troszkę za daleko (chyba, że jedziemy przez Ukrainę). Jeśli chodzi o camp na Węgrzech - Fuzes - , słyszałem, że jest latem oblegany. Tutaj "nasi" opisują campy w pobliżu

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=1836

Osobiście byłem (jeszcze z namiotem) w Tiszfured - też niedaleko - camp z lat 80-tych, wejście na baseny w cenie (baseny niestety też z lat 80-tych, ale było to z 5 lat temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba muszę sie przedstawić, jeśli zostałiśmy przyjęci do ekipy. Mam na imię Marlena, druga połowa to Jacek, mamy troje dzieci - Daria 15 lat, i blizniaki- Edytka i Marcin 10 lat.

Mam nadzieję, ze nic nie stanei na przeszkodzie naszemu wyjazdowi, choć z uwagi na termin to trudno na 100% powiedzieć. Jak pisałam wcześniej, postaram się znaleść alternatywę dla Pastewnika, a w razie czego jest jeszce inna możliwość :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l - komtur

ostatecznie moge przywrocic lazienke i zabrac butle, ale bardzo niechetnie

Zapomniałeś o toalecie chyba, że w podróż zabierasz wypolerowany drążek hebanowy co to by po cygańsku w Rumunii na karpackim stoku za przeproszeniem wypróżnić się a drzazga w policzki nie weszła i komar w czułe miejsce nie ukąsił.

jacek l - komtur

Pogadac, posmiac sie, pospiewac, posluchac gitarry, czasem cos wypic, pospac, pogapic sie bezmyslnie, nie miec o nic do nikogo pretensji jak sie cos nie chce, niekoniecznie wszystko zobaczyc od razu, jeszcze nie umieramy przeciez, jednym slowem jestesmy razem ale nic razem

W założeniach jest dotarcie do zamku Draculi oraz przeprawa przez Południowe Karpaty a pogadać i pośmiać się na całego możemy w letnim siedlisku w Węgorzewie które sprawdziło się w 2008 roku również jako baza wypadowa pod rosyjską granicę.

lepciak - komtur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ludzie. jedzmy TAM !

 

Normalni tam mieszkaja, nie roboty..

 

 

 

Witajcie Marleno, Jacku i mlodzi Szaraje. :bzik:

 

Kurka, ciekawe dlaczego tylu z tego pokolenia nazwali Jackami, bo byla pierwsza telewizja i Jacek z Agatka ? Sie we Wigilie zapytam...Z Pana Tadeusza?, no tez niewykluczone, wtedy byli Moskale...

Wasze dzieciaki pasuja wiekiem do naszych roznych z Tomkkiem, to moze spokoj byc i sie nudzic nie beda a nawet

moze sie troche odczepia ? No, rzecz jasna wylosujemy dyzurnego RODZICA !

Jacol, a Ty masz male ?, jak przeoczylem to sorki, starosc i glupota wrodzona...

A Zbyszek/Dzuma jakie masz ?/nie masz?

Bo Adam to juz spokoj ma, wygonil na swoje... :-]:ok:

Za to Michal, no, Ten ma PRZED soba... :-]

 

Pozdro, J. :hehe::-]

 

Lepciaku, Komturze - dam rade z tym hebanem, zwyczajny jestem...

Byle wina dobre mieli, no i NALEPEK GAZOWYCH nie wymagali..

 

Twoj kolega Jacek, komtur mniejszy. :-]

 

Polskich znakow niestety na razie nie bedzie..Sorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Michal, no, Ten ma PRZED soba... :hehe:

 

Hehe, no tak :-] Ale na zlotach i tak troszkę dzieciakami się zajmowaliśmy... szczególnie Ania :-] Więc się przydamy jak co :ok:

 

PS. Wczoraj przerejestrowałem samochód, mam już hak, ubezpieczyłem w cały pakiecik więc do podróży jesteśmy gotowi :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zbyszek/Dzuma jakie masz ?/nie masz?

 

My już jesteśmy "bezdzietni".

Nasza "pociecha", czytaj "stary koń" (syn l. 21) już od dobrych 5 lat nie jeździ ze starymi wapniakami.

Jestaśmy więc w pełni "dyspozycyjni towarzysko" :hehe: żadnych dodatkowych obowiązków... :bzik:

 

Pozdrawiamy

Zbyszek i Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie pociechy. Jedna - tak jak Dżumy - od czterech lat nie jeździ z nami (w tym roku powiedziała, że może pojedzie) 20 lat - kobieta :ok: , druga córa - 13 lat, jeszcze jeździ z wapniakami :hehe: . A, i żona mówi, żebym jeszcze dopisał rowery, które ciągnę ze sobą na każdy wyjazd - takie mechaniczne dzieci :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alee, ciekawe jak to jest tak samemu pojechać...

 

Jest ryzuko jest zabawa :-] :-] :ok:

 

Michał, a dwa gniazdka założyłeś, czy jedno ?

 

Jedno 7 pin. Dwa przydawały mi się w Avento, w kipku wystarczy standard :hehe:

 

i żona mówi, żebym jeszcze dopisał rowery

 

My też bieżemy jak co :-] Na Litwie się przydały to i w Rumunii zrobimy małą przejażdżkę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Jacka i Agataki, myślę, ze w lecie już będzie otwarte muzeum Dobranocek w Rzeszowie, to zapraszam. Wtedy poznacie swoich protoplastów :bzik:

Przerzuciłam campingi na Podkarpaciu. Na trasie niestety nie ma nic. Albo Pastwenik, albo trzeba jechać w serce Bieszczad- Cisna, Wetlina, Ustrzyki- stamtąd nie jest daleko do granicy, ale i tak trzeba około 100km nadłożyc. Do Przeworska jest bliżej, chyba , ze ktoś jedzie od strony Jasła. Temat postoju dla wszystkich z pólnocy jest do rozważenia. Inna sprawa, ze i tak nie będziemy mogli jechac razem. Taka karawana byłaby chyba nie do przełknięcia dla pozostałych użytkowników drogi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując, Nowa Wyprawa naszego Forum, zapowiada się circa/about od 16 lipca 2009

do końca lipca, a dla chętnych potem pare dni na Węgrzech.

I tak, dla przybyszy z północy/środka kraju, miejscem spotkania na razie jest Przeworsk,

potem jedna noc na Węgrzech i Rumunia.

Być może udział weżmie 7 załóg - Adam, Dżuma, Jacol, Szaraja, Szary 11, Tomekk i ja.

To faktycznie lekki korek na drodze można zrobić, ale nie ma problemu, możemy sie podzielić na 2 grupki, a nawet jechac osobno i spotykać się na zaplanowanych miejscach, sztywnych ram nie będzie.

 

Z młodzieży to wygląda, że będą córki Tomka - 16 i 12lat, córka Szaraji -15 i bliżniaki syn/córka 10/10 lat, Jacola - córka 13 i kobieta 20 oraz mój Karol/Janusz -17 lat.

Razem 5 dziewczyn, jedna kobieta i 2 facetów, nie jest żle. :hehe:

 

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.